Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Qlairista Kullananlar Yorumları

Qlairista Kullananlar Yorumları

Qlairista Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Sağlıklı bir hayat yaşamak için belli hormonların belli değerlerde vücutta bulunması gerekmektedir. Özellikle kadınların günlük hayatlarında hormon bakımından sıkıntı yaşadıkları gerçektir. Qlairista doğum kontrol hapı hormon değerlerinin ayarlanmasında çok önemlidir. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne olduğundan, ne işe yaradığından vs. bahsedeceğiz.

Qlairista Nedir?

İstenmeyen gebelikleri önlemek için, kadınlar birçok yöntemi denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise doğum kontrol hapları gelmektedir. Bu konuda oldukça güvenilen bir ilaç olan Qlairista ilaç, ülkemizde de yaygın olarak kullanılır. Bu ilaç yan etkileri az olduğu için ve etkili bir ilaç olduğu için kullanılmaktadır. Qlairista Nedir? Sorusunun cevabı bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz buna benzer olan Raneks Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Qlairista Ne İşe Yarar?

Qlairista Ne İşe Yarar?
Qlairista Ne İşe Yarar?

İnternet üzerinde birçok insan Qlairista Ne İşe Yarar? Sorusunun cevabını merak etmektedir. Qlairista içerisinde bulunan farklı hormonlarla beraber rahim ağzı salgısının yapısını değiştirip, yumurta hücrelerini açığa çıkartmayıp, döllenmesini engellemektedir. Bununla birlikte istenmeyen hamileliklerde oluşmamış oluyor. Bu yüzden yumurtalar bu hap sayesinde döllenmemiş oluyor.

Qlairista Nasıl Kullanılır?

Bu ilacı kullanmaya başlayan kadınlar Qlairista Nasıl Kullanılır? Diye aratmaktadırlar. Tableti sadece eğer adet görüyorsanız kullanabilirsiniz. Fakat menopoza girdikten sonra kullanmamanız gerekmektedir. Kutunun içerisinde numaralandırılmış şekilde 28 adet hap bulunmaktadır. Fakat günde 1 adetten fazla kullanılmamalıdır.

Qlairista Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Qlairista Fiyat 250 TL‘dir. İlacı alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca dilerseniz buna benzer olan Decavit Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Qlairista Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etkiler mevcuttur. Fakat diğer ilaçlara göre daha az Qlairista Yan Etkileri görülmektedir. Bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz derhal doktorunuza başvurun. Qlairista doğum kontrol hapı yan etkileri şunlardır;

  • Baş ve karın ağrısı
  • Adet düzensizliği
  • Kilo alımı
  • Genital bölgede meydana gelen enfeksiyonlar
  • Cinsel istek azalması
  • Hiç adet görmeme

Qlairista Kullananlar

Bu ilaç hakkında Qlairista Kullananlar genellikle olumlu yorum yapmışlardır. Çünkü yan etkisi yok denecek kadar az olduğu için Qlairista doğum hapı kullananlar memnun kalmışlardır. İşte o kullanıcı yorumları;

Qlairista‘ yı yaklaşık olarak 4 aydır kullanıyorum, ilk başlarda ara kanama ya da hiç regl olmama gibi durumlar olabiliyor fakat sonradan düzeliyor.

Kullanıcı Yorumu

2 kutu kullanımdan sonra doktor tavsiyesiyle bıraktığım doğum kontrol hapı. Etkisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Kullanıcı Yorumu

Qlairista Kullanıcı Yorumları

Qlairista Kullanıcı Yorumları yapan hastalardan sadece birkaç tanesi bu ilacın yan etkisinden etkilendiğini söylemiştir. İşte kullanıcı yorumları sizlerle;

Başladığım günden itibaren 1 ay boyunca her gece baş ağrısından ağlatmış, yetmezmiş gibi sivilcelerini kontrol altına aldığım, regl döneminde bile artık sivilce çıkarmayan cildimde an itibariyle bir sürü sivilce çıkmıştır.

Kullanıcı yorumu

Gerçekten çok iyi bir ilaç, kısa sürede etkisini göstermiştir. Herkese tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Qlairista Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
“Qlairista Kullananlar Yorumları” üzerine bir yorum
Yorum yapın