Ana Sayfa » Rehber » Göz Göze Gelen Erkek Ne Hisseder? – Bakışlar Ne Anlatır?

Göz Göze Gelen Erkek Ne Hisseder? – Bakışlar Ne Anlatır?

Göz Göze Gelen Erkek Ne Hisseder? yazımız ile karşınızdayız. Gözler duygularımızın kölesidir. Çünkü gözlerimiz, biz hareket etmiyorken bile karşımızdaki kişiye duygularımızı anlatabilen ve karşımızdaki kişiye kendimizi tanıtabilen en önemli organlarımızdan biridir. Duygularınızın tutsağı olduğunuzda, gözleriniz içeri girer ve aniden açılır. Adamın gözleri büyümeye başlar ve tepeden tırnağa sana bakar.

Her hareketinizi takip eder, ne yaptığınızı anlamaya çalışır. Kendine güvenen biriyse size duygularını sadece gözleriyle anlatmakla kalmayacak, yanınıza gelip duygularını daha iyi ifade edecektir.

Bir Erkekle Sürekli Göz Göze Gelmek

Bir Erkekle Sürekli Göz Göze Gelmek
Bir Erkekle Sürekli Göz Göze Gelmek

Erkeğin Bakışları Ne Anlatır?

Kaşlarını çatmıyorsa, yüzünde samimiyet ve hafif bir gülümseme varsa, erkek ifadesi aşktan söz eder. Seni ne kadar sevdiğini gözleriyle gösterir ve aşık olduğunu doğrudan gösterir. Gözler en küçük duyguları bile anında gösterebilen organlardır. Duygularını göstereceğine söz verdi. Bir erkeğin kaşları çatıldığında keskin gözlerle etrafına baktığı için çok gergindir. Bir erkek size kocaman gözlerle bakarsa, şaşırmış ve heyecanlanmış demektir.

Gözlerini Kaçırmayan Erkek

Bir erkeğin size uzun süre bakması çoğu zaman size karşı duyduğu sevginin sebebi olarak yorumlanabilir. Erkeklerin duygularını ifade etme biçimleri genellikle kadınlarınkinden biraz farklıdır. Kadınlar duygularını kelimelerle daha kolay ifade edebilirler. Bununla birlikte, birçok erkek isterlerse duygularını eylemleriyle gösterebilirler. Bu nedenle, Gözlerini Kaçırmayan Erkek sizden hoşlandığı anlamına gelebilir. Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan Bağlanan Erkek Davranışları adlı yazımıza bağlantıya tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

İki Kişinin Aynı Anda Birbirine Bakması

İki insanın gözleri buluştuğunda karşıdakinin ne hissettiğini anlamak çok kolaydır. Bazen duygularınızı beden dilinizle yansıtmamak ve onu kontrol etmek kolay olabilir. Bazen duygu göstermeden kaçabiliriz. Ama gözler öyle değil. Gözler en ufak bir duyguyu açığa çıkarmaya yeminli görünüyor.

Birinin nasıl hissettiğini gözlerine bakarak anlayabiliriz. Kocaman gözlerle etrafa bakanın şaşırdığı söylenebilir. Ya da buruşuk ve keskin gözlerin sahibi sinirlidir. Görünüşünde bile sıcaklık hisseden kişinin çok mutlu olduğu söylenebilir. Ayrıca, ne kadar saklamaya çalışsak da, üzüntümüzü gözlerimizden okumamız çok kolaydır.

Ayrıca buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Göz Göze Gelen Erkek Ne Hisseder? yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın