Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Azelderm Krem Kullananlar Yorumları

Azelderm Krem Kullananlar Yorumları

Azelderm Krem Kullananlar yorumları yazımız ile karşınızdayız. Cildinizin hem parlak hem de sağlıklı olması için krem kullanmanız gerekebilir. Genç yaşta başlayan sivilce sorunu canınızı sıkıyor olabilir. Bu sivilcelerin yok olması için Azelderm krem kullanabilirsiniz. Bu krem sivilce ve siyah nokta sorunu olan insanların tam da isteyeceği bir ilaçtır. Yazımız içerisinde Azelderm kremin ne olduğundan, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz. Ayrıca diğer sağlık ilaçları hakkında kullananlar neler söylemiş bunlara bakabilirsiniz.

Azelderm Krem Nedir?

Azelderm Nedir? Diye internette aratıyorsanız bu ilaç hafif alkol kokulu beyaz renkte bir ilaçtır. 30 gramlık tüplerde satılan beyaz ve mavi renkte bir kutuda satılmaktadır. Sivilce oluşumu yapan bakterileri öldürerek sivilce çıkmasını engellemektedir. Bunların yanında ciltte düzensizlikleri ve çukurları da iyileştirip cildin daha güzel görünmesini sağlamaktadır.

Buna benzer olarak Antibiyotikli Krem İsimleri yazımıza da göz atabilirsiniz.  

Azelderm Ne İşe Yarar?

Azelderm Ne İşe Yarar
Azelderm Ne İşe Yarar

Merak edilen Azelderm Krem Ne İşe Yarar? Sorusunun cevabı şöyledir: Bu krem sivilce ve melazma tedavisinde kullanılan çok etkili bir ilaçtır. Sivilcelerin oluşumundaki bakterilerin öldürülmesini sağlayarak ciltte sivilce oluşumunu azaltmaya çalışır. Cilt gözeneklerini tıkayan pürüzlü ve sertleşmiş cilt hücrelerinin büyümesini ve böylelikle yüzde çıkan siyah noktaların oluşmasını engellemektedir. Bu krem Azelaik asit içeren ürünlerden biridir. Diğer Azelaik asit içeren kremlere göre daha fazla asit bulunduğu için kısa sürede etkisini göstermektedir.

Azelderm Nasıl Kullanılır?

Öncelikle doktorunuz farklı şekilde kullanmanızı önermediyse şu şekilde kullanabilirsiniz. İlk olarak cildinizi iyice temizleyip kurutunuz. Kremi cildinizin sorunları bölgesine çok fazla bastırmadan ovalayınız. Fakat bunları yaptıktan sonra ellerinizi kesinlikle durulayınız. Günde 2 defa kullanmanız etkisini gösterecektir. Azelderm Krem Kullanıcı Yorumları yapan insanlar bu şekilde düzenli kullanıldığında etkisini görebilmişlerdir. Azelderm Krem Nasıl Kullanılır? Göstermiş olduk.

Azelderm Yan Etkileri

Çok düşük bir ihtimal olsa da yan etki görebilme ihtimaliniz bulunmaktadır. Yan etkilerinin oldukça az görüldüğü bu ilaç size oldukça fayda sağlayacaktır. Azelderm krem yan etkileri şu şekildedir:

  • Ciltte kaşıntı, şişme
  • Ciltte kızarıklık
  • Deride pullanma
  • Gözde ve yüzde şişme
  • Ciltte renk değişikliği

Buna benzer olarak Neruda 600 Mg Kullananlar Yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.  

Azelderm Krem Kullananlar

Azelderm kullananlar bu ilacı kullanmaya başladıktan sonra yüzlerindeki sivilcelerin geçtiğini söylüyorlar. Bunun dışında cilt rengini de açtığını ve parlak bir cilde sahip olduklarını söylemektedirler. İşte azelderm krem kullananlar yorumları sizlerle;

Siyah noktalarım çok fazla idi bu hoşuma gitmiyordu bunun için denedim gerçekten çok kısa sürede geçirdi.

Kullanıcı Yorumu

Sivilce probleminden artık sıkılmıştım doktorum bu kremi yazdı ve gerçekten bebek gibi cilde kavuştum.

Kullanıcı Yorumu

Azelderm Krem Kullanıcı Yorumları

Azelderm Krem Kullanıcı Yorumları genellikle diğer sivilce ilaçlarına göre daha çok işe yaradığını söylemektedir. Çünkü bu ilaç çok kısa sürede etkisini gösterebildiği için diğer ilaçlara nazaran daha çok önerilmektedir. Kullanıcı yorumları sizlerle;

Hem sivilceler için hem de siyah noktalar için bu ilacı kullandım ve son derece memnun kaldım. Kesinlikle herkese öneririm.

Kullanıcı Yorumu

Cilt rengimi çok güzel açtı ayrıca cildimi soydu ve lekeleri giderdi. Bu etkiler açıkçası hoşuma gitti, sivilcelerim içinse biraz yetersiz kaldı ama önemli ölçüde de baya sivilceleri de geçirdi.

Kullanıcı Yorumu

Kullandığım diğer sivilce ilaçlarına göre daha iyi etkili bir kremdi. Doktorunuz önerdiyse kesinlikle kullanmanızda fayda vardır.

Kullanıcı Yorumu

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.  

Son olarak Azelderm Krem Kullananlar yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.    

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın