Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Tretinoin Krem Kullananlar Yorumları

Tretinoin Krem Kullananlar Yorumları

Tretinoin Krem Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Birçok insan hayatının bir bölümünde cilt sorunu yaşamaktadır. İşte bu sorunu çözmek için birçok cilt ürünü bulunmaktadır. Bunlardan biri de Tretin kremdir. Cilt üzerinde oluşan sorunların tedavisinde kullanılan bir kremdir. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne olduğundan, ne işe yaradığından vs. bahsedeceğiz.

Tretin Krem

Tretin Krem deriye temas ettiği gibi üst kısımda yer alan hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır. İçerisinde A vitamini ve vitaminlerin yoğunlaşmış formu bulunmaktadır. Derinin kendini onarma mekanizmaları üzerinde etkili olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında ciltteki kan dolaşımının düzenlenmesinde yardımcıdır ve bununla birlikte cilt dokusunun güçlenmesini sağlar. Eczanelerde beyaz renkte ve 30 gr tüplerde satılan bir kremdir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Procto Glyvenol Krem Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tretin Krem Ne İşe Yarar?

Tretin Krem Ne İşe Yarar?
Tretin Krem Ne İşe Yarar?

İçerisinde yer alan vitaminler sayesinde cildiniz beslenir. Bunun yanında cilde oldukça faydalı olan ve genel olarak cilt problemlerine etki etmektedir. Cildin daha sağlıklı ve parlak olmasını sağlamaktadır. En etkili olduğu alanlar ise siyah nokta, sivilce, ve iltihap sorunları gibi sıkıntılardır. Bununla birlikte cilt üzerinde bulunan ölü derinin yok edilmesini sağlamaktadır. Tretin Krem Ne İşe Yarar? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Tretin Krem Nasıl Kullanılır?

Bu ilacı kullanırken lütfen doktorunuzun size söylediği şekilde kullanın. Bu formül çok geniş bir deri yüzeyine uygulanmamalıdır. Bu krem günde bir defa kullanılmaktadır. Gece uyumadan önce deriye uygulayabilirsiniz. Cildinize sürdükten sonra hafif bir yanma veya sıcaklı hissi olabilir. Kremin etkisi 2-3 hafta içerisinde gözükecektir. Kremin sürüleceği yer öncelikle bir güzel temizlenmelidir. Deriye ince bir şekilde sürülmelidir. Yavaş yavaş ovalayarak kremin deri tarafından emilmesi sağlanmaktadır. Fakat bu kremi cildi soymak için kullanıyorsanız ince bir tabaka şeklinde sürülmeli ve en az bir saat güneş ışığına maruz kalmamanız gerekmektedir.

Tretin Krem Fiyat

Tretin Fiyat 100 TL‘dir. Bu ürün eczanelerde reçeteli olarak satılmaktadır. Eczane dışında satışı kesinlikle yapılmamalıdır. İlacı alırken kullanılmamış olduğundan ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Duxet Kullananlar Yorumlar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tretin Kullananlar

Tretin Kullananlar bu krem hakkında yorum yapan insanlar genellikle bu ilaçtan memnun kalmışlardır. Fakat birkaç kullanıcı yan etki gördükleri için şikayetçilerdir. Sivilce ve akne sorununa oldukça iyi gelen bu krem hakkındaki yorumlar şu şekildedir;

Doktor tavsiyesiyle bu ürünü kullanmaya başladım. Yaklaşık olarak 2 ay oldu. Düzenli bir kullanımda gerçekten işe yarayan bir krem. Sivilcelerim neredeyse tamamen geçti. Tavsiye ederim.

Kullanıcı Yorumu

Sivilce izlerim de etki gösterdi. Ancak cildimi sanki biraz kuruttu. Nemlendirici desteği yapmak zorunda kaldım.

Kullanıcı Yorumu

Tretinoin Krem Kullananlar

Tretin krem yorumları yapan kullanıcılar bu ilacın diğer sivilce ilaçlarına göre daha iyi olduğunu belirtmişlerdir. Fakat sadece sivilce ilacı olmadığını için cildin daha sağlıklı ve parlak olduğunu da söyleyebiliriz. Tretinoin Krem Kullananlar yorumları şu şekildedir;

Bu cilt ilacını kullananların yorumlarından sonra kremi almaya karar verdim. Galiba biraz fazla kullandım. Cildimde kızarıklık meydana geldi bu yüzden ilacı bırakmak zorunda kaldım.

Kullanıcı Yorumu

Çok etkili bir ilaçtır. Tek ilaçla birden fazla sorun halletmiş olursunuz. Sivilceler, çizgiler, lekeler gibi pek çok sorun çözümüne katkı sağlar.

Kullanıcı Yorumu

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Tretinoin Krem Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
“Tretinoin Krem Kullananlar Yorumları” üzerine 2 yorum
    • Gece yatarken mercimek tanesi kadar yüzünüze uygulayıp yatın, sabah güzel bir şekilde temizleyin. Ama ince tabaka halinde minimal dozda kullanmaya dikkat edin lütfen.

      Cevapla
Yorum yapın