Ana Sayfa » Teknoloji Ve Ekonomi » Kripto Para » Pump Yapacak Coinler 2023 – Hangi Coinler Yapabilir?

Pump Yapacak Coinler 2023 – Hangi Coinler Yapabilir?

Pump Yapacak Coinler 2023 yazımız ile karşınızdayız. Son derece merak edilen ve kripto para piyasalarının olmazsa olmazı ani çıkışlar yani pump yapacak coinler listesi ve detayları sizlerle. Piyasa içerisinde bir anda çok yüksek kar bırakan ve ciddi paralar kazandıran coinler ile karşınızdayız. Tüm coin geleceği, anlamları ve de içerikleri sizlerle;

Hangi Coinler Pump Yapabilir?

Hangi Coinler Pump Yapabilir?
Hangi Coinler Pump Yapabilir?

Kripto paraların pump yapabilmesi için belli kriterlere ihtiyacı vardır. Bunları madde madde listeleyerek sizler için daha açıklayıcı bir hale getirelim. Tabi risk analizi ve tehlikeden nasıl kaçınılacağını tarif ederek.

  • Projenin tanınan bir proje olması, ve projesinin sağlam olması gerekmektedir. Eğer çok revaçta bir proje değilse çok riskli ve tehlikeli bir yatırım olabilir.
  • Hacminin çok yüksek olmaması gerekir. Bir coinin yükselmesi için para girişine ihtiyaç vardır. Bu nedenle çok yüksek hacimli bir kripto paranın birden yükselmesi de oldukça zordur.
  • Bir haber veya olay nedeni ile kripto para ciddi artış gösterebilmektedir. Önemli bir haber olduğu takdirde ciddi yükselişler gelecektir.
  • Manüpilasyon ve çeşitli kişilerin yönlendirmesi, Elon Musk ve diğer fenomen kişiler tarafından yapılan paylaşımlar yüzünden piyasadaki coinlerin olağandışı hareketlerini de görebiliyoruz.
  • Daha önce çok ciddi yükseliş yapmamış olması gerekir.

Kriptoda Pump Nasıl Yapılır?

Pump Yapmak için çeşitli yollar mevcuttur. Öncelikle yüklü miktarda paraya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu para bir kişide de olabilmektedir. Ya da bir topluluğu yönlendirebilirsiniz. Ve de küçük küçük bu paralar birleştiğinde ciddi bir meblağ elde edilmektedir. Ardından bu parayı belirli parçalar halinde bölüp yukarıda özelliklere uyan coinden sürekli alım yapılmaktadır. Ve piyasada diğer insanların dikkati çekilmektedir. Ardından yükselince de satış yapılmaktadır. Bu şekildeki bir durumda pump yapan kişi kazanırken birçok insan da ciddi zararlara uğrar.

Pump Yapacak Coinler Listesi 2023

Çok yükselecek coinleri bulmak ve seçmek zor olmaktadır. Fakat yukarıdaki özellikleri baz alarak birtakım seçimler yapılabilmektedir. Tabi bu ve bunun gibi durumlarda çok iyi araştırma yapılmalı ve de dikkatli olunmalıdır. İşte birtakım pump olması muhtemel coinler:

Tabi bu kripto paralar son derece tahmine dayalıdır. Herhangi bir kesinlik içermemektedir. Zaten bu şekilde net bir şey söylemekte imkansızdır. Bunun yanında sizler de kendi coinlerinizi belirleyebilirsiniz. Ve de ona göre hareket edebilirsiniz.

Bugün Hangi Coin Pumplanacak?

Böyle bir sorunun cevabını vermek imkansıza yakındır. Verilere göre 18.000’in üzerinde kripto para var. Her gün bu coinlerden bazılarında ciddi fiyat artışı yaşanmaktadır. Ayrıca yükseliş olacak coinleri yukarıdaki maddelerden tespit edebilirsiniz. Ve de bir liste oluşturabilirsiniz. Böylece rahatlıkla ilerleyen süreçte tespit ettiğiniz pump yapan coinleri al-sat yapabilirsiniz.

Pump Yapacak Coin Nasıl Anlaşılır?

Bunun için sosyal medyada aktif olmanız gerekmektedir. Özellikle kripto para birimiyle ilgili olan ne kadar çok sayfayı takibe alırsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Ayrıca Telegram ve Twitter hesaplarından bakmanız sizin için iyi olacaktır. Bunun dışında kripto borsalarına da bakabilirsiniz. Böylece Pump Yapacak Coin Nasıl Anlaşılır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

En Çok Pump Yapan Coinler

En çok pump yapan coinler hakkında sizlere araştırdığımız bilgileri sunacağız. Bu yüzden aşağıdaki yer alan pump coinlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca zamanında bu coinlere ilk ilgi duyan insanlar eğer gerekli ve doğru şekilde yatırım yapmışlarsa çok fazla paraları olduğunu söylememiz gerekir.

  • Tron(TRX)
  • SHIBA INU(SHIB)
  • Dogecoin
  • Solana(SOL)
  • BitTorrent(BTT)

Ayrıca, bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfaya ulaşabilirsiniz. Aşağıdan da dilerseniz kripto para kategorisindeki yazılara ulaşabilirsiniz.

Son olarak Pump Yapacak Coinler 2023 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yazımızda geçen hiçbir kripto para, coin veya emtia değeri yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

4.7/5 - (14 Oy)
Yorum yapın