Expigment Madecassol Karışımı Kullananlar

Expigment Madecassol Karışımı Kullananlar yazımız ile karşınızdayız. Daha ışıltılı, daha canlı ve kusursuz bir cilde sahip olmayı hayal eden kişiler için adeta bir cankurtaran olan Expigment krem; Etkili bir leke çıkarıcı krem ​​olarak öne çıkıyor. Etken maddesi hidrokinon olan bu krem, Aşırı cilt pigmenti oluşumundan sonra oluşan koyu lekeler ve cilt kararmaları ile etkin bir şekilde mücadele eder. Yazımız içerisinde bu kremin ne olduğundan, kullananlar yorumları, nasıl kullanıldığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Expigment Krem Nedir?

Yaşlanma, güneşin zararlı UV ışınlarına uzun süre maruz kalma, yanlış cilt bakım ürünleri, kozmetik ve makyaj malzemeleri vb. etkenlere göre ciltte oluşan siyah nokta, koyu kahverengi leke, güneş lekesi ve çillerin tedavisinde kullanılan köpüren krem ​​ve zamanla cilde yerleşmek; Doktorlar tarafından reçete edilen bir kremdir. Expigment 4 kullananlar cildin ton dengesizliklerini ortadan kaldırdığını ve cilde tek renk veren bu kremin, koyu halkalara da çok iyi geldiğini söylemektedir.

Buna benzer olarak Betaserc Kullananlar yazımıza da göz atabilirsiniz.

Expigment Nasıl Kullanılır?

Kremin maksimum etkisi için bu kremi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulamalısınız. Kremi cilt ve yüzdeki lekelere uygulamadan önce cildi bol su ile yıkamalı ve cilde toner uygulamalısınız. Kısacası kremin cildinize nüfuz etmesini sağlamak için kremi temiz cildinize uygulamalısınız. Kremi parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak cildinize uygulamalısınız. Expigment yüzde ne kadar kalmalı diye düşünenler için kremi cildinize uyguladıktan 1 saat sonra yıkayabilirsiniz. Kremi gece yatmadan önce uyguladığınızda 2-3 ay gibi kısa bir sürede cildinizdeki leke ve çillerde gözle görülür bir azalmaya şahit olabilirsiniz.

Expigment Ne İçin Kullanılır?

Expigment 4 cildinize uygulanırsa cildinizin üzerindeki lekeleri azaltıp yok edebilmektedir. Bunun yanında cildi soyarak canlı ve parlak hale getirir, sürekli güneşe maruz kalan kişilerde oluşan güneş lekelerini tedavi eder ve koyulaşan ciltleri açmaktadır.

Expigment Madecassol Karışımı Kullananlar
Expigment Madecassol Karışımı Kullananlar

Expigment Yan Etkileri

Diğer kremler gibi Expigment krem ​​de bazı yan etkilere neden olabilmektedir. Yan etkiler; Nadir olmasına rağmen, çoğunlukla aşırı dozda veya kremin içindeki bileşenlere aşırı duyarlı kişilerde görülür. Bu yan etkiler;

  • Yüzde ve boğazda nefes almayı zorlaştıran şişme.
  • Baş dönmesi, nefes darlığı
  • Akne
  • Deride çatlamalar

Buna benzer olarak Apikobal Kullananlar yazımıza da göz atabilirsiniz.

Expigment Krem Nasıl Kullanılır?

Expigment 2 kullanmadan önce cildinizi bol su ile yıkamalısınız. Günde sabah ve akşam olmak üzere 2 defa kullanılmalıdır. Kremi sürerken parmak uçlarınızla masaj yaparak etrafa yedirebilirsiniz. Krem yüzünüzde 1 saat kaldıktan sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz.

Expigment Leke Kremi Fiyatı

Expigment krem fiyat 2 türde satılmaktadır. %4’lük olan kremin fiyatı 16 TL, %2’lik expigment kremin fiyatı ise 15 TL‘dir. Ancak Expigment kullananlar doktorların önerisine göre %4’lük veya %2’lik kremi kullanabilmektedir.

Expigment Krem Yorum

Ben 4’lük olanı kullandım kısa bir süre çenemde hafif lekeler vardı, krem güzel sonuç verdi ve çenemdeki lekeler çok büyük oranda gitti.

Gizem Hanım

Madecassol sivilce lekelerinin giderilmesinde oldukça etkili bir krem. Ben sivilcelerimin üzerine gece yatmadan önce ince bir tabaka halinde uyguluyorum.

Kadriye Hanım

Acnelyse Expigment Madecassol Karışımı Kullananlar

Cildim çok ince yapılı ve hassas. Kılcal damarlarım görünecek kadar beyaz tenliyim. Bu yüzden ağdadan sonra cildim tahriş oluyor. Bu kremi yüzüme uygulayınca ağda yanığı geçiyor.

Deniz Hanım

Lazer epilasyon yüzünden cildimde kızarıklık ve hafif ölçüde yanıklar oluşuyor. Doktorumun önerdiği bu krem işime çok yaradı.

Betül Hanım

Expigment Krem Kullananlar Yorumları

Expigment krem kullananların geneli bu kremden memnun kalmışlardır ve ciltlerinde oluşan lekeleri sildiğini, daha parlak ve canlı bir cilde sahip olduklarını söylemektedirler. Bu kremin kullanıcı yorumları sizlerle;

Vücudumda güneş lekeleri var. Yaz boyunca akşamları Expigment krem sürüyorum. Güneş lekerimi çıkartıyor.

Hilal Hanım

Çok aşırı leke yoktu ama harika sonuç aldım cildim bebek gibi oldu güzel tavsiye ederim.

Eda Hanım

Yaşlılıktan dolayı birazcık kararmalara kullandım artık kendimi genç hissediyorum lekelerde gitti sonuçlar güzel.

Sevil Hanım

Expigment Madecassol Karışımı Kullananlar yazımızın sonuna geldik. Bu tarz Kullananlar ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Sağlık ve ilaç kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın