Ana Sayfa » Fiyatları » Çin Telefon Fiyatları 2023 – Çin Telefon Markaları – Güncel!

Çin Telefon Fiyatları 2023 – Çin Telefon Markaları – Güncel!

Çin Telefon Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda size dünya üzerinde büyük ölçüde etki eden ülke olan Çin’in telefon pazarlamasındaki değerini anlatacağız. Çin devleti hem nüfusu olsun hem de çıkarmış olduğu ürünler sayesinde dünyada ses getiren bir ülke olarak yer alıyor. Aynı zamanda Çin telefonları da oldukça popüler bir şekilde dünyanın dört bir yanında satılmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar bu telefon markalarını ve Çin üzerinde satılan diğer markaların fiyatlarını merak etmektedir. Biz de bu yazımızda sizlere bu soru işaretlerinin cevaplarını vereceğiz. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Çin Malı Telefonlar

Çin Malı Telefonlar
Çin Malı Telefonlar

Telefon denilince aklımıza Apple, Samsung gibi dev şirketlerin yanında Çin merkezli telefon markaları da gelmektedir. Özellikle son yıllarda kamera kalitesiyle ünlü olan markalar oldukça ses getirmiştir. Bu nedenle Çin marka telefonlar dünyada kendini göstermeye başlamıştır. Aynı zamanda bu markalar Çin halkı tarafından oldukça yüksek yüzde derecesi ile kullanılmaktadır. Çin nüfusunun 1.42 milyar kişi olduğunu da hatırlatmakta fayda var. O zaman aşağıdaki listede Çin malı telefon markalarını görebilirsiniz.

 1. Huawei
 2. OPPO
 3. Vivo
 4. Xiaomi

Görmüş olduğunuz listede hepimizin bildiği tanıdık markalar yer almaktadır. Bu nedenle Çin akıllı telefon markaları adı altında büyük bir teknolojiye sahip diyebiliriz.

Çin Telefon Markaları

Her ne kadar kendi markalarıyla dünyada kendini belli eden bir ülke olsa da Çin’de de Apple ve Samsung bilinen bir marka halindedir. Fakat Çin devleti kendi üretmiş olduğu telefon markalarına önem vermektedir. Bu nedenle Çin’de en iyi akıllı telefon markası OPPO olarak bilinmektedir. Çin telefon markaları listesi de aşağıda yer almaktadır.

 • Huawei
 • Apple
 • OPPO
 • Vivo
 • Samsung
 • Xiaomi

Çin’de iPhone Fiyatları

Apple herkesin bildiği gibi bir dünya markasıdır. Bu en zengin ülkede de ekonomisi en düşük ülkede de böyledir. Sadece fiyatlandırması ülkelere göre değişmektedir. Her ne kadar kendi markalarının kalitesi çok iyi olsa da Çin’de iPhone Fiyatları da merak edilenler arasındadır. Dilediğiniz iPhone markasını Çin’de herhangi bir teknoloji marketinde rahatlıkla bulabilmektesiniz. Aşağıda da Çin üzerindeki iPhone fiyatları yer almaktadır.

 1. iPhone 14 Pro Max Fiyatı: 6982 Çin Yuanı
 2. iPhone 13 Fiyatı: 4892 Çin Yuanı
 3. iPhone 12 Fiyatı: 4193 Çin Yuanı

Çin’de Huawei Fiyatları

Devletin gözde teknoloji markalarından biri olan Huawei telefon modelleri ile dünyaya imzasını atmış bir şirkettir. Özellikle Apple ve Samsung ile olan son dönemdeki yarışı tüm dünyada dikkatle izlenmektedir. Kamerası açısından tüm dünyada ilgi gören ve başarı kazanan bu marka Çin üzerinde en çok kullanılan markalar arasında yer almaktadır. Aşağıda da Çin malı telefon fiyatları yer almaktadır.

 1. Huawei P30 Pro Fiyatı: 5562 Çin Yuanı
 2. Huawei P50 Pro Fiyatı: 8911 Çin Yuanı
 3. Huawei Nova 10 Pro Fiyatı: 5198 Çin Yuanı

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Kazakistan Telefon Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Çin Telefon Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın