Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Contractubex Kullananlar Yorumları

Contractubex Kullananlar Yorumları

Contractubex Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Son zamanlarda son derece merak edilen ilaçlar arasında yer alan Contractubex, ile alakalı kullanıcı yorumları, yan etkileri, ne işe yaradığı gibi tüm detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Esas amacı yara izlerinin tedavisi ve de ciltte oluşan sivilceler, lekeler, kızarıklıklar, kalıntılar ve çeşitli izler için kullanılmaktadır. Açık yaralarda kullanımı ve 1 yaşından küçük çocuklarda kullanımı oldukça sakıncalıdır.

Contractubex Kullanıcı Yorumları

Contractubex Kullanıcı Yorumları
Contractubex Kullanıcı Yorumları

Ülkemizde sıklıkla kullanılan ve de hemen hemen her yaştan kullanıcıya sahip bu ilaç çeşitli yara izleri, vücuttaki kalıntılar ve lekeler için kullanılmaktadır. Özellikle Contractubex Kullanıcı Yorumlarının da bu konuda birçok görüş birliği bulunmaktadır. Doktorlar bu ilacı bu izlerin gitmesi ve vücudunuzda herhangi bir yara kalmaması için reçete etmektedirler. Yara izleri ve çeşitli kalıntılar için kullanılan bu kremi kullanıcılar sıklıkla ciltlerine sürmektedirler. Onların yorumlarına da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Şimdi Contractubex Kullanıcı Yorumları ile sizlerleyiz:

“İlacı yaklaşık 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Yüzümdeki yara izlerinin yarısından fazlası kayboldu, memnunum.”

Contractubex Kullanıcı Yorumu

“Kullanmaya başlayalı çok olmadı ama birtakım yan etkileri görmeye başladım bile doktorunuza danışmayı unutmayın.”

Contractubex Kullanan Yorumu

Bu yorumlara farklı olarak çok alışagelmemiş ve uzun süre kullanan Contractubex Kullanıcı Yorumları da sizlerle:

 • Yaklaşık 4 aydır kullandığım bu ilacı, kaşımdaki yara bereler için kullandım ve etkisini de oldukça hissettim.
 • Kol ve dirsek bölgelerimdeki dikiş izleri için kullandığım bir ilaçtır. Son derece etkili.

Contractubex Nasıl Kullanılır?

Vücuttaki istenmeyen lekelerden kurtulmak için kullanılanb u ilaç ile alakalı kullanma talimatını aşağıdan bulabilirsiniz. Contractubex Kullananlar da bu konuda son derece dikkatli davranmaktadırlar. Aşağıdaki adımları takip ederek ilacı kullanabilirsiniz.

 1. Contractubex genellikle Jel formunda bulunmaktadır.
 2. Uygulamadan önce etkilenen bölgeyi nazikçe yıkayın, Contractubex’i uygulamadan önce ellerinizi iyice yıkayın ve kurulayın.
 3. Etkilenen bölgeye ince bir jel tabakası uygulayın ve tam nüfuz edene kadar hafifçe masaj yapın.
 4. Sert eski yara izleri olması durumunda, jeli uygulayın ve yara izine bileşenlerin derinlemesine nüfuz etmesini sağlamak için yarayı gece boyunca bir bandajla örtün.
 5. Taze iz kalması durumunda cerrahi operasyondan 8-10 gün sonra yara kapatıldıktan sonra tedaviye başlanabilmektedir.
 6. Jeli uyguladıktan hemen sonra ellerinizi yıkayın.
 7. İstenmeyen etkilere neden olabileceğinden jelin aşırı kullanımından kaçının.
 8. Hastanın ilacı nasıl kullanacağını daha iyi anlaması için paketin içindeki kullanma talimatını iyice incelemesi tavsiye edilmektedir. Özellikle Contractubex Kullanıcı Yorumları da bunu destekler niteliktedir.

Contractubex Krem Kullananlar

Yüzünüzde veya vücudunuzun herhangi bir yerindeki yara izleri, kalıntılar, izler veya sivilceler için kullanabileceğiniz bu jel oldukça kişi tarafından tavsiye edilmektedir. Son derece etkili olduğunu birçok kullanıcıdan duymaktayız. Son dönemlerde Contractubex Krem Kullananlar arasından birisinin yorumu:

“Doktorumun önerisi ile başladığım bu ilaç gerçekten yüzümde çok şey değiştirdi. Çok mutluyum, iyi ki kullanmışım.”

Contractubex Kullanıcı Yorumu

“Yani bu denli taktir ettiğim başka bir ilaç yok. Son derece kullanışlı ve de etkili bir ilaç.”

Contractubex Kullanıcı Yorumu

Contractubex Muadili Nedir?

Hemen hemen her ilacın muadili vardır. Yara izleri için kullanılan bu Contractubex Muadili ise Scanil 10 mg ve 20mg’dır.

Contractubex Öncesi Sonrası

Contractubex Öncesi Sonrası
Contractubex Öncesi Sonrası

Şekilde de görüldüğü üzere çoğu kullanıcının ortak kanısı ilacın iyi ve etkili olduğu yönündedir. Contractubex Öncesi Sonrası da şekilde görüldüğü gibi oldukça iyi sonuç vermiştir. Birçok deneyimlemiş insanın yorumlarını göz önünde bulundurduğumuzda Contractubex Öncesi Sonrası için çok iyi ve olumlu yorumlar yapmışlardır. Siz de doktorunuza danışarak bu ilacı kullanabilirsiniz.

Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨
Motis 10 mg Kullanıcı Yorumları – Yorumlara Göz Atın ⭐️

Contractubex Yüze Sürülür mü?

Yüzdeki veya vücuttaki lekeler, sivilceler, yara izlerini gidermeye yarayan Contractubex, yüz için kullanılabilmektedir. Doktorlar tarafından oldukça sık bir şekilde reçeteye yazılan bir ilaçtır. Contractubex Yüze Sürülür mü? Sorunuzun cevabı ise evettir.

Contractubex Yan Etkileri Yorumlar

Her ilaçta olduğu gibi Contractubex’te de belli yan etkiler görülmektedir. Contractubex Kullanıcı Yorumları dikkate alınarak hazırladığımız bu yan etkileri inceleyebilirsiniz.

 • Karıncalanma
 • Ciltte kızarıklık
 • Ciltte beyaz kalıntı
 • Kaşıntı
 • Döküntü

Ayrıca Contractubex Yan Etkileri Yorumlar bu şekildedir. Eğer bu tarz yan etkiler sizin vücudunuzda çıkıyorsa mutlaka bir doktora danışmalısnız.

İlaç ile alakalı birtakım sorulara yanıtlar verdik, inceleyebilirsiniz.

Contractubex ciltte ne kadar süre kalmalı?

Kullanım süresi, sizin rahatsızlık boyutunuza, vücut kitle endeksinize, boy ve kilonuza göre değişiklik göstermektedir.

Contractubex iyi mi?

Bunun yanında Contractubex Kullanıcı Yorumları dikkate alındığında özellikle yüzdeki sivilceler için kullanıldığında olumlu sonuçlarla karşılaşılmıştır.

Contractubex jel devlet ödüyor mu?

Sivilce izleri ve yüzdeki yara izlerini kapatmaya yarayan bu ilaç, devlet tarafından ödenmemektedir. Maalesef Contractubex Kullanıcı Yorumları da bu şekilde para ödenmediğini belirtmektedir.

Contractubex jel eski izleri geçirir mi?

İzleriniz ne kadar eski olursa olsun uzun süreli kullanımda bu izlerden kurtulmanız mümkündür.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Contractubex Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.  

4.2/5 - (5 Oy)
“Contractubex Kullananlar Yorumları” üzerine 9 yorum
 1. Erkek arkadaşım mart ayında bir kaza sonucu yüzüne kaşına ve göz kapağına toplam 27 dikiş atılmıştı. Yüzünde izin kalmaması için contratubex kremini doktor tavsiyesi ve araştırmalarımız sonunda kullanmaya başladık ve şuan 6.aydayız inanılmaz bir değişim oldu. %95 e kadar iz geçirdi. Günde en az 2-3 kez tazeledi kremi. Jel kıvamında olduğu için kaşıntı gerginlik hissi oldu. Soyulma görünümü de vardı ama etkisi inanılmaz kesinlikle dikiş izine tavsiye ediyoruz. Ne kadar erken başlanırsa etkisi o kadar iyi olur. Biz doktor tavsiyesi üzerine 2 hafta sonra başladık. Bir kutu 6 ay gitti şimdi tekrar alacağız tamamen kaybolması için.

  Cevapla
  • Şu mesaj ne kadar mutlu etti beni bende kaza geçirdim 15 dikiş var alnım da inşallah aynı başarıya ulaşırım

   Cevapla
  • İyi geceler kardeşim 2 yaşında kızımı ablası oyun oynarken itekledi kaşı ile gözü arası 5 dikiş atıldı çok üzülüyorum yarası çok derin kantaron yağı kullanıyorum Bi kaç gün sonra dikişler alınacak senin yorumunu gördüm gerçekten Allah için faydasını gördün mü

   Cevapla
 2. 2.derece yanik sonucu bacagimda iz var kreme baslayali 1 ay oldu olmadi oyle cok bir etkisi yok gibi 6 ay kullanacagim sonuca bakicaz.

  Cevapla
 3. Bende 2 der de yanik var contractubexi bugun itibariyle kullanmaya basladim insallah kizariklik izini iyilestirir sonucu yazacam tekrar

  Cevapla
Yorum yapın