Moksefen Kullananlar Yorumları

Moksefen Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç enfeksiyonlara neden olan değişik türlerdeki bakterileri öldürerek bakteriyel enfeksiyonların tedavisinde kullanılmaktadır. Moksefen film kaplı tabletler şeklinde eczanelerde satılmaktadır. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Moksefen 400

Moksefen açık pembe renkli, oblong ve bikonveks film kaplı tabletler şeklinde satışa sunulmaktadır. Her bir film kaplı tabletin içerisinde 400 mg etkin madde moksifloksasin bulunmaktadır. Bu etken madde kinolon grubu bir antibiyotiktir. Son zamanlarda merak edilen Moksefen Nedir? Sorusunun cevabı bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Proctolog Krem Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Moksefen 400 Mg Ne İşe Yarar?

Moksefen 400 Mg Ne İşe Yarar?Pin
Moksefen 400 Mg Ne İşe Yarar?

Bu ilaç enfeksiyonlara neden olan bakterileri öldürerek etkisini göstermektedir. Bununla birlikte diğer bazı antibiyotiklere karşı dirençli olan çok sayıda bakteriye karşı da bakteri öldürücü etki göstermektedir. Bunların yanında Moksefen mikropların neden olduğu kronik bronşitin aniden kötüleşmesi, hastane dışında oluşmuş akciğer enfeksiyonu gibi enfeksiyon hastalıklarının tedavisinde de kullanılmaktadır. Son zamanlarda merak edilen Moksefen 400 Mg Ne İşe Yarar? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Moksefen Muadili

Moksefen’i kesinlikle doktorunuz önermediği sürece kullanmamalısınız. Bu ve Moksefen Muadili özellikli birkaç ilaç bulunmaktadır. Bu ilaç ile eşdeğer olan ilaçlar şunlardır:

 • Atafloks
 • Avelox
 • Bivoxa
 • Demoxif
 • Emesmox

Moksefen Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Moksefen Fiyat 65 TL‘dir. İlacı satın alırken lütfen açılmamış ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca bu içeriğimize benzer olan Agnucaston Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Moksefen Yan Etkileri Yorumlar

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz lütfen ilacı kullanmayı bırakıp en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. İşte Moksefen Yan Etkileri şunlardır:

 • Deride döküntü
 • Alerjik reaksiyonlar
 • Kalp durması
 • Karaciğer iltihabı
 • Uyku hali
 • Görme bozukluğu

Moksefen Kullanıcı Yorumları

Moksefen Kullanıcı Yorumları genellikle olumludur. Fakat bazı hastalar nadiren de olsa yan etkileri gördükleri için bu ilaçtan memnun değillerdir.

Moksefen Kullananlar Yorumları içerisinden birkaç tanesini seçtik ve sizinle paylaşmak istedik:

 • Kullanmaya başladıktan sonraki 2. gün kusmaya başladım, bende yan etki yaptı.
 • Boğaz iltihabım için doktorum reçete etmişti, kısa sürede çok iyi etki gösterdi.
 • Bende de yan etki gösterdi o yüzden kullanmayı bırakmıştım.
 • Ciğerlerim mikrop kaptığı için kullanmıştım, kötü bir ilaç değil, tavsiye ederim.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Moksefen Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (4 Oy)
“Moksefen Kullananlar Yorumları” üzerine 4 yorum
 1. Dun moksefen kullandim doktor sinuzit icin verdi.Ama bugun sabahtan itibaren kollarimda dizlerimde omuzlarimda kalca ve belimde agrilar basladi.En onemliside carpinti ve fenalik hissi ellerimin cok titremesi oldu.Dr.aradim ilaci degisti.Su an saat dokuz ve ben ayniyim.Acaba vucuttan ne zaman atilir bu agrilar kalici olur mu.Dedikleri gibi tendonlar kalici zarar gormus olabilir mi

  Cevapla
 2. Ben dün bu ilacı 14.45 de aldım hemen dilim de sizi oluştu vücudum kızarmaya başladı ve ambulans cagirdim onlar geliş kadar dilim şişti nefes alamıyordum sağlıkçılar gelince kendimden geçmişim ve nabız ve tansiyon alamamışlar evde ilkmudaleyi yapmışlar hastane götürülen bilim-din yerine getirmişler samsun ilkadim acil ambulans çalışanlarına çok teşekkürederim beni hayata geri dondurdukleri için bana çok dokundu bu ilaç

  Cevapla
 3. Bence bu ilaç hiç kimseye verilmesin çok kötü yapıyor benim kalp pilim ve yetmezliğim var kalbim uçuyor şuan başım dönüyor midem bulanıyor elim ayağım titriyor uyku halsizlik bayılacak hissi oluştu bunu okuyanlar bu ilacın yanından bile geçmeyin inşallah bişey olmadan atlatırım

  Cevapla
Yorum yapın