Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları

Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları

Vastarel mr 35 mg kullananlar yorumları, kalp hastaları tarafından sık sık araştırılmaya devam eder. Kalp hastası olan insanların çok büyük bir kısmı, bu ilacı düzenli olarak kullanmaya devam etmektedir. Bunun nedeni ise; günlük olarak yaşadıkları ağrıları azaltmak amaçlıdır. Diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bazı ağrılar, kişilerin hayatını kısıtlamaya devam ettiği için; çok büyük problemlere sebebiyet vermeye devam eder. Özellikle de yoğun ağrılar ile karşı karşıya kalan bir kişi iseniz; söz konusu ilacı düzenli olarak kullanmaya devam etmenizde fayda vardır. İlacı kullanmaya devam ettiğiniz süre zarfı boyunca, kısa süre içerisinde iyileşme gösterebileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü göğüs ağrılarınız gün içerisinde azalmaya başlayacaktır.

Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları
Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları

Vastarel mr 35 mg Kimler Kullanır?

Araştırılan Vastarel mr 35 mg ilacını kimler kullanır?, Vastarel mr Nedir? Sorusu da bu konuda bilgi sahibi olmayan insanlar tarafından merak edilir. Bazı ilaçlar, sadece önemli hastalıklara sahip olan insanlar tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Bu ilaçlardan bir tanesi ise; vastarel mr 35 mg ilacı olarak bilinmektedir. Kalp hastalıklarında kullanılmaya devam eden bu ilaç; düzenli olarak alınmaya devam edilirse; göğüs arılarının zaman içerisinde azalmasına ve geçmesine sebebiyet verecektir.

Bu nedenle, düzenli olarak kullanıma başlamanızda fayda vardır. Üstelik, ilaçları doktor kontrolü olmadan bırakmamanızda fayda olacaktır. Bazı ilaçlar, düzenli kullanılmadığı zaman herhangi bir fayda göstermemektedir. Bu tip ilaçlardan bir tanesi ise; vastarel mr 35 mg olarak bilinmektedir. Peki Vastarel mr 35 mg ne için kullanılır?, ağrıları yok derecesinde azaltmaya başladığı için; gün içerisinde rahatsızlık duyan insanlar tarafından sık sık kullanılmaya devam eder. Sizin de bu tip problemleriniz varsa; kısa süre içerisinde ilacı kullanmaya başlamanızda fayda vardır. Ayrıca vastarel ne ilacı sorusu da sıkça karşımıza çıkmaktadır. Göğüs rahatsızlıkları için sıkça tercih edilmektedir.

Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları

Göğüs ağrılarının tedavisinde kullanılan Vastarel MR, ülkemizde birçok kişi tarafından düzenli olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle bu kullanıcıların yorumlarını sizler için derledik, Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları:

“Bu ilacı kullandığım günden beri faydalarını vücudumda hissediyorum, göğüs ağrılarım azaldı. Bana çok iyi geldi.”

Kullanıcı Yorumu

“İlacı kullanalı 2 haftayı geçti. Kulak çınlaması ve bir miktar göğüs ağrısı devamı oldu. Doktoruma tekrar danışacağım.”

Kullanıcı Yorumu

Bunun yanında buna benzer olarak Concor Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Vastarel mr 35 Yan Etkileri Var Mıdır?

Vastarel mr 35 yan etkileri de kalp hastası olan insanlar tarafından araştırılmaya devam eder. Özellikle de çeşitli rahatsızlıklarından ötürü, yoğun ağrılar ile karşılaşan insanlar; bu ilacı almaları gerekse bile, kendi etkilerinden korktuğu için kullanmazlar. Ancak bu ilaç, çok fazla yan etki yapan bir yapıya sahip değildir. Üstelik, doktorlar ilacı yazmadan önce; gerekli kan testlerini yapacaktır. Bu konuda içiniz rahat tutabilir ve doktor kontrolünde olduğunu süreçte ilacı kullanmaya devam edebilirsiniz.

 Çünkü bu ilaç, Ağrılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulmanıza yardımcı olduğu gibi, sağlığınızı zinde tutacaktır. Ancak, ilaca yeni kullanan kişiler; mide bulantısı ya da kusma gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Fakat bu tip durumların da kısa süre içerisinde geçeceğinden ve herhangi bir problem yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu konuda içiniz rahat tutabilir ve ilacı doktor kontrolünde olduğunuz süreçte kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak bu tip ilaçları, doktorunuzun izni olmadan bırakmamanızda fayda vardır. Bu rahatsızlıklar ise şunlardır:

 • Koroner hastalığına bağlı göğüs ağrısı
 • Vertigo (Şiddettli baş dönmesi)
 • Tinnitus (Kulak çınlaması)
 • Karın ağrısı
 • İshal
 • Hazımsızlık
 • Kusma
 • Kaşıntı
 • Yorgunluk
 • Döküntü
 • Düzensiz veya hızlı kalp atışı
 • Düşme
 • Halsizlik
 • Ateş düşmesi

Vastarel mr 35 mg Ne Kadar Süre Kullanılır?

Vastarel mr 35 mg kullanım süresi de merak edilen konular arasında yerini alır. Bu ilacı, hastalığınız devam ettiği süreçte kullanmanız Çok önemlidir. Özellikle de kronikleşmiş bir durumunuz varsa, ilacı uzun yıllar boyu kullanmaya devam etmeniz söz konusu olabilir.

Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları
Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları

Fakat ilaç kullanımını; rutine bindirmeye başlarsınız, zaman içerisinde yaşadığınız bütün yan etkilerini biteceğinden emin olabilirsiniz. Fakat ters giden bir durum olduğunu seziyorsanız; doktorunuz ile iletişime geçmenizde ve ilaç kullanımını durdurmanızda fayda vardır.

Ek olarak Doktorunuz, bu konuda yoğun araştırmalar yaptığı için; yeni bir kan testi yapacak ve ilaca karşı bir reaksiyon gösterip göstermediğinizin test edecektir. Eğer herhangi bir sorun görürsen, ilacı kullanma sebebinize göre, farklı bir öneride bulunacaktır. Ancak, ilacın içerisinde bulunan herhangi bir maddeye karşı alerjiniz olmadığı süreçte; yoğun ve geçmeyen yan etkiler yaşamanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu konuda da içiniz rahat tutabilir ve ilacı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vastarel mr 80 mg Kullananlar Yorumları

Rahatsızlık boyutunuza ve boy kilo oranınıza göre doz farklılıkları olacaktır. 35 mg veya 80 mg gibi çeşitli dozları bulunan bu ilacın kullanım amaçları aşağıdaki rahatsızlıkların çözümleri için kullanılmaktadır. İşte Vastarel mr 80 mg Kullananlar Yorumları:

“İlaç oldukça etkili, bu nedenle de bende mide bulantısı yapıyor ama göğüs ağrım geçti.”

Kullanıcı Yorumu

Vastarel İle Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda ilaçla alakalı birtakım bilgilerin cevaplarını sizler için sunacağız.

Kullananlar kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.4/5 - (12 Oy)
“Vastarel mr 35 mg Kullananlar Yorumları” üzerine bir yorum
 1. Ben bay pass kalp amaliyatım var 20 senedir günde sabah kahvaltıda 1 adet35mg. Vasterel mr kullanıyorum. Son iki senedir dizlerimde kople hareket azalması var. İlacın yan etkisindenmi.

  Cevapla
Yorum yapın