Ana Sayfa » Genel Kültür » Friends 1.Sezon Neden Kaldırıldı? – Nereden İzleyebilirim?

Friends 1.Sezon Neden Kaldırıldı? – Nereden İzleyebilirim?

Friends 1.sezon neden kaldırıldı dahilinde bir soru da genel olarak gündeme gelmektedir. İnternet ortamında varlık gösteren tüm web siteleri içerisinde Friends dizisini bulmak söz konusu olmayacaktır. Önceki dönemlerde Friends dizisinin tüm bölümlerine her yerden erişim varken kısa bir süre içerisinde bu durum ortadan kalktı.
Dahası, sizin için hazırladığımız diğer yazımızı da okuyarak konuya daha derinlemesine hakim olabilirsiniz.

Dünya çapında izlenen ve merak konusu haline gelen Friends dizisi bütünüyle tüm dizi sitelerinde yer almamaya başladı. En çok takip edilen sitcom dizileri arasında yer alan Friends dizisi fazlasıyla izleyiciyle bağını bu yüzden kopardı. 10 sezon boyunca 6 arkadaşın başından geçen maceraları kolay bir biçimde işleyen bu dizi bir hayli popüler bir halde olmayı sürdürüyor. Ayrıca Genel Kültür kategorimizde yer alan diğer yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Netflix Friends Neden Yok?

Netflix Friends Neden Yok?
Netflix Friends Neden Yok?

Yalnızca ülkemizde değil dünyada da en çok izlenen sitcom dizilerden biri olan Friends 6 arkadaşın hayatını anlatmaktadır. Toplam 10 sezon çekildiği bilinen Friends Netflix’de bulunmaktadır. Bunun dışında yasal olmayan sitelerde bulmak oldukça zordur. Yani Netflix Friends Neden Yok? Diye bir şey yok. Netflix’den Friends dizisini izleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Netflix Gençlik Dizileri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Friends 1.Sezon Neden Kaldırıldı? ?

Netflix dışında yasal olmayan dizi izleme platformlarından Friends izlemek isteyenler maalesef bu diziyi bulamazlar. Çünkü Netflix diziyi satın almıştır. Bu yüzden başka bir sitede izlemeniz çok zordur. Yalnızca Netflix’de bulunan Friends 1.Sezon Neden Kaldırıldı? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bedava Netflix Hesapları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Friends Netflix Yayını

Friends dizisinin tüm sezonlarının internet ortamından kaldırılmasının bir nedeni var. Temel olarak Friends dizisinin Netflix platformunda yayınlanmasıyla beraber bu tip bir durum gündeme geldi. Ayrıca Netflix’in telif hakkı doğrultusunda paylaşan tüm sitelerden kaldırılması gibi bir durum da ortaya çıktı. Friends Netflix yayını kapsamında var olan bu işleyiş, tüm Türk dizi sitelerini de kapsayan bir konumda yer almaya da başladı.

Netflix bünyesinde yayınlanacak olan Friends dizisinin tüm bölümlerini başka bir mecrada bulmak gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Ayrıca bu diziye ancak bu firma bağlantıları dahilinde ulaşmak da mümkün hale geldi. Bununla beraber izleyicilerin ancak bu şekilde Friends dizisini izlemesi gibi bir durum da kendini gösteriyor.

Friends 1. Sezon Nereden İzleyebilirim?

1994 yılıyla beraber izleyicileriyle buluşan durum komedisi Friends, 6 kişilik bir kadronun başından geçenleri işliyor. Ayrıca Friends 1. Sezon nereden izleyebilirim gibi bir soru da bu dizinin konusunun ilgi çekmesinden ötürü dikkat çekiyor. Ana karakterlerin arkadaşlıklarının yanı sıra aşkları ve ilişkileri doğrultusunda da bu dizinin olay örgüsü şekillenmektedir. Bununla beraber en çok sevilen sitcom dizileri arasında yer almaya da devam ediyor.

Friends dizisinin tüm sezonları daha önceki dönemlerde yasal olmayan siteler içerisinde bulunuyordu. Ancak bu dizinin Netflix tarafından satın alınmasıyla beraber tüm bu sitelerden kalkmasını destekledi. Bununla beraber her bir sezonu bulmak için Netflix abonesi olmak gibi bir durum da gündeme geldi. Netflix dışında Friends dizisini bulmanın son derecede zor olduğu da ifade ediliyor.

Friends dizisine ulaşmak için tek yol Netflix olarak ifade edilmektedir. Dizinin tüm sezonlarını bu platform üzerinden takip etmek gibi bir durum da söz konusu olacaktır.

Friends Dizi Özeti

Friends dizisi 1994 yılında yayın hayatına başlayan bir sitcom olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca Friends dizisi özeti içerisinde 6 farklı karakterin birbiriyle geçen olaylar örgüsü gündeme gelmektedir. Rachel, Ross, Phoebe, Joey, Monica ve Chandler etrafında şekillenen olaylar dizisi Friends içerisinde yer almaktadır. Her karakterin hayatını ayrı ayrı ele alan Friends dizisi, halen daha en iyi komedi yapımlarından bir tanesi olarak gündeme gelmektedir.

Friends dizisinin ilk sezonunun özeti son derecede merak uyandıran türdedir. Özellikle ilk sezonun izlenememesi durumundan dolayı olay örgüsünü herkes bilmek isteyecektir. İlk sezon içerisinde Rachel, evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından terk edilecektir. Bu olayın yaşanmasından zaman zarfında lise arkadaşı olan Monica ile tanışarak bu arkadaş grubuna dahil olacaktır. Rachel’a bütün grup hayranlık duyacaktır. Ayrıca hayatlarının değişmesinde Rachel’ın etkisi de son derecede fazla olacak konumdadır. Friends dizisinin ilk sezonunda bu olay örgüsü yer almaktadır. Ayrıca Friends dizisinin başarılı olması noktasında olay örgüsü de bir hayli etkili bir halde olan konular arasındadır.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Eğer isterseniz Genel Kültür kategorimizdeki yazıları da aşağıdan ve bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Son olarak Friends 1.sezon neden kaldırıldı yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın