Ana Sayfa » Fiyatları » Martini Fiyat 2023 – Martini Bianco Fiyat Listesi Güncel!

Martini Fiyat 2023 – Martini Bianco Fiyat Listesi Güncel!

Martini Fiyat yazımız ile sizlerleyiz. Çeşitli bitki ve baharatlarla şarabın harmanlanması ile Vermut adı verilen alkollü içecek ortaya çıkmaktadır. Bir vermut markası olan Martini, 1850’li yıllarda üretilmeye başlanmıştır. O yıllardan günümüze çoğu kişi tarafından fazlaca sevilmiştir. Yazımızda Martini ile ilgili fiyatların listesini kategorize ederek sizler için derledik. Ayrıca fiyatları kategorimizdeki benzer yazılara göz atmak için bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Martini Fiyat 2023 🍷

Martini aslında bir çeşit kokteyl adıdır. Aynı zamanda Martini isminde bulunan marka, vermut içkilerden biridir. İsimlerin benzerliği nedeniyle kimi zaman karıştırılsa da farklı çeşitleriyle birlikte anıldığı için akılda kalıcı olmaktadır. Bunun yanında kokteyl olarak tüketilen ve farklı çeşitleri bulunan Martini için liste şu şekildedir:

Martini Fiyat 2023 🍷Fiyat (₺)
Martini Bianco Fiyat415 ₺
Martini Rosso Fiyat415 ₺
Martini Asti Fiyat535 ₺
Martini Extra Dry Fiyat415 ₺
Martini Rose Fiyat575 ₺
Martini Rosato Fiyat575 ₺
Martini Fiero Fiyat450 ₺
Martini Prosecco Fiyat545 ₺

Ayrıca dilerseniz Rose Şarap Fiyat yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Her biri için farklı tatlar ve bununla birlikte aromalar bulunmaktadır. Alkol fiyatlarındaki yükselişten sonra merak edilen konu çeşitli içkilerin fiyatları olmaktadır. En çok merak edilenlerin içerisinde Martini Vermut’un fiyatı da bulunmaktadır. Martini Fiyat incelemesini ayrı başlıklar halinde inceleyeceğiz. Tüm çeşitleri için gelin hep birlikte göz atalım.

Martini Bianco Fiyat

Martini Bianco Fiyat
Martini Bianco Fiyat

Avrupa’da Martini Bianco genellikle bir aperatif olarak tüketilmekle birlikte tercihen sade olarak buz ve portakal kabuğu ile servis edilmektedir. %15 alkol oranına sahiptir. İçerisinde tatlandırıcı olarak vanilya aroması bulunmaktadır ve hatta çeşitli baharatları barındırmaktadır. Markanın en çok sevilenlerinden olan Martini Bianco Fiyat geçtiğimiz yıllara göre fazlaca zamlanmıştır. En güncel haliyle:

  • Martini Bianco Fiyat 75’lik : 415 TL

Martini Rosso Fiyat

Üst notalarında daha çok bitki aromaları bulunan Martini Rosso, meyveli kokteyller için vazgeçilmez olmaktadır. Çok beğenilen tadını pelin otuna borçlu olan Rosso, karamel ile birleşmektedir. Ortalama 10 derece soğukluğa ulaştığında ya da buz katılıp tüketilmesi önerilmektedir. Bunun yanında muhteşem tarifleri denemek için gerekli olan Martini Rosso Fiyat ise 415 TL’dir.

Ayrıca dilerseniz Monkey Shoulder Fiyat yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Martini Vermut Fiyat

Az önce Martini Vermut’un farklı çeşitleri olan Bianco ve Rosso için fiyat bilgisini sizlerle paylaştık. Şimdi ise kalan diğer çeşitleri bir liste halinde sunacağız. Üreticiler tarafından her markanın ürünleri farklı boyutlarda üretilmektedir. Bunun yanında Martini Vermut için de farklı boyutlar bulunmaktadır. Daha çok tüketilen ve özellikle satılan 75’lik Martini Vermut Fiyat listesi şu şekildedir:

  • Vermut: 415 TL ile 575 TL arasında değişmektedir.

Martini Asti Fiyat

Oldukça etkili ve güzel tadı ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca Çok fazla çeşidi olan martinilerden Asti, 535 TL fiyatı ile market ve tekellerde satılmaktadır. Bunun yanında ülkemizde de tercih edilmesinin sebepleri arasında tadının ülkemizin insanlarının damak zevkine uygundur. Özellikle batı kesimlerinde ve sahil kesinlerinde çok tercih edilmektedir.

Son olarak Martini Vermut Fiyat ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Martini Fiyat 2023 yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın