Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Paxera 30 Mg Kullananlar Yorumları

Paxera 30 Mg Kullananlar Yorumları

Paxera 30 Mg Kullananlar Yorumları ve Paxera 30 Mg Kullanıcı Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Paxera 30 mg da fulsac gibi seçici serotonin geri alım inhibitörleri adı verilen ilaç grubuna ait bir antidepresandır. Merak edilen Paxera etken madde paroksetin’dir ve eczanalerde Nokturn veya Paxotin gibi farklı isimlerle de bilinmektedir. Yazımız içerisinde kullananlar yorumlarından, ne olduğundan, ne işe yaradığından vs. bahsedeceğiz.

Paxera 20 Mg Nedir?

Paxera 20 Mg Nedir? Son zamanlarda oldukça fazla aratılmaktadır. Bu ilaç eczanelerde reçeteli olarak satılmaktadır. Paxera 10 mg seçici serotonin geri alım inhibitörleri adı verilen gruba ait bir antidepresandır. Kutunun içerisinde ya 28 ya da 56 tablet bulunmaktadır. Her bir tabletin içerisinde 10 mg paroksetine eşdeğer paroksetin hidroklorür içermektedir. Dilerseniz buna benzer Prozac Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Paxera 10 Mg Ne İşe Yarar?

Paxera 10 Mg Ne İşe Yarar?
Paxera 10 Mg Ne İşe Yarar?

Bu antidepresan ilaç genellikle depresyon, panik atak, obsesif kompulsif bozukluk(OKB) ve travma sonrası stres bozukluğu tedavisinde kullanılır. Kişinin ruh halini ve uyku durumunu da dengeleyerek daha rahat bir şekilde hayatını sürdürmesini sağlar. Paxera 30 Mg Kullanıcı Yorumları da bunu destekler niteliktedir. Bununla birlikte kötücül ruh halinden kurtulmaya destek olarak kaygıya neden olan düşünceli azaltır. Paxera 20 Mg Ne İşe Yarar? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Paxera 30 Mg Fiyat

Doktorunuz reçete etmeden bu ilacı satın alamazsınız. Eczanelerde satılan Paxera 10 mg Fiyat 17 TL‘dir. İlacı almadan önce açılmamış ve kullanılmamış olmasından emin olunuz. Ve doktorunuz söylemediği sürece kullanmayınız. Dilerseniz buna benzer Fulsac Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Paxera 10 Mg Yan Etkileri

Paxera kullananlar bu ilacın yan etkisinin fazla olduğunu ve doktorunuzun size söylediği dozda kullanmanızı söylemektedirler. Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etki olduğu için düzenli şekilde kullanmanız gerekir. Paxera 10 Mg Yan Etkileri şunlardır;

 • Kan basıncı değişiklikleri
 • Halsizlik
 • Sinirlilik ve saldırgan davranışlar
 • Kontrol edilemeyen ani kas seğirmeleri
 • Kötü ruh hali
 • Kilo alımı

Paxera Nasıl Bırakılır?

Bu ilaç hakkında yorum yapan Paxera kullananlar yorumlarında bu ilacı bırakamadıklarını söylemiştirler. Fakat doktorunuzun size söylediği süre boyunca kullandıktan sonra fazlasını kullanmanız gerekmektedir. Çünkü antidepresan bir ilaç olduğu gibi ciddi yan etkiler gözükebilir.

Paxere Kilo Aldırır Mı?

Paxera yorum yapan insanların birçoğu bu ilacın kilo aldırıp aldırmadığını merak etmişlerdir. Bu ilacın ciddi yan etkilerinden biri de kilo alımıdır. Bu yüzden doktorunuzun size söylediği dozda ve düzenli bir şekilde kullanırsanız bir sorun çıkmayacaktır.

Paxera 20 Mg Kullananların Yorumları

Hemen hemen her ilaçta olduğu gibi bunda da çeşitli dozlar bulunmaktadır. Doktorlar sizin rahatsızlık durumunuza, vücut değerlerinize uygun olarak ilacı reçete etmektedir. Paxera 20 Mg Kullananların Yorumları depresyon zamanı bu ilacı aldıklarında son derece rahatladıklarını ve daha rahat bir şekilde uyku çektiklerini söylemişlerdir. Bu yorumlar sizlerle;

Çok stresli olduğum bir zaman doktorum 20 mg’lık olanı önermişti. Birkaç hafta içerisinde eski hayatıma geri dönmüştüm.

Kullanıcı Yorumu

Antidepresan bir ilaç olduğu için kimseye önermem. Fakat zor durumdaysanız işinize yarayacaktır.

Kullanıcı Yorumu

Paxera 30 Mg Kullanıcı Yorumları

Paxera 30 Mg Kullanıcı Yorumları
Paxera 30 Mg Kullanıcı Yorumları

Depresyon, panik atak atak ve çeşitli psikolojik rahatsızlıkları gidermek için reçete edilmektedir. Son derece etkili olan bu ilacı doktorlar sıklıkla önermektedir. Paxera 30 Mg Kullanıcı Yorumları bu ilacın olumu yönde etki ettiğini söylemişlerdir. Fakat bazı insanlar yan etki gördüğünü ve ciddi şekilde kötü olduklarını belirtmişlerdir. Paxera 30 Mg Kullanıcı Yorumları sizlerle;

30 Mg olanı kullanmıştım, kötü ruh halimden çıkmamaya yardımcı olan bir ilaçtır.

Kullanıcı Yorumu

Kendisiyle aramız çok da iyi değildir. Çünkü bende ciddi şekilde kilo artışı gözüktü.

Kullanıcı Yorumu

Paxera 10 Mg Kullananların Yorumları

İlaçlarda dozajlar bulunmaktadır. Bu dozlar sizin hastalık boyutunuz, vücut kitle endeksiniz, boy, kilo ve cinsiyete bağlı olarak değişmektedir. Güçlü bir antidepresan olan ve birçok psikolojik sorunu tedavi etmek amacıyla kullanılan Paxera, ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Paxera 10 Mg Kullananların Yorumları Şimdi sizlerle;

 • Uzun bir süredir kullanıyorum, biraz fazla uyku yapıyor. Onun haricinde bir sorun yok.
 • Son zamanlarda biraz etkisi azaldı gibi geliyor ama yine de hiç olmamasından iyi.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Paxera 30 Mg Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

4.7/5 - (6 Oy)
“Paxera 30 Mg Kullananlar Yorumları” üzerine 3 yorum
 1. 2yıl kullandım beni benden etti uykusuz geceler vede sürekli kötü kötü rüyalar en sonunda bıraktım ohh dedim dünya varmış.dokturunuzda verse asla kullanmayın.hayatınızı karartır.

  Cevapla
 2. 20 yıldır kullanıyorum. Aşırı kilo yaptı evet ama içmeden yapamıyorum. Artık bağımlılık yaptı bende. İyi mi kötü mü bilmiyorum. İçmesem ne halde olurdum onu hiç bilmiyorum. Çok zor bir hayatım oldu. Mecburdum

  Cevapla
Yorum yapın