Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Calgel Diş Jeli Kullananlar – Fiyatı Nedir?

Calgel Diş Jeli Kullananlar – Fiyatı Nedir?

Calgel Diş Jeli Kullananlar yazımız ile karşınızdayız. Diş etlerine sürülerek diş etine bağlı ortaya çıkan rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan Calgel diş jeli özellikle bebeklerde sık sık kullanılmaktadır. Bununla birlikte ağzı mikroplardan da temizlemektedir. Eğer sizin de çocuğunuzun diş çıkarma zamanında acı çekmesini istemiyorsanız bu jeli kullanabilirsiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Calgel Diş Jeli Ne İşe Yarar?

Özellikle diş çıkarma ağrılarının giderilmesi için kullanılan Bebeklerde calgel diş jeli diş bölgesini uyuşturarak ağrıları azaltır. Yalnızca diş etine sürülerek kullanılır. Bunun dışında hiçbir kullanımı yoktur. Ağzınızın içerisindeki mikropları öldürür ve ağızdaki iltihapları kurutmaktadır. Bunların dışında diş etindeki rahatsızlıkları da gidermektedir. Böylece Calgel Diş Jeli Ne İşe Yarar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Calgel Diş Jeli Fiyatı 2022

Calgel Diş Jeli Fiyatı
Calgel Diş Jeli Fiyatı

İçerisinde hiçbir yan etki olduğu için sık sık tercih edilen Calgel diş jeli bebekler de de kullanılmaktadır. İçerisindeki etken maddelerin ağrı kesme özelliği olduğu için diş çıkarken ağrı olmamasını sağlamaktadır. Diş etlerini rahatlatan Calgel Diş Jeli Fiyatı 2022 51 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kilo Almak İçin Sipraktin Kullananlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Calgel Diş Jeli Kullananlar Yorumları

Calgel Diş Jeli Kullananlar Yorumlarını incelediğimizde ebeveynlerin çocukları için çok etkili bir ilaç olduğunu söylediklerini fark ettik. Çünkü ağrı kesici özelliği olduğu için özellikle bebeklerin diş çıkarma dönemini rahat bir şekilde atlatmasını sağlamaktadır. İşte bebeklerde diş jeli kullananlar yorumları şekildedir:

  • Kızım 11 aylık ilk dişi yeni çıkmaya başladı. Bu yüzden kullanmaya başladık şuanlık bir ağrısı yok.
  • Bebeğim için kullandım fakat çok da bir faydası olduğunu sanmıyorum. Kimsye tavsiye etmem.
  • Çok huysuz olduğu zaman canının yandığı belli oluyordu. O zamanlarda kullandım işe yarıyor biraz rahatlatıyor.

Calgel Diş Jeli Zararları

İçerisinde son derece güvenli maddeler bulunmaktadır. Bu yüzden Calgel Diş Jeli Zararları yok denecek kadar azdır. Şu ana kadar kullanan insanlardan hiç birinde yan etki görülmemiştir. Fakat 3 aylıktan küçük bebeklerde kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Tüm bunlar diş eti duyarlı kişiler için geçerli değildir. Diş eti duyarlı kişilerde yan etkiler görülebilmektedir. Bunların en ciddisi ise diş etinde kaşınmadır.

Calgel Diş Jel Günde Kaç Defa Kullanılır?

Öncelikle Calgel diş jelini bebeğiniz için kullanacaksanız elinizi çok güzel bir şekilde yıkamanız gerekmektedir. Daha sonra ise parmağınıza nohut büyüklüğünde sürüp bebeğinizin diş etlerine yavaşça ovulması gerekmektedir. 20 dakika da bir bunu deneyebilirsiniz. Ayrıca Calgel Diş Jel Günde Kaç Defa Kullanılır? Sorusunun cevabı ise gerek duyulduğu taktirde 6 kereye kadar yapabilirsiniz.

Bebeklerde Calgel Diş Jeli Nasıl Kullanılır?

Bebeklerde Calgel diş jelini kullanmadan önce elinizi ayrıntılı bir şekilde yıkamanız gerekmektedir. Çünkü bebeğinizin diş etlerine siz süreceğiniz için pis olmamalıdır. Parmağınıza biraz sürdükten sonra bebeğinizin diş etlerine yavaşça sürünüz. Fakat eğer bu şekilde istemiyorsanız küçük bir pamuğa da sürüp bebeğinizin diş etlerine sürebilirsiniz. Böylece Bebeklerde Calgel Diş Jeli Nasıl Kullanılır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bebeklerde Duphalac Şurup Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Calgel Diş Jeli Kullananlar yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın