Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Duxet Kullananlar Yorumlar – Bu İlaca Dikkat!

Duxet Kullananlar Yorumlar – Bu İlaca Dikkat!

Duxet kullananlar yorumlar özellikle de bu ilacı kullanmaya başlayacak kişiler tarafından araştırılmaktadır. Ağızdan alınarak kullanılan bu ilaçların nasıl etkilerinin olduğu kullanıcılardan gelen bilgiler ile daha iyi şekilde öğrenilmektedir. Özellikle de etkisinin ne derecede olduğu pek çok kişi tarafından merak konusu olmaktadır.

Peki, Duxet 30 mg Kullananların Yorumları nasıldır? Diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨
Zoprotec Plus Kullanıcı Yorumları – Zoprotec Nedir Ne için Kullanılır

Yine bu ilacın ne için kullanıldığı ve ne işe yaradığı gibi konular da pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Opak olan beyaz ve lacivert renklerinden oluşan jelatin kapsüllerin etki alanları ve kullanım alanları araştırılmaya devam edilmektedir. Bu ilaçlar 28 kapsüllük ambalajlarda yer almaktadır. Aynı zamanda 30 mg olacak şekilde üretilmektedir.

Duxet Yan Etkileri Nelerdir? 🌟

Duxet yan etkileri de pek çok kişi tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Her ilacın olduğu gibi bu ilacın da belirli yan etkileri bulunabilmektedir.

 • Karın ağrısı
 • Nefes almada güçlük
 • Kurdeşen
 • Yüz, dudak, dil veya boğaz gibi bölgelerde şişlik

Yine ilacın kullanım şekli de yan etkilerinin meydana gelmemesi açısından son derecede önem taşımaktadır. Alınması gereken dozdan daha fazla alındığı zaman da bu yan etkilerin meydana gelmesi söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle de ilaç kullanımı esnasında doktorun tavsiyelerine ve talimatlarına birebir uymak gerekmektedir.

Duxet 30 Mg Kullananların Yorumları

Duxet 30 Mg Kullananların Yorumları

Duxet dozu, rahatsızlık boyutunuza veya boy, kilo dengenize göre farklılık gösterebiliyor. Piyasada 30 ve 60 MG dozları bulunuyor. Ancak en sık uygun görülen doz ise 30 Mg oluyor.

Depresyon, endişe ve kaygılar için bol bol reçete edilen Duxet 30 Mg, ülkemizde de oldukça biliniyor. Hem olumlu hem olumsuz birçok Duxet 30 Mg Kullananların Yorumları bulunuyor. İşte bazıları:

 • Mutsuzluk evremi bitiren ilaç. Oldukça etkili ancak yan etkilerini yaşadım.
 • Başlarda çok mutlu hissediyordum sorunlarım aşılmış gibiydi. Şimdi kronik mutsuzum.
 • Uyuşukluk ve yorgunluk halime iyi gelen etkili ilaçtır.
 • Migren ağrılarına son. Beynim rahatladı adeta.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan Medikinet Kullananlar Yorumları içeriğimize de bakabilirsiniz.

Duxet Kullananlar Yorumları

Duxet kullananlar yorumları
Duxet kullananlar yorumları

Öncelikle Duxet Kullananlar Yorumları hakkında bu ilacı kullanıp hem olumlu hem de olumsuz yorum yapan kişiler bulunsa da olumlu taraf daha ağır basmaktadır. Düzenli ilaç kullanmakta oldukça önemlidir. Bu sayede ilacın etkisini daha iyi bir şekilde görebilirsiniz. Bunun yanında doktor veya eczacınız eğer bu ilacı vermediyse kullanmamalısınız. Sizler için duxet kullanıcı yorumları iyi midir? Kullananlar neler demiş bir bakalım.

 1. Şiddetli migren ağrılarım nedeni ile gittiğim doktorumun, bir yıl önce anksiyete ilacı kullandığımı görüp, yazdığı ilaçtır.
 2. İki senedir düzenli kullanıyorum, son bir iki aydır gözlerde bulanıklık, sabahlar ağız kuruluğu yapıyor
 3. Almayı 3 gün üst üste atlayınca çirkin yan etkileri oluşan ilaç.

Duxet 30 mg Kullanıcı Yorumları

Duxet 30 mg Kullanıcı Yorumları
Duxet 30 mg Kullanıcı Yorumları

Öncelikle Duxet 30 mg Kullanıcı Yorumlarını incelediğimizde bu ilacı kullanan hastalar genellikle bu ilaçtan memnun kalmışlardır. Fakat yan etkiler gören hastalarımız kısa sürede atlattığını duxet 30 mg yorumlarında belirtmişlerdir. İşte Duxet kullanıcı yorumları şunlardır:

 • Depresyona girdiğim zaman kullanmıştım, etkisini gördüm.
 • Doktora gittiğim zaman o bu ilacı önermişti. İlk başta anlamamıştım fakat antidepresan bir ilaçmış.
 • Antidepresan olduğu için kullanmanızı tavsiye etmem. Fakat son derece etkili bir ilaçtır.
 • Kaygılarım ve endişelerim varken kullandım, bir nebze de olsa da rahatladım.

Duxet 60 mg Kullanıcı Yorumları

Duxet 60 mg Kullanıcı Yorumları
Duxet 60 mg Kullanıcı Yorumları

İnsanlar Duxet ilacını kullanmadan önce bu ilacı daha önceden kullanmış kişilerin tecrübelerini duymak isterler. Bu sayede ilaç hakkında fikir sahibi olabilirler. Acaba işe yarıyor mu? veya yan etkileri nasıldır? gibi sorulara cevap alabiliyorlar. Bizde Duxet 60 mg Kullanıcı Yorumlarını sizler için bir araya getirdik.

 • Aksiteye bozukluğumun olması sebebiyle doktorum tavsiye etti ve kullandıktan sonra sinirlerin daha da arttı. Daha çok sabırsızlaştım ve tahmamül seviyem azaldı.

Duxet Ne İçin Kullanılır?

Duxet ne için kullanılır konusu da pek çok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bu ilaçlar depresyon, endişe ve kaygılar için kullanılmaktadır. Etken maddesi ise “Duleksetin hidroklorür” olmaktadır. Beyinde zaman içerisinde dengesiz bir hal alarak depresyonları tetikleyen kimyasalların engellenmesi sağlamaktadır.

Bu nedenle de depresyon sorunu yaşayan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Beyin içerisinde depresyona neden olan maddelerin üretimleri yaşam kalitesinin ciddi anlamda bozulmasına neden olmaktadır. Ancak bu kimyasalların engellenmesi durumunda depresyonla da kolay bir biçimde mücadele edilebilmektedir.

Duxet aynı zamanda tükenmişlik sendromu yaşayan kişiler için üretilmiş olan bir ilaçtır. Kronik ağrı sendromu, kronik yorgunluk sendromu ve aşırı derecede gerginlik hali gibi durumların engellenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda sinir hastalığına bağlı olarak meydana gelmiş olan nöropatik ağrılar için de bu ilaçlar kullanılmaktadır.

Yine depresyon ile birlikte kas, kemik ve eklemlerde de belirli ağrılar meydana gelmektedir. Ancak kullanılan bu ilaçlar ile birlikte depresyon nedeni ile meydana gelen bu ağrılar da ciddi anlamda giderilmektedir.

Yaşam kalitesini ciddi anlamda bozan kaygı ve depresyon için kullanılan bu ilaçlar pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle de pek çok kişi kullanım alanlarının yanı sıra kullanım şekli ve olası yan etkileri gibi detayları da araştırmaktadır.

Duxet Kullanım Şekli Nasıldır?

Duxet kullanım şekli de bu ilacı kullanan ya da kullanmaya başlayacak olan pek çok kişi tarafından merak konusu olmaktadır. Bu ilacın kullanım şekline kesinlikle doktorların karar vermeleri gerekmektedir. Doktorlar bu noktada ilacı nasıl reçete ettiler ise hastaların da bu biçimde kullanmaları son derecede önemli olmaktadır. Bu noktada bilinmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır.

İlacın belirtilen talimatların dışında kullanılması durumunda hastalık daha olumsuz şekilde etkilenebilmektedir. Bu durum da hastaların sağlıklarına ciddi zararlar verebilmektedir. Aynı zamanda ilacın dozu ayarlanırken de bir bardak dolusu su ile alınması önem taşımaktadır. Yine yemek sırasında ya da öğün aralarında alınabilmektedir. Bu ilacın kullanımı esnasında her gün aynı saatlerde olacak şekilde kullanmak da önem taşımaktadır.

Duxet 30 Mg Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Duxet 30 Mg Fiyat 83.50 TL’dir. İlacı satın almadan önce açılmamış olduğundan ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayınız.

Duxet 30 mg Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Duxet Etkisini Ne Zaman Gösterir
Duxet Etkisini Ne Zaman Gösterir

Doktorların antidepresan olarak çok fazla önermediği ilaçlardan biri olan Duxet’i hastalar kullandıktan 5-6 saat içerisinde etkisini gördüğünü belirtmişlerdir. Doktorunuz önermediği sürece lütfen kullanmayınız. Aksi taktirde yan etkilerden dolayı ciddi sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Duxet 30 mg Etkisini Ne Zaman Gösterir? sorusu bu şekildedir.

Duxet Bağımlılık Yapar Mı?

Duxet ilacın bağımlılık yapması söz konusu değildir. Fakat antidepresan bir ilaç olduğu için bazı hastalarda bağımlılık yapabilir. Bununla birlikte Duxet Kullananlar Yorumlar da gördüğümüz kadarıyla bu ilacı sürekli kullanmak istemektedirler. İşte Duxet Bağımlılık Yapar Mı? sorusu hakkındaki bilgiler bu şekildedir.

Duxet 30 Mg Hangi Hastalıklarda Kullanılır?

Özellikle depresyon tedavisinde sık sık Duxet 30 Mg reçete ediliyor. Bunun yanında endişe sorunlarıyla baş edemeyen hastalar için de oldukça etkili olduğunu belirtelim. Kaygı problemlerini çözmede de oldukça faydalı bir ilaçtır.

Duxet Eşdeğerleri Hapı Hangisi?

Aşağıda görmüş olduğunuz ilaçlar Duxet muadili yani eşdeğerleri olarak bilinmektedir. Ancak yine de doktorunuza danışmadan bu muadil ilaçları kullanmayınız.

Duxet Esneme Yapar Mı?

Duxet 30 Mg Kullananların Yorumları dikkate alındığında esneme yaptığı belirtilmiştir. Ancak bilinen yan etkileri arasında esneme yapması yoktur.

Ancak bu tarz bilinmeyen yan etkiler arasında dayanılmayacak seviyede olan ve beklenenden uzun süren etkiler için kesinlikle doktorunuza başvurmanızı öneriyoruz.

Duxet 30 mg Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Duxet 30 mg, bir antidepresan olarak kullanılan bir ilaçtır. Antidepresanlar, depresyon ve diğer ruhsal bozuklukların tedavisi için kullanılan bir ilaç sınıfıdır.

Duxet 30 mg’ın etkisi, kişiden kişiye değişebilir ve ilaç almaya başlandıktan sonra birkaç gün veya hafta içinde görülebilir. Ancak, bazı insanlar için etkisi daha hızlı görülebilir veya daha geç görülebilir. Tedavinin etkisini görmeniz için, ilaç düzenli olarak kullanmanız ve doktorunuzun size verdiği tavsiyeleri takip etmeniz gerekir. Böylece Duxet 30 mg Ne Zaman Etkisini Gösterir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Duxet 120 mg Kullananlar Yorumları

İnsanlar Duxet ilacını kullanmadan önce bu ilaç hakkında yapılan yorumları merak etmektedir. İşte Duxet 120 mg Kullananlar Yorumları şu şekildedir:

 • Arkadaşlar bence hiç bu ilaca bulaşmayan. Antidepresan çünkü gerek yok.
 • Doktorum tavsiye etmişti antidepresan olduğunu ilk başta anlamamıştım. Yan etkilerini görmeye başladım.

Duxet 30 mg Uyku Yapar mı?

Duxet 30 mg, depresyon ve diğer ruhsal bozuklukların tedavisi için kullanıldığında, uyku bozukluklarının iyileşmesine yardımcı olabilir. Ancak, bazı insanlar için ilaç uyku bozukluklarının artmasına neden olabilir veya uykuya dalma zorluğu, uykuya dalmanın kısa süreli olması veya uyku kalitesinin bozulması gibi yan etkilere neden olabilir. Böylece Duxet 30 mg Uyku Yapar mı? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Duxet 30 mg Kullananlar Kilo Aldırır mı?

Duxet 30 mg kullananlarda kilo alımını yan etkilerden biridir ve bu yan etki bazı insanlar için fazla olabilir veya bazı insanlar için hiç olmayabilir. Kilo alımı, antidepresanların bazı türlerinde daha yaygındır ve bu, bu ilaçların vücut metabolizmasını ve insülin duyarlılığını etkilemesi ile ilgilidir. Böylece Duxet 30 mg Kullananlar Kilo Aldırır mı? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Duxet Kafa Yapar mı?

Özellikle depresyon tedavisinde sıklıkla tercih edilen Duxet antidepresan bir ilaçtır. Bu yüzden doktorunuz reçete etmediği sürece lütfen kullanmayınız. Kullanıcılar genellikle Duxet Kafa Yapar mı? Sorusunu sormaktadır. Fakat Duxet kafa yapmaz. Aksine sizi sakinleştirir.

Duxet 30 mg Cinsel Yan Etkileri

Duxet 30 mg’da birçok yan etki bulunmaktadır. Bu yüzden doktorunuz size önermediği sürece bu ilacı kullanmamanız gerekir. İşte Duxet 30 mg Cinsel Yan Etkileri şunlardır:

 • Sertleşmede problemler
 • Cinsel dürtüde azalma

Duxet İştah Keser mi?

Son zamanlarda Duxet İştah Keser mi? Sorusu sık sık karşımıza çıkmaktadır. Fakat hayır Duxet iştah kesmez. Tam tersi antidepresan bir ilaç olduğu için kişide kilo artışı gözükür. Böylece Duxet İştah Keser mi? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Duxet 30 mg Kullananların Yorumları hakkında çok sorulan soruları sizler için bir araya getirdik.

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak için aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Duxet Kullananlar Yorumlar yazımızı okuduğunuz için sizlere teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımınız devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.1/5 - (31 Oy)
“Duxet Kullananlar Yorumlar – Bu İlaca Dikkat!” üzerine 66 yorum
 1. Trigminal nevralji hastasıyım en son gittigim nöroloji doktorum bana duxset ilacı nı kullanmaya başladıö ve aşırı terleme yaşıyoeum normalmi

  Cevapla
 2. 2 hafta oldu kullanalı vücutta ki titremelerime çok iyi geldi rahatlattı fakat gözde çif görme kafa karışıklı banik görme arada unutkanlık oluyor bırakmalımıyım devamını ettirmeliyim lütfen bilgi alabilirmiyim kullanan arkadaşlardan acil yardım

  Cevapla
  • Eğer yaşadığınız yan etkiler ağır ve uzun süreliyse kesinlikle doktorunuza başvurmalısınız. Ancak Duxet kullanmaya yeni başladıysanız vücudunuzun alışma süreci elbette olacaktır.

   Cevapla
  • Alışma sürecinde olduğunuz için bunlar oluyor ben 3 yıldır kullanıyorum Cook kutuydum ama doktorum bunu bana önerdi ve başladım bugünüme binlere kez şükürler olsun çok daha iyim doktorumun yardımıni almadan iki tanesini bıraktım ama kesinlikle doktorunuza danışınız öyle bırakın rabbim şifa versin

   Cevapla
   • SLM.. BEN BUGÜN DOKTORUM. TAVSİYE ETTİ BUGÜN BAŞLADIM PANIK ATAK DEPRESYON OLARAK TEŞHİS KONULDU 30 MG OLARAK BAŞLADIM AMA BİRAZ KORKARAK BAŞLADIM. SİZ NE DERSINIZ

  • Ben bu ilacı 5 aydır kullanıyorum gerçekten çok güzel ve faydasını gördüm bende de endişe korku aktive bozukluğu dengesizlik hepsi vardı ama çok faydasını gördüm kullan derim

   Cevapla
  • Ben iki gün kullandım nöroloji doktoru verdi.ama beynim uyuştu sanki katı yağ damarlarımda o his oluştu.birde başımıza agritti.ishal yaptı ve iki günde sadece sanırım birakicam.tatil zamanı kullanmak gerek çalışma hayatını bence olumsuz etkiler.

   Cevapla
   • 3 ay kadar kullandım hep baş ağrısı, tansiyon yükselmesi, kabızlık, kas ve kemik ağrısı, unutkanlık, bulanık görme, kas seiirmesi, uykusuzluk yaşadım, bu geceden sonra bir daha almayacağım, sonuçları nasıl olur bakalım

  • Bıraktıktan sonra yan etkileri devam ettimi?banada 3. Günde ciddi yan etki oluştu. Ölüyordum. Hala bulantı dema ediyor

   Cevapla
 3. Aman hastalıktan ölün yine almayın. Bu nasıl ilaç ya. Yasaklasınlar bence.
  Hastalıktan daha çok yan etkileri olan bi ilaç.😡

  Cevapla
  • Sakın kullanmayın bırakırken çok zorluk yaşarsınız ben çok zorlanıyorum bırakma aşamasındayım

   Cevapla
   • Katılıyorum gerçekten bırakması çok zor
    Benim vücudum şuan krizde bırakmıyor
    İyi geldi evet ama bırakması çok zor çok

 4. Bacagima bıçak saplaniyo gibi giren ağrı ve kas ağrıları sebebiyle,norolojiye gittim bugün, bacak krampı deyince hemen emar ve tomografi istedi yaptırdım.bisey yok herşey normal deyip,hemen sinirsel teşhisi koyup.bana bu hapı verdi..bugün gündüz 4 gibi içtim.esneme başladı baş dönmesi,miğde bulantısı derken istifra ettim.asla içmem yan etkileri çok.bu doktorlar hastalarına hemen bu tip ilaçları vericegine.arastirmaci olsunlar.tabiki kolaylarina geliyor.hemde özel hastane.asla içmem çok kötü 😡

  Cevapla
  • Bende de aynı şikayetler vardı dün içtim esneme ishal ve kusma oldu üşüme ve terleme hepsi aynı anda oldu her eczaneye sordum olası etkilermis devam etmemi söylediler şimdi ise bugün yani kusma olmadı mide hafif bulandı ve üşüme terleme yine var

   Cevapla
   • bütün depresif ilaçlar terleme yapar ama yavaş yavaş azlır.ilacinizi kullanmaya devam edin

 5. Benr romatizma hastasıyım bel ağrısı ve fibromiyalji için doktorum verdi çok rahatladım ağrılarım hafifledi memnunum şimdilik

  Cevapla
 6. Benr romatizma hastasıyım bel ağrısı ve fibromiyalji için doktorum verdi çok rahatladım ağrılarım hafifledi memnunum şimdilik h

  Cevapla
 7. Findolaji bide menopoz terlemelri için verdi miğde bulantısyla uyandım ilk kullanımım devam edrse asla dayanamam

  Cevapla
 8. İlk gün biraz sarstı 3 aydır kullanıyorum fibromiyalji için verilmiş bir ilaç ama iyiyim çok şükür ağrılarım azaldı

  Cevapla
 9. İki yıldır kullanıyorum artık bırakmak istiyorum ama olmuyo asla bırakamıyorum çok ciddi krize sokuyo ugusukluk titreme baş dönmesi
  Bırakmak çok zor artık etkide etmiyo ama bırakamıyorum

  Cevapla
 10. Bu ilaca ilk defa bslycm günde birmi doktorum hap icemedigim için yarım tozu yoğurtla karisp tuketmemi istedi aklıma takılan yarım normlmi benmi yanls anldim yan etkileri kullanlr yorumlarda tskrlr

  Cevapla
 11. Banada bel ağrısı olduğu için verdi doktor çene kasılması esneme bulantı iştahsızlık ve gözlerimden yaşlar geliyor belirli bir zaman uyutuyor sonra uyuyamiyorum halsizlik ve yorgunlukta yapıyor.

  Cevapla
 12. Banada bel ağrısı olduğu için verdi doktor çene kasılması esneme bulantı iştahsızlık ve gözlerimden yaşlar geliyor belirli bir zaman uyutuyor sonra uyuyamiyorum halsizlik ve yorgunlukta yapıyor.

  Cevapla
 13. Kullandım 1 gün ama mide bulantısı çenede kasılma ve boğazda kuruluk ve boğazımı sanki bişey sıkıyor kulanmicam

  Cevapla
 14. Kullandım 1 gün ama mide bulantısı çenede kasılma ve boğazda kuruluk ve boğazımı sanki bişey sıkıyor kulanmicam

  Cevapla
 15. 2 .aydan sonra başlıyor ilacın etkisi en ufak üzülme ağlama olursa tekrar başa aldırıyor ara ara yan etkilerini hissettiriyor ne kadar zaman geçsede

  Cevapla
 16. 2 .aydan sonra başlıyor ilacın etkisi en ufak üzülme ağlama olursa tekrar başa aldırıyor ara ara yan etkilerini hissettiriyor ne kadar zaman geçsede

  Cevapla
 17. Bende doktor bugün verdi baş ağrım var migren ve sinizut kalınlaşma yapmış ve migrenden dolayı beyinde kilcal damar tikanma yapmış bu duxet ilacını verdi terettut ediyorum kullanmakda helede yorumlardan sonra. Baş ağrım çok ama ben bu tür ilaclari kullanmakda isdemiyorum😪ya kendi kendime birakamasam ilaç icmekde zorlaniyorum helede bu tür ilaclari icmek isdemiyorum bu ilaç tetavi etcek migreni dedi

  Cevapla
 18. benimde son 1 yıldır çok çabuk sinirlenmem vardı bağırıyordum herşeye deprem sonrası 2 çocuğuma yetişememe korkusu oluştu sürekli korkuyordum sinirimde 2 katına çıkmıştı aynı zamanda fibromiyalji hastasıyım havaya bulut gelse eklemlerim ağrır ve migrenimde var dr bunu verdi 1 haftadır kullanıyorum kuş gibiyim sinirden eser yok, hiçbir yan etkisi yaşamadım aksine ağrılarım gitti sinir kasılmalarım ani kalp atışlarım gitti çok şükür.

  Cevapla
   • valla ben 1 yıl kullandım. bırakırken resmen öldüm bitti. şuan tekrar kullanmak istiyorum fakat çok korkuyorum

   • bı tek size iyi gelmiş sanslisnz ben ilk günde biraktm aşırı yan etkileri oldu bence kullanmamak en iyisi uyku sorunuz varsa namaza başlayın geçer

  • Bende fibromiyalji için kullanıyorum.endişe ve kaygı da vardı bunlara gayet iyi geldi yine de belli bir müddetten sonra hergün içmek yerine belirli aralıklı günlerde içmeyi tercih ediyorum alışkanlık olmaması için

   Cevapla
  • merhabalar Kanseden sonra kemoterapi aldikdan sonra kaslarim zarar gördü 60mg kullanıyorum ve Perge 150mg Sabah Akşam çok ilaclar denendi bunlar iyi geldi 8 senedir kullanıyorum bütün vucutum kasılma yapiyordu ağridn duramiyordum .Bugünde doktora gitdim90mg çikardilar bakalim umarim iyi gelir.

   Cevapla
 19. Selam arkadaşlar ben de bugün başladım bu ilaca ama bana da dokundu mide bulantısı gözler de çift görme elim ayağım titriyor eczane ye sorduk kullanmasın demiş ler dün fizik doktoru vermiş di belimin ağrısı için iyi olucam derken daha kötü oldum

  Cevapla
 20. Merhaba 5 yıldır kullanıyodum memnundum, depremden sonra sıkıntılarım nüksetti Baska ilaca gectik lakin o yetersiz kaldı. Simdi tekrar dukset e gececegim terleme ve uyku yapıyordu sadece maalesef

  Cevapla
 21. Arkadaşlar iyi akşamlar benim de iştahımı kapattı ama ilacın iştah kapatma gibi bir etkisi yok deniliyor bazı arkadaşlar da herhalde bu gürültü

  Cevapla
 22. Merhaba arkadaşlar bende aşırı baş ağrısı gozlerime vuruyor ve uykuya dalarken çok zorlanıyorum uykuda yapiyor…bu yan etkileri yaşayan varmı normalmi

  Cevapla
 23. Bende yaklaşık 10 senedir kullanıyorum panik atak ve endişe bozukluğu nedeniyle gittiğim nöroloji dr.verdi.yan etkileri ilk günlerde çok zorladı. İlk haftalardan sonra çok rahatladım beni hayata yeniden bağlayan ilaç oldu

  Cevapla
   • merhabalar Kanseden sonra kemoterapi aldikdan sonra kaslarim zarar gördü 60mg kullanıyorum ve Perge 150mg Sabah Akşam çok ilaclar denendi bunlar iyi geldi 8 senedir kullanıyorum bütün vucutum kasılma yapiyordu ağridn duramiyordum .Bugünde doktora gitdim90mg çikardilar bakalim umarim iyi gelir.

 24. Bir tane içtim kas ağrılarım için gece etkisi başladı kafa da karıncalanma tansiyon yüksekliği üşüme sabahtan beri yatıyorum kafam vücuduma ağır hala bir gün geçti ilacı içtiğim saatten buyana acillik oldum da Götürecek kimseyi bulamadım denk mi geldi anlamadım bir daha içersem bu ne tehlikeli bir ilaç ellerim uyuştu ayaklarımda uyuşukluk halsizlik bitkinlik bol bol su içip yoğurt yiyecegim herkese çok geçmiş olsun

  Cevapla
 25. Fibromiyalji için doktorumun verdiği ilaç.Yaklaşık 5 gündür alıyorum terleme yaptı onun haricinde ne faydası ne de zararını gördüm umarım işe yarar 🙂

  Cevapla
Yorum yapın