Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Sümmes Sebile Yesserah Okuyanların Yorumları – Anlamı – Fazileti

Sümmes Sebile Yesserah Okuyanların Yorumları – Anlamı – Fazileti

Sümmes Sebile Yesserah Okuyanların Yorumları ve Summes Sebila Yesserahu Anlamı ve Faziletleri yazımız ile karşınızdayız. Yüce Allahtan bir şey dilediğimiz zaman veya istediğimiz zaman dua ederek ona yalvarırız. Bizim için hayırlısıysa dualarımız kabul olur. Fakat bizim için hayırlı olmayan dualar kabul olmaz.

Bu yüzden isyan edip neden benim duam kabul olmadı diye düşünmemek gerekmektedir. Çünkü her şeyin en iyisini Allah bilir. Bu Abese Suresi 20. Ayet duasını ettikten sonra sabırlı bir şekilde beklememiz gerekir. Bizim için hayırlısıysa zaten kabul olacaktır. Ayrıca dilerseniz diğer okunacak dualar kısmına da göz atabilirsiniz. Bunun yanında çok güzel ve manalı bu Summes Sebîle Yesserah Faziletleri ile alakalı bilgileri ve duayı aşağıdaki video aracılığı ile dinleyebilirsiniz.

Sümmes Sebila Yesserahu Okuyanların Yorumları ?

Sümmes Sebila Yesserahu Okuyanların Yorumlarını incelediğimizde genellikle insanların şansının döndüğünü gördük. Bu yüzden sizde hayatınızın düzenli gitmesini istiyorsanız ve şanslı olmak istiyorsanız bu duayı edebilirsiniz. İşte o yorumlar şu şekildedir:

 • Hayatta hiçbir şey istediğim gibi olmuyordu. Fakat bu duayı ettikten sonra işlerim yoluna girdi.
 • O kadar şanssızım ki yazı tura atsam para dik gelir. O yüzden inşallah bu dua şansım geri getirir.
 • Annem her gün 15-20 defa bu duayı okur. Çok da şanslı bir insandır kendisi.

Summes Sebîle Yesserah Faziletleri ☪️️

Genelde dualar ve surelerin birçok faydası ve etkisi bulunmaktadır. Özellikle Summes Sebîle Yesserah Faziletleri oldukça fazladır. Ve birçok kişi bu Abese Suresinin 20. Ayetini bolca okumaktadırlar. Gereğinden fazla değil kararında okumanın faydalı olduğunu söylemektedirler. Birkaç örnek vererek devam edelim:

 • İşlerinizin yoluna girmesine olanak tanır.
 • İç ferahlığı ve güzellikler sağlar.
 • Maddi ve manevi katkıları vardır.
 • Allah ile olan bağınızı kuvvetlendirir.

Sümmes Sebile Yesserahu Fazileti

Sümmes Sebile Yesserahu Fazileti
Sümmes Sebile Yesserahu Fazileti

Yüce yaradan insanın samimi ve gönülden ettiği duayı geri çevirmemektedir. Bu yüzden dua ederken tüm samimiyetimizle bizim için hayırlı olanını dilemeliyiz. Şans duası olarak da bilinen Summes Sebile Yesserahu duası birçok insan için dönüm noktası olmuştur. Çünkü şanslarının açılmasını isteyen ve işlerinin yolunda gitmesini isteyen insanlar bu duayı etmektedir. Çok meral edilen Sümmes Sebile Yesserahu Fazileti bu şekildedir.

Abese Suresi 20. Ayet Fazileti

Abese suresi ve Sümmes Sebile Yesserah birçok yararı olan feyz dolu bir duadır. Ayrıca Abese Suresi 20. Ayet Fazileti demek aslında aynı şeye denk gelmektedir. Çeşitli şans halleri için de bu dua okunmaktadır. Şimdi sizlere Abese Suresi ile alakalı birkaç fayda örneği verelim:

 • Hayatınızda daha şanslı ve hayırlı işler için okunmaktadır.
 • Kısa ve etkili bir duadır.
 • Yaşantınızdaki durumları olumlu yönde etkiler.

Summes Sebîle Yesserahu Mucizesi

Kuran’ı Kerim’de birçok surenin mucizeleri vardır. Özellikle de bu duaları güzel ve doğru bir şekilde okursanız Allah dualarını kabul eyleyecektir. Bunun yanında Summes Sebîle Yesserahu Mucizesi ile alakalı birkaç örneği de aşağıda bulabilirsiniz.

“Maddi olarak problem yaşıyorduk. Çok şükür Allah’ın izniyle bu duanın da sayesinde sıkıntılarımızdan kurtulduk.”

Sümeyye Hanım

“Şans getirdiği doğrudur. Birebir bunu yaşadım. Yüce Rabbim dualarımızı kabul etti.”

Erhan Bey

Sümmes Sebile Yesserah Ne Demek?

Sümmes Sebile Yesserah Ne Demek? Sorusu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. İnsanlar şanssız olduğu zamanlarda genellikle şans getiren duaları etmektedir. Bu yüzden insanları bu duaları öğrenmek isterler. Sümme Sebila Yesserahu da şans getiren dualardan biridir. Kısa ve etkili olduğu için insanlar genellikle şans için bu duayı etmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Nimeti Celilullah Bereketi Halilullah Yemek Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Summes Sebila Yesserahu Anlamı ?

İnsanlar işlerinin yolunda gitmediği zaman veya şanslarının olmadığını düşündükleri zaman bu duayı etmektedir. Abese suresinin 20. ayeti olan Summes Sebila Yesserahu Anlamı “Sonra ona yolu kolaylaştırdı’dır.” Ayrıca bu ayeti abdestli de abdestsiz de okuyabilirsiniz. Her gün okuyan insanların şansının açıldığı söylenmektedir. Ayrıca dua şu şekildedir:

 • Allahümme salli ala nuril envar” ve sirril esrar” ve miftahi babi’l ethar, ve ashabihil ahyar. Adede in’amillahi ve ifdalih

Sümmes Sebila Yesserahu Anlamı Ve Fazileti

Gündelik hayatımızda her zaman bu duayı edebilirsiniz. Bunun için belirli bir zaman bulunmamaktadır. En basit haliyle inşallah eve sağ salim dönmek için bile bu duayı edebilirsiniz. Sümmes Sebila Yesserahu Anlamı Ve Fazileti insanın şansının döneceğini ve işlerinin yola gireceğini belirtmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Summes Sebila Yesserahu Kaç Adet Çekilir?

Summes Sebila Yesserahu Kaç Adet Çekilir? Sorusu için bir sınırlama yoktur. İstediğiniz kadar çekebilirsiniz. Fakat 14 defa okunduğu zaman duanın kesinlikle kabul olduğu söylenmektedir. Dilerseniz siz daha fazla da okuyabilirsiniz. Şansız olduğunu düşünen insanların okumasını tavsiye ederiz.

Ayrıca Summes Sebîle Yesserahu Mucizesi ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar da aşağıda sizlerle:

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Okunacak dualar kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Sümmes Sebile Yesserah Faziletleri yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.2/5 - (16 Oy)
“Sümmes Sebile Yesserah Okuyanların Yorumları – Anlamı – Fazileti” üzerine 3 yorum
  • Bende onu merak ediyorum. Tek bu sözleri mi çekmeliyiz , yoksa tüm dua mı okununca fayda gösterir ?

   Cevapla
Yorum yapın