Bol Sıfırlı Coinler 2022

Bol Sıfırlı Coinler 2022 yazımız ile karşınızdayız. Günümüzde kripto para sektörü oldukça revaçta. Sıfır sayısı bol olan coinleri derlediğimiz ve onlarla alakalı kısa bilgiler verdiğimiz yazımızı sizlere sunacağız. Fakat bu yazımızda geçen herhangi bir kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Ayrıca herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Bunun yanında dipnot olarak şunu da belirtelim, tüm borsalarda bulunan coinler arasında bir değerlendirme yapmadık. Bilindik ve güvenilir borsaları ele aldık. Bunun nedeni ise en çok bilinen, kullanılan ve de güvenilir borsalar oldukları içindir. Piyasadaki en ucuz coinleri sizler için listeledik.

12. Xdc Network (XDC)

XinFin, uluslararası ticaret ve finans için optimize edilmiş, kurumsal kullanıma hazır bir hibrit Blockchain teknolojisi şirketidir. XinFin ağı, XDC adı verilen yerel para tarafından desteklenmektedir. XDC protokolü, akıllı sözleşmeleri, 2000TPS’yi, 2 saniye işlem süresini, KYC’yi Ana Düğümlere (Doğrulayıcı Düğümler) destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

 • Güncel Fiyatı: $0.0049
 • Hacmi: $11,021,209

11. Amp (AMP)

Amp, bir teminat payları ve teminat yöneticileri sistemi aracılığıyla doğrulanabilir teminatlandırma için basit ama çok yönlü bir arayüz sunduğunu iddia ediyor. Teminat bölümleri, herhangi bir hesabı, uygulamayı ve hatta işlemi teminat altına almak ve Ethereum blok zincirinde doğrudan doğrulanabilen bakiyeleri taşımak için belirlenebildiğinde, teminat yöneticileri, gerektiğinde bu bölümlerde teminatı kilitleyebilen, serbest bırakabilen ve yeniden yönlendirebilen akıllı sözleşmelerdir.

 • Güncel Fiyatı: $0.0026
 • Hacmi: $6,803,282

10. VeThor (VTHO)

VeThor Token (VTHO), VeChain Thor blok zincirinin çift token sisteminin bir parçasıdır ve ağın işlevselliğinde ayrılmaz bir rol oynar. Ayrıca VeChain Thor ağı, akıllı çipler kullanan kurumsal kullanıcılar için hizmetleri kolaylaştıran bir Hizmet Olarak Blockchain platformudur. Bununla birlikte VeChain Thor ağı, blok zincirinde kurumsal Nesnelerin İnterneti için NFC yongaları, QR kodları ve RFID izleyicileri uygulamak için bir ortamdır.

 • Güncel Fiyatı: $0.0084
 • Hacmi: $30,902,616

9. Dent (DENT)

DENT belirteci, ERC-20 blok zinciri standardına dayalı olarak DENT altyapısına güç sağlayan kripto para birimidir. Ayrıca Ethereum altyapısı üzerine kurulu bir uygulama olarak DENT, 2017 beyaz raporuna göre “kullanıcıların mobil verilerini herhangi bir kullanıcıdan herhangi bir kullanıcıya özgürce satın alabildiği, satabildiği ve bağışlayabildiği” mobil veri pazarında büyük bir yıkıcı olmayı hedefliyor. kağıt. Bunun yanında şirketin temel etiği, mobil sözleşmelerin doğasında bulunan büyük bir sorunu çözmek için blok zincir teknolojisini kullanmaktır: veri dolaşım ücretleri.

 • Güncel Fiyatı: $0.00486
 • Hacmi: $32,457,929

Bu içeriğimize benzer olan En Ucuz Coinler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

8. BitTorrent (BTT)

İlk önce BitTorrent, kullanıcıların video, şarkı ve metin dosyalarını merkezi olmayan bir şekilde paylaşmasına olanak tanıyan eşler arası bir dosya paylaşım protokolüdür. Ayrıca Kullanıcıların protokole erişmek için bir BitTorrent istemcisi kullanmaları gerekir ve bu, eşlerin protokole yüklediği dosyaları aramanıza ve indirmenize olanak tanır. Bunun yanında BitTorrent’in merkezi olmayan doğası göz önüne alındığında, protokol Tron CEO’su Justin Sun’ın dikkatini çekti. Ayrıca Sun, şirketi 2018’de platformda bir kripto para birimi uygulama planları ile satın aldı. Tron, akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciridir, bu nedenle ağ, ERC-20 jetonlarının Ethereum’da çalışmasına benzer şekilde, jetonların Tron blok zincirinde yan zincirler olarak basılmasına izin verir.

 • Güncel Fiyatı: $0.00314
 • Hacmi: $439,817,753

Daha önce TRONBet olarak bilinen Wink, TRON ağı üzerine kurulmuş blok zinciri tabanlı bir oyun platformudur. Ayrıca Yerel tokeni WIN, madeni para için en önemli talep kaynaklarından biri olan platform içinde bahis yapmak ve işlem yapmak için kullanılır. Bunun yanında Wink tarafından sunulan oyunların her birine güç veren akıllı sözleşmeler, eğlence alternatiflerinin şeffaflığını ve güvenilirliğini artıran kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.

 • Güncel Fiyatı: $0.0007118
 • Hacmi: $32,457,929

6. eCash (XEC)

eCash (XEC), sanal para işlevi gören ve kullanıcıların jetonları birbirlerine kolayca göndermesine olanak tanıyan bir kripto para birimi olduğunu iddia ediyor. Ayrıca eCash başlangıçta Bitcoin (BTC) çatalı olan Bitcoin Cash’in (BCH) bir çatalı olan Bitcoin Cash ABC (BCHA) olarak biliniyordu. Bunun yanında BCHA’dan XEC’e geçiş Temmuz 2021’de gerçekleşti. Bununla birlikte XEC, son on yılda önceki projelerden öğrenilen tüm dersleri temel alarak sanal paranın son biçimi olmayı hedefliyor.

 • Güncel Fiyatı: $0.0001456
 • Hacmi: $42,416,256

5. Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIBUSD), bir Japon av köpeği türü olan Shiba Inu’yu maskotu olarak kullanan Ethereum tabanlı bir altcoindir (Bitcoin dışında bir kripto para birimi). Bununla birlikte Shiba Inu, yaygın olarak Dogecoin’e bir alternatif olarak kabul edilir; Aslında, Shiba Inu’nun savunucuları onu “Dogecoin katili” olarak lanse ediyor. Shiba Inu ve Dogecoin, Shiba Inu ve Dogecoin örneğindeki Shiba Inu köpeği gibi, bazı temalarla ilişkili kripto para birimleri olan meme paralarıdır, ancak genellikle dijital bir üründen ziyade bir parodi veya şaka olarak piyasaya sürülür. Aslında bir faydası var. Dogecoin Aralık 2013’te piyasaya sürülmüştür. Shiba Inu Ağustos 2020’de Ryoshi adlı anonim bir kişi veya grup tarafından yaratıldı.

 • Güncel Fiyatı: $0.00004216
 • Hacmi: $2,294,458,865

4. APENFT (NFT)

İlk önce APENFT, birinci sınıf sanat eserlerini blok zincirinde NFT’ler olarak kaydetme görevini yerine getirmek için dünyanın en büyük dağıtılmış depolama sistemi BitTorrent’in desteğiyle birinci sınıf blok zincirleri Ethereum ve TRON’un temel teknolojisi tarafından desteklenmektedir.

 • Güncel Fiyatı: $0.000003818
 • Hacmi: $345,505,508

3. SafeMoon (SAFEMOON)

İlk önce Safemoon, yalnızca çevrimiçi olarak var olan ve bir değişim aracı olarak kullanılmayı uman dijital para birimleri olan bir kripto para birimidir. Ayrıca Bitcoin ve Ethereum gibi daha popüler kripto para birimleri gibi, Safemoon da blockchain gibi dağıtılmış defter teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Bunun yanında Safemoon, Binance Smart Chain blok zincirinde oluşturuldu. Ayrıca Bitcoin için yaklaşık 930 milyar dolara kıyasla yalnızca yaklaşık 1,3 milyar dolarlık (2 Eylül 2021 itibarıyla) bir piyasa değerine sahip.

 • Güncel Fiyatı: $0.000002306
 • Hacmi: $47,403,277

2. Yooshi (YOOSHI)

YooShi, merkezi olmayan bir meme jetonundan YooShi’nin oyun metaverse’sine geliştirildi, P2E oyunu ile oyuncular arasında bir köprü kurmaya ve oyunu sadece eğlence için değil, aynı zamanda kar getirmeye adamış! Ayrıca bununla birlikte YooShi GamePad, oyunu geliştiren kişiler NFT, Farms, NFT müzayede ve ticaret marketi vb. şeklinde benzersiz oyun içi varlıkları satın almak ve satmak gibi bir dizi oyun tanıtım öncesi desteği sağlar.

 • Güncel Fiyatı: $0.000001955
 • Hacmi: $14,803,809

1. Dogelon Mars (ELON)

Dogelon, aynı zamanda Tesla’nın kurucusu olan Dogecoin ve Dogecoin yatırımcısı ve hayranı Elon Musk’ın bir karışımıdır. Ayrıca Dogelon web sitesine göre, madeni para “bir bıçağın bir kaşık çatalı olmasıyla aynı anlamda bir Dogecoin çatalıdır. Ona başkent Mars’ın adını verdim: Dogelon (kibirli olacağı için Doge Elon değil, Dog-a-lon olarak telaffuz edilir).”

 • Güncel Fiyatı: $0.000001494
 • Hacmi: $30,085,974

Bol Sıfırlı Coinler 2022

Aşağıdaki tabloda sizler için bu ucuz ve bol sıfırlı coinleri listeledik.

Bol Sıfırlı Coinler 2022Fiyat Bulunduğu Borsalar
Xdc Network (XDC)$0.0049Binance, Gate io, Kucoin
Amp (AMP)$0.0026Binance, Gate io, Kucoin
BitTorrent (BTT) $0.00314 Huobi, Binance, Poloniex
APENFT (NFT)$0.000003818 Huobi, Poloniex, Gate io
WINKLink (WIN)$0.0007118 Binance, Poloniex, Kucoin
Dent (DENT)$0.00486 Binance, Gate io, Kucoin
VeTHOR Token (VTHO)$0.00486 Binance, Gate io, Mexc
SafeMoon (SAFEMOON)$0.000002306Gate io, PancakeSwap, LBank
SHIBA INU (SHIB)$0.00004216 Binance, Coinbase, Huobi
eCash (XEC)$0.0001456 Binance, Bithumb, Huobi
Yooshi (YOOSHI)$0.000001955 Gate io, PancakeSwap, Mexc
Dogelon Mars (ELON)$0.000001494 Kucoin, Uniswap, Gate io
Bol Sıfırlı Coinler 2022

Bol Sıfırlı Coinler Nasıl Alınır?

Bu coinleri satın almak için Coinlerin listelendikleri borsalara gidip hesap açmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise istediğiniz miktarda bakiye ekleyip arzu ettiğiniz kadar coin alabilirsiniz. Bunu yaparken gerekli güvenlik önlemlerinizi almayı unutmayın. Ayrıca yazımızda geçen coinlerin yatırım tavsiyesi içermediğini de hatırlatalım.

Diğer kripto ile alakalı yazılarımıza Kripto Para uzantısından ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya dönmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayın.

Kripto para ile alakalı yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bol Sıfırlı Coinler 2022 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca burada paylaşımı olan hiçbir coin yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde Kalmasın ekibi asla yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

“Bol Sıfırlı Coinler 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın