Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Symra 75 Kullanıcı Yorumları – Symra Ne İçin Kullanılır?

Symra 75 Kullanıcı Yorumları – Symra Ne İçin Kullanılır?

Symra 75 kullanıcı yorumları yazımız ile beraberiz. Bu ilacı kullanmak isteyenler daha önce ilacı kullanmış kişilerden fikir almak istiyor. Hal böyle olunca ilacı daha önceden kullanmış olanların yorumları bu ilacı kullananlar için çok önemli olmaktadır. Bu yazımızda Symra ilaç nedir? bu ilacı kullananlar yorumları nelerdir bu konulardan bahsedeceğiz.

Symra ilacını kullanmak mı istiyorsunuz?

Daha önceden bu ilacı kullananların yorumlarını okumak mı istiyorsunuz?

Doğru yerdesiniz. Buradaki yorumlar sayesinde fikir sahibi olabileceksiniz.

Symra Ne İlacı?

Hemen Symra ne ilacını anlatalım. Symra, beyaz renkte toz içeren, gözde kısmı opak beyaz renkte 4 numaralı sert jelatinli bir kapsüldür. Etken maddesi pregabalin içerir. 14 kapsüllük blister ve karton kutuda piyasaya sunulmaktadır.

Symra 75 Ne İçin Kullanılır?

Symra 75 ne için kullanılır sorusuna cevap verelim. Bu ilaç ağızdan alınır ve epilepsi nöbetlerinin tedavilerinde başka nöbet ilaçlarının yanında ek tedavi olarak kullanılır. Yaygın anksiyete (kaygı) bozukluğunda ve merkezden uzak (periferik) sinir hasarlarına bağlı ağrıların (nöropatik ağrı) tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

Symra 75 Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlarda olduğu gibi Symra 75 yan etkileri bu ilaç içinde kaçınılmazdır. İçerisindeki maddelere aşırı duyarlı insanlar için etkiler aşağıdaki listede mevcuttur.

 • Yüzde şişme
 • Dilde şişme
 • Baş dönmesi
 • Uyku hali
 • İştah artışı
 • Abartılı bir şekilde kendini iyi hissetme
 • Bulanık görme
 • Cinsel istekte azalma
 • Bilinç bulanıklığı

Symra 75 Kullanıcı Yorumları

İnsanlar genelde bir ilacı kullanmadan önce o ilacı kullanmış kişilerin deneyimlerini dinlemek ve öğrenmek isterler. Acaba gerçekten işe yarıyor mu?, Etki süresi ne kadar? veya yan etkileri nasıldır? gibi soruların cevaplarını arıyorlar. İşte burada Symra 75 Kullanıcı Yorumları devreye giriyor. Aşağıdaki listede kullanan kişilerin yorumlarını okuyup ilaç hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca, bu ilacın muadili olan Lyrica Kullananlar Yorumları yazımıza da bakabilirsiniz.

 • Bu ilacın muadili olan lyrica’yı da denedim daha farklı etkileri vardı.
 • Doktorunuz ağrılarınızdan kurtulacaksınız diye yazdıysa fazla ümitlenmeyin. Bende pek işe yaramadı.
 • Kullandığım zamanlarda bende uyku yapmama durumu yarattı.

Symra 150 Kullanıcı Yorumları

Symra 150 Kullanıcı Yorumları
Symra 150 Kullanıcı Yorumları

Bu ilacı kullanmak isteyenler genellikle kullanıcı yorumlarını okumayı tercih ediyorlar. Çünkü en iyi geri bildirimi daha önceden kullanan kişilerden öğrenilmesi en doğrusudur. İşte Symra 150 Kullanıcı Yorumları

 • Ben 6 ay boyunca kullandım ellerim ve ayaklarımda şişme meydana geldi.
 • 1 kutu kullandım hiç fayda etmedi.

Symra 300 Kullanıcı Yorumları

Sağlık sorunu yaşayan kişilerin bazıları bu ilacı kullanmayı düşünebilir ve hatta önerilmiş olabilir. Bu yüzden ilaç hakkında fikir almak önemlidir. Aşağıdaki listede Symra 300 Kullanıcı Yorumlarını sizler için derledik.

 • 6 aydır kullanıyorum ve yatarken artık daha rahat hissediyorum. Ben memnun kaldım.
 • Kullanmaya başladım ve yaşam enerjim arttı. Fakat ilacı bıraktığım zaman kendimi kötü hissediyordum. Ağrılarıma iyi geldi ve gece uykularım düzeldi.
 • Kullanmaya başladıktan sonra uyku hali yarattı bende.

Symra 150 mg Kullananların Yorumları

İlacı kullanmadan önce Symra 150 mg hakkında yapılmış yorumları merak etmiş olabilirsiniz. Çünkü birçok insan ilaç kullanmadan önce ilaç hakkında yapılmış yorumları merak edip ona göre kullanmaktadır. İşte Symra 150 mg Kullananların Yorumları şu şekildedir:

 • İlacı kullanmaya başladığım ilk günden beri sürekli uykum geliyor yan etkilerinden biri de buymuş sanırım.
 • Bana enerji verdiğini hissediyorum. Kesinlikle etkili bir ilaç.

Symra 150 Kafa Yapar Mı?

Symra 150 Kafa Yapar Mı? Sorusu son zamanlarda sık sık merak edilmektedir. Bu ilaç kafa yapmaz. Fakat yan etkileri arasında uyuşukluk, baş dönmesi ve sürekli uyuma isteği olduğu için insanlar bu ilacın kafa yaptığını düşünmektedir. Tabi ki bu yanlış bir düşüncedir.

Symra 300 MG Kafa Yapar Mı?

Özellikle Symra 300 MG Kafa Yapar Mı? sorusu sıkça sorulan sorular arasındadır. Bu ilaç ile tedavi görürken uyku hali, baş dönmesi gibi yan etkilere sebep olabileceği için dikkatli kullanılması gerekir. Lütfen doktorunuza danışmadan bu ilacı kullanmayınız.

Ayrıca, bu yazımıza benzer olan Atarax Kullananlar Yorumları içeriğimize de bakabilirsiniz.

Symra Ne Zaman Etki Eder?

Symra ilacı kullanırken doktorunuzun size önerdiği şekilde ve sürede kullanmanız gerekir. Ayrıca Symra kullanıldıktan kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Böylece Symra Ne Zaman Etki Eder? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Symra Kilo Aldırır Mı?

Sıkça sorulan sorulardan birisi de Symra Kilo Aldırır Mı? sorusudur. Bu ilacın yan etkilerinde iştah açma olduğu için kilo aldırma ihtimali vardır. Bu yüzden ilacı kullanırken yediklerinize daha çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Symra Antidepresan Mı?

Symra Antidepresan Mı? sorusu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Eğer bu bilgiyi doktorunuzdan öğrenirseniz yorumlar kısmında belirtmeniz diğer insanlar için çok faydalı olur.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Symra Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

3.4/5 - (5 Oy)
“Symra 75 Kullanıcı Yorumları – Symra Ne İçin Kullanılır?” üzerine 2 yorum
 1. Annem kullanıyor ilaca yeni başladık ama uyku hali ve yeni başlandığı içinde bulantı kusma oluyor diyabet şeker hastası bulantısı geciyormu🤔🤔

  Cevapla
 2. ben de yeni kullandim müthiş baş ağrısı baş dönmesi sersemlik sabah 9da içtim etkisi hala devam ediyor ben beloc kullanıyorum varis ilaç lari kullanıyorum çok ilaclarim var

  Cevapla
Yorum yapın