Ana Sayfa » Teknoloji Ve Ekonomi » Kripto Para » Bol Sıfırlı Coinler 2024 – Çok Sıfırlı Coinler – Güncel ve Bedava!

Bol Sıfırlı Coinler 2024 – Çok Sıfırlı Coinler – Güncel ve Bedava!

Bol Sıfırlı Coinler 2024 ya da çok sıfırlı coinler günümüzde kripto para sektörü oldukça revaçta. Sıfır sayısı bol olan coinleri derlediğimiz ve onlarla alakalı kısa bilgiler verdiğimiz yazımızı sizlere sunacağız. Fakat bu yazımızda geçen herhangi bir kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Ayrıca herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Diğer kripto ile alakalı yazılarımıza Kripto Para uzantısından ulaşabilirsiniz.

Bunun yanında dipnot olarak şunu da belirtelim, tüm borsalarda bulunan coinler arasında bir değerlendirme yapmadık. Bol sıfırlı coinler Binance, Pancakeswap, Gate.io gibi bilindik ve güvenilir borsaları ele aldık. Bunun nedeni ise en çok bilinen, kullanılan ve de güvenilir borsalar oldukları içindir. Piyasadaki en ucuz coinleri sizler için listeledik.

Bol Sıfırlı Coinler 2024 💰

2024 yılında Bol Sıfırlı Coinler ülkemizde herkes tarafından tercih ediliyor. Bunun sebebi az maliyetle çok coin almak isteyenlerin tercih sayısının fazla olmasıdır. Ayrıca maliyet az olunca da risk durumu da oldukça az oluyor. Böylece kafanız rahat bir şekilde uzun vade yatırımı yapabiliyorsunuz.

Elbette yüksek kar yakalamak için bir kripto paranın bol sıfırlı olması yetmez. Yatırım yapmak için birçok parametre olumlu olması gerekir. İşte bu noktada sizlere yardım edeceğiz. 2024 yılında alabileceğiniz Bol sıfırlı sağlam coinler listesi:

1. Xdc Network (XDC)

XinFin, uluslararası ticaret ve finans için optimize edilmiş, kurumsal kullanıma hazır bir hibrit Blockchain teknolojisi şirketidir. XinFin ağı, XDC adı verilen yerel para tarafından desteklenmektedir. XDC protokolü, akıllı sözleşmeleri, 2000TPS’yi, 2 saniye işlem süresini, KYC’yi Ana Düğümlere (Doğrulayıcı Düğümler) destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

 • Güncel Fiyatı: $0.02987
 • Hacmi: $3,209,631

2. Amp (AMP)

Günümüz itibariyle bol sifirli gelecek vadeden coinler arasında bulunan Amp, bir teminat payları ve teminat yöneticileri sistemi aracılığıyla doğrulanabilir teminatlandırma için basit ama çok yönlü bir arayüz sunduğunu iddia ediyor. Teminat bölümleri, herhangi bir hesabı, uygulamayı ve hatta işlemi teminat altına almak ve Ethereum blok zincirinde doğrudan doğrulanabilen bakiyeleri taşımak için belirlenebildiğinde, teminat yöneticileri, gerektiğinde bu bölümlerde teminatı kilitleyebilen, serbest bırakabilen ve yeniden yönlendirebilen akıllı sözleşmelerdir.

 • Güncel Fiyatı: $0.004984
 • Hacmi: $2,680,710

3. VeThor (VTHO)

VeThor Token (VTHO), VeChain Thor blok zincirinin çift token sisteminin bir parçasıdır ve ağın işlevselliğinde ayrılmaz bir rol oynar. Ayrıca VeChain Thor ağı, akıllı çipler kullanan kurumsal kullanıcılar için hizmetleri kolaylaştıran bir Hizmet Olarak Blockchain platformudur. Bununla birlikte VeChain Thor ağı, blok zincirinde kurumsal Nesnelerin İnterneti için NFC yongaları, QR kodları ve RFID izleyicileri uygulamak için bir ortamdır. Bol sifirli gelecek vadeden coinler arasında ilk akla gelen kripto paradır.

 • Güncel Fiyatı: $0.0018
 • Hacmi: $1,374,915

4. Dent (DENT)

DENT, bol sıfırlı geleceği olan coinler arasında belki de ilk sıradadır. Bu kripto para, ERC-20 blok zinciri standardına dayalı olarak DENT altyapısına güç sağlayan kripto para birimidir. Ayrıca Ethereum altyapısı üzerine kurulu bir uygulama olarak DENT, 2017 beyaz raporuna göre “kullanıcıların mobil verilerini herhangi bir kullanıcıdan herhangi bir kullanıcıya özgürce satın alabildiği, satabildiği ve bağışlayabildiği” mobil veri pazarında büyük bir yıkıcı olmayı hedefliyor. kağıt. Bunun yanında şirketin temel etiği, mobil sözleşmelerin doğasında bulunan büyük bir sorunu çözmek için blok zincir teknolojisini kullanmaktır: veri dolaşım ücretleri.

 • Güncel Fiyatı: $0.0009519
 • Hacmi: $3,390,079

Bu içeriğimize benzer olan En Ucuz Coinler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

5. BitTorrent (BTT)

İlk önce BitTorrent, kullanıcıların video, şarkı ve metin dosyalarını merkezi olmayan bir şekilde paylaşmasına olanak tanıyan eşler arası bir dosya paylaşım protokolüdür. Ayrıca Kullanıcıların protokole erişmek için bir BitTorrent istemcisi kullanmaları gerekir ve bu, eşlerin protokole yüklediği dosyaları aramanıza ve indirmenize olanak tanır. Bunun yanında BitTorrent’in merkezi olmayan doğası göz önüne alındığında, protokol Tron CEO’su Justin Sun’ın dikkatini çekti. Ayrıca Sun, şirketi 2018’de platformda bir kripto para birimi uygulama planları ile satın aldı. Tron, akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciridir, bu nedenle ağ, ERC-20 jetonlarının Ethereum’da çalışmasına benzer şekilde, jetonların Tron blok zincirinde yan zincirler olarak basılmasına izin verir.

 • Güncel Fiyatı: $0.0000007917
 • Hacmi: $18,098,107

Daha önce TRONBet olarak bilinen Wink, TRON ağı üzerine kurulmuş blok zinciri tabanlı bir oyun platformudur. Ayrıca Yerel tokeni WIN, madeni para için en önemli talep kaynaklarından biri olan platform içinde bahis yapmak ve işlem yapmak için kullanılır. Bunun yanında Wink tarafından sunulan oyunların her birine güç veren akıllı sözleşmeler, eğlence alternatiflerinin şeffaflığını ve güvenilirliğini artıran kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.

 • Güncel Fiyatı: $0.00009856
 • Hacmi: $27,400,923

7. eCash (XEC)

Bol 0 lı coinler listemize eCash (XEC) ile devam ediyorum. Xec, sanal para işlevi gören ve kullanıcıların jetonları birbirlerine kolayca göndermesine olanak tanıyan bir kripto para birimi olduğunu iddia ediyor. Ayrıca eCash başlangıçta Bitcoin (BTC) çatalı olan Bitcoin Cash’in (BCH) bir çatalı olan Bitcoin Cash ABC (BCHA) olarak biliniyordu. Bunun yanında BCHA’dan XEC’e geçiş Temmuz 2021’de gerçekleşti. Bununla birlikte XEC, son on yılda önceki projelerden öğrenilen tüm dersleri temel alarak sanal paranın son biçimi olmayı hedefliyor.

 • Güncel Fiyatı: $0.00004102
 • Hacmi: $29,339,727

8. Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIBUSD), bir Japon av köpeği türü olan Shiba Inu’yu maskotu olarak kullanan Ethereum tabanlı bir altcoindir (Bitcoin dışında bir kripto para birimi). Bununla birlikte Shiba Inu, yaygın olarak Dogecoin’e bir alternatif olarak kabul edilir; Aslında, Shiba Inu’nun savunucuları onu “Dogecoin katili” olarak lanse ediyor. Shiba Inu ve Dogecoin, Shiba Inu ve Dogecoin örneğindeki Shiba Inu köpeği gibi, bazı temalarla ilişkili kripto para birimleri olan meme paralarıdır, ancak genellikle dijital bir üründen ziyade bir parodi veya şaka olarak piyasaya sürülür. Aslında bir faydası var. Dogecoin Aralık 2013’te piyasaya sürülmüştür. Shiba Inu Ağustos 2020’de Ryoshi adlı anonim bir kişi veya grup tarafından yaratıldı. Ülkemizde bol sıfırlı geleceği olan coinler hangileridir deyince akıllara ilk sırada Shiba geliyor

 • Güncel Fiyatı: $0.00001149
 • Hacmi: $641,365,084

9. APENFT (NFT)

İlk önce APENFT, birinci sınıf sanat eserlerini blok zincirinde NFT’ler olarak kaydetme görevini yerine getirmek için dünyanın en büyük dağıtılmış depolama sistemi BitTorrent’in desteğiyle birinci sınıf blok zincirleri Ethereum ve TRON’un temel teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Şimdi bol sıfırlı geleceği olan coinler yazımıza devam ediyoruz.

 • Güncel Fiyatı: $0.0000005287
 • Hacmi: $23,664,404

10. SafeMoon V2 (SFM)

İlk önce Safemoon, yalnızca çevrimiçi olarak var olan ve bir değişim aracı olarak kullanılmayı uman dijital para birimleri olan bir kripto para birimidir. Ayrıca Bitcoin ve Ethereum gibi daha popüler kripto para birimleri gibi, Safemoon da blockchain gibi dağıtılmış defter teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Bunun yanında Safemoon, Binance Smart Chain blok zincirinde oluşturuldu. Ayrıca Bitcoin için yaklaşık 930 milyar dolara kıyasla yalnızca yaklaşık 1,3 milyar dolarlık (2 Eylül 2021 itibarıyla) bir piyasa değerine sahip.

 • Güncel Fiyatı: $0.000304
 • Hacmi: $611,658

11. Yooshi (YOOSHI)

En çok sıfırlı coinler arasında bulunan YooShi, merkezi olmayan bir meme jetonundan YooShi’nin oyun metaverse’sine geliştirildi, P2E oyunu ile oyuncular arasında bir köprü kurmaya ve oyunu sadece eğlence için değil, aynı zamanda kar getirmeye adamış! Ayrıca bununla birlikte YooShi GamePad, oyunu geliştiren kişiler NFT, Farms, NFT müzayede ve ticaret marketi vb. şeklinde benzersiz oyun içi varlıkları satın almak ve satmak gibi bir dizi oyun tanıtım öncesi desteği sağlar.

 • Güncel Fiyatı: $0.0000001034
 • Hacmi: $1,078,608

12. Dogelon Mars (ELON)

Son zamanlarda oldukça popüler olan binance bol sıfırlı coinler arasında yerini almıştır. Dogelon, aynı zamanda Tesla’nın kurucusu olan Dogecoin ve Dogecoin yatırımcısı ve hayranı Elon Musk’ın bir karışımıdır. Ayrıca Dogelon web sitesine göre, madeni para “bir bıçağın bir kaşık çatalı olmasıyla aynı anlamda bir Dogecoin çatalıdır. Ona başkent Mars’ın adını verdim: Dogelon (kibirli olacağı için Doge Elon değil, Dog-a-lon olarak telaffuz edilir).”

 • Güncel Fiyatı: $0.0000002676
 • Hacmi: $2,567,968

13. Dash 2 Trade (D2T)

Dash 2 Trade, tüccarların bilinçli seçimler yapmalarını desteklemek için tahminler, sosyal analizler ve ticaret sinyallerini analiz eden bir kripto analitiği ve istihbarat platformudur.

Özellikle Dash 2 Trade, en gelişmiş kripto para birimi ticaret platformlarından biridir. D2T kripto parası, Dash 2 Trade ekosistemi için yerel coini olarak da bilinmektedir. Platform, onu diğerlerinden ayıran birçok özelliğe sahiptir.

 • Güncel Fiyatı: $0.01176
 • Hacmi: $104,727.63

Bol Sıfırlı Geleceği Olan Coinler 🤑

Pancakeswap, Binance, Gate.io Bol Sıfırlı Coinler

Pancakeswap, Binance, Gate.io Bol Sıfırlı Coinler tablosunu sizler için hazırladık. Bulunduğu fiyat sebebiyle bol sıfırlı coinler olarak adlandırılan bu kripto paralar düşük bütçeyle oldukça fazla kar etmek isteyenlerin alım tercihidir.

2024 yılında en çok bilinen ve güvenilen borsalar arasında bulunan Binance, Pancakeswap ve Gate.io içerisinde birçok bol sıfırlı sağlam coinler bulunuyor. Bunlar sayesinde kar etmek imkanınız mevcut. Bu tarz coinler düşük bütçeyle uzun vadeli yatırım yapılırsa ciddi kazandırma potansiyeli vardır. İşte almayı düşünebileceğiniz kripto paralar:

Bol Sıfırlı Coinler 2024 🟡Fiyat ($) 🟡Bulunduğu Borsalar 🟡
Xdc Network (XDC)$0.029Binance, Gate io, Kucoin
Amp (AMP)$0.004956Binance, Gate io, Kucoin
BitTorrent (BTT) $0.0000007922Huobi, Binance, Poloniex
APENFT (NFT)$0.0000005289 Huobi, Poloniex, Gate io
WINKLink (WIN)$0.00009852Binance, Poloniex, Kucoin
Dent (DENT)$0.0009519Binance, Gate.io, Kucoin
VeTHOR Token (VTHO)$0.0014Binance, Gate.io, Mexc
SafeMoon V2 (SFM)$0.000304Gate io, PancakeSwap, LBank
SHIBA INU (SHIB)$0.00001149Binance, Coinbase, Huobi
eCash (XEC)$0.00004102Binance, Bithumb, Huobi
Yooshi (YOOSHI)$0.0000001034Gate io, PancakeSwap, Mexc
Dogelon Mars (ELON)$0.0000002676Kucoin, Uniswap, Gate io
Dash 2 Trade (D2T)$0.01176Uniswap, Gate.io, LBank
Pancakeswap, Binance, Gate.io Bol Sıfırlı Coinler

Bol Sıfırlı Gelecek Vadeden Coinler

Bol Sıfırlı Gelecek Vadeden Coinler
Bol Sıfırlı Gelecek Vadeden Coinler

2024 yılı, tüm kripto dünyası için umutlu bir yol olarak görülmektedir. Şimdiden birkaç kripto para birimi artış yaşamayı başardı ve daha da önemlisi başarılarıyla öne çıktı. Sizin için 2024’te yatırım yapmak için en iyi Bol Sıfırlı Gelecek Vadeden Coinler hakkında bir listesini oluşturduk. Bunlara yatırım yapmalısınız çünkü kripto yolculuklarının daha başındayken kıskanılacak sonuçlar elde ettiler, kullanıcıların büyük ilgisini çektiler ve aksine çok sayıda başarısız kripto projesi, gelecek yıl için harika tahminleri de var. 

 1. Dash 2 Trade (D2T)
 2. C+Charge (CCGH)
 3. RobotEra (TARO)
 4. Calvaria (RIA)
 5. Dogecoin (DOGE)
 6. Polygon (MATIC)
 7. Ripple (XRP)

Bol Sıfırlı Sağlam Coinler Nasıl Bulunur?

Bol Sıfırlı Sağlam Coinler ararken dikkat etmeniz gereken birkaç parametre vardır. Bu parametrelerden bazıları teknik analiz, proje, takım, topluluk gibi bir çok özelliği içinde bulundurur. Kısa vadeli işlemler düşünmüyorsanız bu özellikleri oldukça iyi araştırmanız gerekiyor. Bol Sıfırlı Coinlere yatırım yapmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar:

 • Proje: Bir kripto paranın hangi amaca yönelik çıkarıldığını ve coin geleceği kavramının detaylı araştırılması.
 • Takım: Projenin amacı ne kadar önemliyse projede bulunan takım da o kadar önemlidir. Projenin gelişim tavanını buradan anlayabilirsiniz.
 • Topluluk: Topluluk desteği sanılandan daha önemlidir. Çünkü bir coin ne kadar yatırım alırsa o kadar değerlenir. Yatırım yapmayı düşündüğünüz coinin topluluk olarak desteklenmesi her zaman pozitif yönde katkı sağlar
 • Teknik analiz: İşin teknik analiz kısmına geldiğimizde çoğu insan bu analizlere göre hareket ediyor. Bu yüzden bakmak ve araştırmak işimize yaracaktır.

Bir kripto para yukarıdaki bahsettiğimiz özelliklerin hepsini sağlıyorsa Bol Sıfırlı Sağlam Coinler bulduğunuzu belirtelim.

Bol Sıfırlı Coinler Nasıl Alınır?

Çok Sıfırlı Coinler için bilgiler verdik. Bu tarz kripto paraları satın almak için Coinlerin listelendikleri borsalara gidip hesap açmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise istediğiniz miktarda bakiye ekleyip arzu ettiğiniz kadar coin alabilirsiniz. Bunu yaparken gerekli güvenlik önlemlerinizi almayı unutmayın. Ayrıca yazımızda geçen coinlerin yatırım tavsiyesi içermediğini de hatırlatalım.

Bunun yanında Çok Sıfırlı Coinler ile alakalı sıklıkla sorulan soru ve cevaplar aşağıdaki gibidir:

Ana sayfaya dönmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayın.

Kripto para ile alakalı yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bol Sıfırlı Coinler 2024 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca burada paylaşımı olan hiçbir coin yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde Kalmasın ekibi asla yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

4.7/5 - (22 Oy)
“Bol Sıfırlı Coinler 2024 – Çok Sıfırlı Coinler – Güncel ve Bedava!” üzerine bir yorum
Yorum yapın