Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Serex Kullananlar Yorumları – Dikkat Edin!

Serex Kullananlar Yorumları – Dikkat Edin!

Serex Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç psikiyatrik hastalıkların tedavisinde kullanılan etkili bir ilaçtır. Doktorunuz reçete etmediği sürece lütfen kullanmayınız. Çünkü ciddi yan etkileri olan bir ilaçtır. Yazımız içerisinde ilacı kullananlar yorumlarından, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Serex 25 mg Nedir?

Serex eczanelerde somon renginde, bikonveks, yuvarlak film kaplı tablet olarak satılmaktadır. İçerisinde 30 tablet bulunmaktadır. Ayrıca Serex muadili Ankep, Cedrina ve Etipin’dir. Serex 25 mg’ın içerisindeki etken madde ketiapin‘dir. Bu etken madde antipsikotikler olarak adlandırılan ilaç grubuna aittir. Böylece Serex 25 mg Nedir? Sorusunu cevaplamış olduk.

Serex 25 mg Ne İşe Yarar?

Serex 25 mg Ne İşe Yarar? Sorusunu karşımıza çok çıkmaktadır. Bu ilaç halüsinasyonlar, garip ve korkutan düşünceler, davranış ve düşünce değişiklikleri ve zihin karışıklığı gibi durumların tedavisinde kullanılan etkili bir ilaçtır. Bunun dışında kederli duygu durumundaki insanlar içinde iyi bir ilaçtır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Klacid Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Serex 25 mg Kullananların Yorumları

Serex 25 mg Kullananların Yorumlarını incelediğimizde kullanıcılar genellikle olumlu yorum yapmıştır. İşte o kullanıcı yorumları sizlerle:

Serex 25 mg Kullananların Yorumları
Serex 25 mg Kullananların Yorumları
 • Doktorumuz çocuğum için önerdi. Saçma sapan şeyler görüyor diye gerçekten de etkili oldu.
 • Son derece etkili bir ilaç. Kesinlikle kullanın. Fakat bende yan etki olarak kilo artışı yaptı.
 • Kullandıktan sonra sürekli uyumak isteyeceğiniz bir ilaç.

Serex Kullanıcı Yorumları

İnsanlar ilaç kullanmadan önce fikir sahibi olabilmek için Serex Kullanıcı Yorumlarına göz atmak isterler. Sizin için hazırladığımız kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz:

 • İlacı aldığım zaman 14-15 saat uyuyorum. Etkisini gösteriyor mu bilmiyorum.
 • Etkili bir ilaç ama baş dönmesi ve mide bulantısı yapıyor.

Serex 25 mg Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da mevcut yan etkiler mevcuttur. Fakat bu yan etkiler çok ciddi olabileceği için görüldüğü taktirde ilacı kullanmayı bırakıp en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. İşte Serex 25 mg Yan Etkileri şunlardır:

 • Uyku Hali
 • Baş Dönmesi
 • Kilo Artışı
 • Burun Tıkanıklığı
 • Hazımsızlık
 • Kol Ve Bacaklarda Şişme

Serex 25 mg Uyku İlacı Mı?

Uyku ilacı değildir. Fakat ilacın yan etkilerinden biri de uyku halidir. Bu yüzden ilacı kullanırken uykunuzun gelmesi gayet normaldir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Symra 75 Kullanıcı Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz. Böylece Serex 25 mg Uyku İlacı Mı? Sorusunu cevaplamış olduk.

Serex Kilo Aldırır Mı?

Kullanıcı yorumlarını okuduğumuzda birçok kullanıcı bu ilaç yüzünden kilo almıştır. Kısaca Serex hakkında kilo aldırır diyebiliriz. Böylece Serex Kilo Aldırır Mı? Sorusunu cevaplamış olduk.

Serex 300 mg Ne İçin Kullanılır?

Serex 300 mg Ne İçin Kullanılır? Sorusu son zamanlarda karşımıza çok çıkmaktadır. Aşırı coşkulu veya heyecanlı duygu durumu yaşayan insanlarda ve halüsinasyonlar gören insanların tedavisi için kullanılır.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Serex Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

4.7/5 - (10 Oy)
“Serex Kullananlar Yorumları – Dikkat Edin!” üzerine 13 yorum
 1. kalp ritmini bozuyor yazıyor yan etrkilerinde acaba bu durumla karşılaşan var mı.bende kullanıyorum son zamanlarda tansiyonumda değişmeler oluştu.acaba serex mi yapıyor bilmiyorum.

  Cevapla
  • Ben uzun zamandır kullanıyorum asıl panik ataktan sonra kalp ritmimde hızlanma olmuştu bu ilacı kullandıktansonra düzeldi şehir efsanelerine inanmayın eğer içinizde şüphe varsada kalp doktoruna kontrole gidin ben tansiyonumu ölçüyorum bu ilacı kullanırken tansiyon kalp ölçümü herşey güzel çıkıyor

   Cevapla
 2. Ben 70 kiloydum eskiden 1 aliyodum şimdikse 80 oldum ama Bn 8 yil kundim ama şimdikse 2tane aliyom

  Cevapla
 3. Serex… doktorların uyuyamayanlara deli gibi yazdığı ikaç, yan etkisi neredeyse 0 . 0 , ilaçların içinde en güzeli Ketiapin olanlardır, bağımlılık yapmaz sadece uyumada yardımcıdır, ilacı attığında ben uyuyamıyorum diyenler nadirdir işde bunlar ilaca guvenmeyenler, oysaki mısıl mısıl uyutuyor, diyelimki 10 saat uyumuş ama 2 kere 3 kere uyanmış uyumuş, hemen de ben uyuyamadım derler oysaki mışıl mışıl uyumuştur 😀

  Cevapla
 4. Bende bu ilacı kullanıyorum uyku pureblemim var 54 55 kilo da duran ben oldum 60
  Burda okuduklarım da kafamı karıştırdı.

  Cevapla
 5. Serex içmedim zaman uyumayorum kaç defa denedim bırakmayı 3 gün içmedim gene uyuyamadım lanet olsun bu hastalığa

  Cevapla
  • Kardeşim tamamen pisikolojik 1 hafta içme dene vücut alışıyor daha sonra normal şekilde uyuyorsun ben de uzun zamandır bu ilacı kullanıyorum

   Cevapla
  • Malesef ben de öyleyim . Önceden de uyuyamıyorum ilaca bağımlı olmuşsun diyorlar ama bıraksam da uyuyamıyorum

   Cevapla
  • evet ben 4 senedir kullanıyorum ne yazıkki bende denedim bırakmayı ama bu ilacı almadan kesinlikle uyuyamıyorum.vucut alıştı bir kere bu ilaçtan yarım kullanmayı deneyin.devamlı kullanmanız halinde ileride yaşlarda hafıza kaybı, bunama (demans) ve genel anlamda bilişsel fonksiyonların azalması şekilnde gelişen tıbbi durum Alzheimer hastalığı yapıyor diye duydum hemşireden gerçekten öğle mi onu bilmiyorum.dikkat edin sadece Araştırın diyebilirim.

   Cevapla
Yorum yapın