Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Procto Glyvenol Krem Kullananlar Yorumları – İşe Yarar Mı?

Procto Glyvenol Krem Kullananlar Yorumları – İşe Yarar Mı?

Procto Glyvenol Krem Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç hemoroid ve makat bölgesindeki birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Procto Glyvenol Krem halk arasında basur ilacı olarak da biliniyor. Bununla birlikte anal fissür gibi rahatsızlıklarda da ağrıyı azaltmak için kullanılıyor. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Procto Glyvenol Krem Nedir?

Procto Glyvenol Nedir? Diye merak ediyorsanız rektal krem ​​hemoroid tedavisi için endikedir. Etki mekanizması, ağrıyı hafifletmek ve yara iyileşmesini teşvik etmektir. Tribenosit iltihabı ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olurken, aynı zamanda fibrinolizi teşvik ederek kan pıhtılarını da önlüyor.

Bu içeriğimize benzer olan Dideral Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Procto-Glyvenol Krem Kullananlar Yorumları 🌟

Doktorlarımızın hemoroid yani basur rahatsızlığı için önerdikleri bir kremdir. Basurun yapmış olduğu ağrı, kaşıntı ve çeşitli iltihapların giderilmesinde önemli rol oynamaktadır. Doktorlarımızın da sıklıkla tavsiye ettiği bu ilaç ülkemizde pek çok kişinin sorununa çözüm olmuştur. Şimdi Procto-Glyvenol Krem Kullananlar Yorumları ile karşınızdayız:

 • 6-7 gün oldu ilacı kullanalı ilacın etkisini hemen görmeye başladım. Ağrılarım azaldı.
 • 2. kere hemoroid sorunu ile karşı karşıyayım. İlaç son derece iyi, faydasını gördüm.
 • Karaciğere ağır yük uyguladığı için alkol ile beraber kullanmayınız.

Procto Glyvenol Krem Ne İşe Yarar?

Procto Glyvenol Krem Ne İşe Yarar
Procto Glyvenol Krem Ne İşe Yarar

Ancak Procto Glyvenol Krem Ne İçin Kullanılır? Diye merak ediyorsanız bu ilaç hemoroidin sebep olduğu ağrıyı hızlı bir şekilde yok etmektedir. Bunun yanında makat bölgesindeki farklı durumlardan dolayı ortaya çıkan ağrı, kaşıntı, iltihap sorunlarını giderir. Küçük kan damarlarındaki iltihapları iyileştirip iç ve dış hemeroidin tedavisinde kullanılıyor.

Procto Glyvenol Krem Kullananlar

Procto Glyvenol Kullananlar veya procto glyvenol krem yorumları ile alakalı konudan bahsedelim. Bu kremden oldukça memnun kalmışlardır. Sorunlarının çözüldüğünü söylüyorlar. Yan etkilerini yaşayan insanlar çok kısa sürede atlattıklarını ve hafif geçirdiklerini söylüyor. İşte Procto Glyvenol Krem Kullananlar yorumları;

Birçok hemoroid ilacına göre çok daha iyi diyebilirim deneyin farkı göreceksiniz. Kullanırken sadece yanma hissettim bu da kısa sürede geçti.

Kullanıcı Yorumu

 Harika bir hemoroid kremi. Basuruma çok çok iyi geldi bundan dolayı herkese öneriyorum. Hemen hemen hiç yan etki görmedim diyebilirim.

Kullanıcı Yorumu

Krem ve fitil formu var şayet iç hemoroid ise fitil formunu dış hemoroid ise krem formunu kullanın böyle daha iyi oluyor.

Kullanıcı Yorumu

Hemorid ve makat sorunları için evde bulundurulması gereken ürünlerden biridir bana göre. Gerçekten çok başarılı sonuçlar veriyor.

Kullanıcı Yorumu

Procto Glyvenol Yorumlar

Procto Glyvenol, hemoroid tedavisinde sıklıkla kullanılan bir ilaçtır ve birçok kişi tarafından etkili bulunmuştur. İşte sizler için Procto Glyvenol Yorumları:

 • Procto Glyvenol, hemoroid tedavisinde gerçekten etkili bir ilaçtır. Kısa sürede rahatlama sağladı ve yan etkileri oldukça azdı.
 • Benim için bu ilaç, hemoroid ağrısı ve kaşıntısını hafifletti. Bu ilacı kullanmaya başladığımdan beri rahatsızlık duymadım.
 • Procto Glyvenol, uzun süreli hemoroid sorunları yaşayanlar için harika bir seçenektir. İlk kullanımdan sonra bile, rahatlamamı sağladı ve belirtilerim hafifledi.

Procto Glyvenol Fitil Yorumları

Sıkça sorulan sorulardan birisi de Procto Glyvenol Fitil Yorumları sorusudur. Procto-Glyvenol Fitil, anüs ve rektum alanında inflamasyon ve ağrının giderilmesine yardımcı olan bir ilaçtır. Benzer şeyler hakkında yapılan yorumlar, insanların ilacın etkililiği, rahatlama verme düzeyi ve yan etkileri hakkında fikirlerini belirlemede yardımcı olabilir. Ancak, her kişinin vücut fizyolojisi farklı olduğu için, aynı ilaçtaki yan etkilerin herkes üzerinde aynı şekilde etkilemeyeceği unutulmamalıdır. Ayrıca, herhangi bir ilaç kullanmadan önce mutlaka bir doktorunuzla danışmanız gerekir.

Procto Glyvenol Krem Yakar mı?

Procto Glyvenol krem, hemoroidlerin tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanıldığında, genellikle yanma hissi gibi ciddi yan etkilere neden olmaz. Ancak, herhangi bir ilaç gibi, herkes için farklı tepkilere neden olabilir. Eğer Procto Glyvenol krem kullanırken aşırı yanma hissi veya başka bir yan etki hissederseniz, kullanımı durdurmanız ve doktorunuza danışmanız önemlidir.

Procto Glyvenol Krem Nasıl Kullanılır?

Hemoroid halk arasında “Basur” olarak bilinmektedir. Bu krem ise basuru ortadan kaldırmak için çok etkili bir ilaçtır. Procto Glyvenol nasıl kullanılır? Diye sorarsınız bu kremi makat bölgenize günde 2 kere sabah ve akşam olmak üzere kullanmalısınız. Kullandıktan sonra sorunlarınız azalıyorsa günde 1 kere de kullanabilirsiniz. Bir hafta içerisinde ağrınız azalmazsa lütfen doktorunuza gidin farklı bir tedavi yöntemi uygulayacaktır.

Procto Glyvenol Krem Hamilelikte Kullanılır Mı?

Bu ilaç gebelikte kullanılabilmektedir. Fakat kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Gebeliğin ilk 3 ayında kullanılmamalıdır. Daha sonra doktorunuzun önerdiği doz aşılmadan, hamileliğin 4. ayından itibaren kullanılabilmektedir. Son zamanlarda Procto Glyvenol Krem Hamilelikte Kullanılır Mı? Sorusu çok merak ediliyordu. Bizde merak edilen bu soruyu cevapladık.

Procto Glyvenol Krem Yan Etkileri

Procto Glyvenol yan etkileri vardır fakat oldukça az görülmektedir. Bu krem cildi aşırı duyarlılık gösteren kişilerde yan etki gösterebiliyor. Eğer yan etkiler oluşursa hafif ve kısa sürede geçecektir. Bu yan etkiler şunlardır:

 • Krem sürdüğünüz yerde yanma, kızarıklık veya kaşıntı
 • Nefes almada zorluk
 • Ciltte şiddetli bir şekilde kaşıntı
 • Kalp atışında düzensizlik

Bu içeriğimize benzer olan Prozac Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Procto Glyvenol Fiyat

Procto Glyvenol Krem Fiyat 75 TL’dir. Eczaneler de reçeteli veya reçetesiz olarak satışı yapılıyor. 30 gram Procto Glyvenol Fitil Fiyat‘ da 75 TL’dir. İlacı aldığınız zaman lütfen kullanılmamış olduğundan emin olun. Paketi zarar görmüş olan ilaçları almayınız.

Ayrıca, procto glyvenol yorumları ile alakalı sıkça sorulan sorualrı sizler için derledik.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Procto Glyvenol Krem Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (3 Oy)
“Procto Glyvenol Krem Kullananlar Yorumları – İşe Yarar Mı?” üzerine 9 yorum
 1. Procto glyvenol krem mucize bir krem bunu yapandan Allah bin defa razı olsun ağrıdan battaniyeleri yürüyordum bir kere kullandım 5 dakikada ağrıyı kesti hayata geri döndürdü gerçek mucize krem 10.000 TL olsa bile azdır iç ve dış basur için mucize krem

  Cevapla
 2. Hiç bir işe yaramıyor bence ama değerli yorumlarınız için teşekkürler. Procto Glyvenol Krem Kullananlar Yorumları gerçekten önemli.

  Cevapla
 3. Bende fitilini kullanmaya başladım çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim hemde hamileyim doktor tavsiyesi üzerine aldım çok çok güzel fitil hamileyim

  Cevapla
Yorum yapın