Elleacnelle Kullananlar Yorumları

Elleacnelle Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç her ne kadar cilt tedavisi için kullanılsa da ayrıca etkili bir doğum kontrol hapıdır. Elleacnelle‘yi kullanırken başka doğum kontrol hapı kullanılmamalıdır. Çünkü bu ilaç zaten gebeliği önlediği için farklı bir ilaç kullanmaya gerek yoktur. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Elleacnelle Nedir?

Elleacnelle doğum kontrol hapı yuvarlak şekilde, beyaz renkte bir tablettir. Kadınlık hormonuna yani östrojene benzer ve erkeklik hormonuna karşı etki gösteren bir ilaçtır. Bu ilaç Siproteron asetat antiandrojen adındaki ilaç grubuna aittir. İçerisindeki etken madde Etinil estradiol’dur. Son zamanlarda merak edilen Elleacnelle Nedir? Sorusunun cevabı bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Voltaren Sr 75 Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Elleacnelle Ne İşe Yarar?

Elleacnelle Ne İşe Yarar?Pin
Elleacnelle Ne İşe Yarar?

İnsanlar Elleacnelle adet düzensizliği yaşadıkları zaman bu soruna iyi gelen etkili bir ilaçtır. Asıl amacı doğum kontrol hapıdır. Fakat cilt tedavilerinde de kullanılmaktadır. Bu yüzden sadece kadınlarda uzun süreli antibiyotik tedavisine rağmen iyileşememiş sivilcelerin tedavisinde de kullanılır. Aynı zamanda yumurtalıklarda çok sayıda kist varsa bunu azaltarak, hormonlarının normal seviyeye dönmesini sağlamaktadır. Elleacnelle Ne İşe Yarar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Elleacnelle Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Elleacnelle fiyat 32 TL‘dir. İlacı satın alırken açılmamış ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Differin Jel Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Elleacnelle Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz ilacı kullanmayı bırakıp en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. Elleacnelle Yan Etkileri şu şekildedir;

 • Baş dönmesi
 • Migren
 • Bacaklarda ağrı
 • Öksürme
 • Mide bulantısı
 • Karın ağrısı

Elleacnelle Kullananlar Yorumları

Bu ilaç ile ilgili Elleacnelle Kullananlar genellikle pozitif yorum yapmışlardır. Sizlerin de bilgi sahibi olması için bu Elleacnelle Kullananlar Yorumlarını sizlerle paylaşacağız. İşte o kullanıcı yorumları;

Gebe kalmamak için kullandığım bir ilaçtı. Etkisini gösterdi.

Kullanıcı Yorumu

Doktora sivilcelerim için gitmişti bu ilacı yazmıştı, şuanda oldukça az sivilcem var.

Kullanıcı Yorumu

Doğum kontrol hapı olduğu için çok kullanmak istememiştim fakat doktorum önerdiği için kullandım iyi bir ilaç.

Kullanıcı Yorumu

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Elleacnelle Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (3 Oy)
“Elleacnelle Kullananlar Yorumları” üzerine 2 yorum
 1. Bebeğimi emziriyorum ve bebeğim gittikçe zayıflıyor bu dogum kontrol hapını kullanıyorum bebeğime bi zararı var mı bilgilendirin beni

  Cevapla
  • Süt veriyorsanız kadın doğum hapı kullanamazsınız bebeğe zarar bunu doktorlar da söylüyor ve öner miyor bırakın bence bebeğe yazık. Azize hanım.

   Cevapla
Yorum yapın