Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Notuss Öksürük Şurubu Kullananlar Yorumları – Öksürüğe Son

Notuss Öksürük Şurubu Kullananlar Yorumları – Öksürüğe Son

Notuss Öksürük Şurubu Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç bir anda başlayan ve uzun süreli olan öksürüklerin kesilmesi için kullanılan etkili bir şuruptur. Ayrıca bu ilacın tablet formu da bulunmaktadır. Yazımız içerisinde ilacın ne olduğundan, ne işe yaradığından, yan etkilerinden, kullananlar yorumlarından vs. bahsedeceğiz.

Notuss Fort Şurup Nedir?

Notus Öksürük Şurubu eczanelerde 100 ml’lik renkli şişelerde yanında ölçek ile birlikte satışa sunulmaktadır. Mor ve beyaz renkli bir kutuda bulunur. Bununla birlikte şurup renksizdir ve berrak bir görünüme sahiptir. Halk arasında öksürük şurubu olarak içtiği için çok fazla kullanılmaktadır. Bronkoskopi için ameliyattan önce ve sonra öksürüğün ortadan kalkması için de kullanılan etkili bir ilaçtır. Böylece Notuss Fort Şurup Nedir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Notuss Öksürük Şurubu Kullanıcı Yorumları

Notuss Öksürük Şurubu Kullanıcı Yorumlarına göz attığımız zaman kullanıcılar bu ilaçtan son derece memnun kalmışlardır. Yan etkilerinin nadiren görüldüğünü ve hafif bir şekilde atlatıldığını da fark ettik. İşte o yorumlar şunlardır:

 • Harika etki sağladı. Öksürük için kullanmanız gereken ilk ilaç kesinlikle bu olmalıdır.
 • Öksürüğü söküp attığı gibi balgamı da atıyor. Çok iyi bir ilaç.
 • Çocuğum sırf tadından dolayı içmiyordu. Ama zorla içirdiğim için kullandık ve etkisini gördük.
 • Yan etkisi olmayan son derece etkili bir şuruptur.

Notuss Fort Şurup Ne İşe Yarar?

Notuss Fort Şurup Ne İşe Yarar?
Notuss Fort Şurup Ne İşe Yarar?

Özellikle Notuss Fort Şurup Ne İşe Yarar? Sorusu sık sık karşımıza çıkmaktadır. Aniden ortaya çıkan öksürükler can sıkıcıdır. Bir an önce geçmesini isteriz. Bu yüzden ilaç kullanmak bu soruna çözüm olabilir. Notuss Fort Şurup öksürüğü çok kısa sürede kesen etkili bir ilaçtır. Bununla birlikte ameliyattan önce ve sonra devam eden öksürük sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Zolax Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Notuss Şurup Bebeklerde Kullanımı

Notuss Şurup Bebeklerde Kullanımı kesinlikle tavsiye edilmez. Öksürük sorunu olan bebekler için doktorlar başka bir ilaç reçete etmektedir. 3 yaşın altındaki çocuklar için kullanımı kesinlikle yasaktır. 3 yaşın üstündeki çocuklar günde 3 defa 5 ml alması gerekir. Ayrıca 6 yaşındaki çocuklar günde 3 defa 10 ml ve 12 yaşın üstündeki çocuklar için ise günde 3 defa 15 ml kullanılması gerekir.

Notuss Fort Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da mevcut yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz ilacı kullanmayı bırakın ve en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. İşte Notuss Fort Yan Etkileri şunlardır:

 • Hafif Deri Döküntüleri
 • Mide Bulantısı
 • İshal
 • Baş Dönmesi

Notuss Fort Şurup Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Notuss Fort Şurup Fiyat 61 TL‘dir. İlacı satın alırken açılmamış ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Pinades Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Notuss Öksürük Şurubu Kullananlar Yorumları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

4.2/5 - (30 Oy)
“Notuss Öksürük Şurubu Kullananlar Yorumları – Öksürüğe Son” üzerine 2 yorum
 1. bende çok memnun kaldım ama öksürük akciğerleri açtığı için balgamin çıkmamasindan korkuyorum sonra bronşit

  Cevapla
Yorum yapın