NEO Coin Yorum – NEO Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Neo Coin nedir, NEO Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Neo Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan NEO, coin yorum yazılarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

NEO Coin Nedir?

Öncelikle NEO Coin nedir sorusunu cevaplayalım. NEO, 2014 yılında Çin’de kurulan bir blok zinciri projesidir. Eskiden Antshares olarak adlandırılırdı, ancak bu daha sonra değişti. 

NEO , akıllı bir ekonomi yaratmaya güçlü bir şekilde bağlı oldukları için Çin Ethereum‘u olarak da adlandırılır. Bu, proje geliştiricilerinin NEO ağında akıllı sözleşmelerin kullanımını kolaylaştırmak istediği anlamına gelir.

NEO Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: NEO jetonu, Neo blok zincirine güç veren ana kripto para birimidir ve tutma, gönderme, harcama ve stake için kullanılabilir. Ayrıca NEO’nun ana kullanım durumu, onu riske atanların ağ parametrelerinde yapılan yükseltmelerde oy kullanma hakkını sağlamasıdır.

NEO Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Antshares olarak piyasaya sürülen Neo, 2014 yılında Da Hongfei ve Erick Zhang tarafından oluşturuldu ve 2017’de Neo olarak yeniden isimlendirildi.

Bu içeriğimize benzer olan Df Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

NEO Coin Yorum

NEO Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, NEO, büyük potansiyeli sayesinde diğer birçok kripto para biriminden daha uzun vadeli bir yatırımdır. Tahminlerin çoğu on yıl içinde parayı 500 doların üzerinde görmese de, yıllarca bir yükseliş trendi olabilir.  

Artık NEO coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. NEO coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

 • Yükseltme, işlem hızını 1.000/saniyeden 5.000/saniyeye yükseltecek ve “gaz ücretlerini” 100 kat azaltacaktır. Ücret indirimi, çok yüksek ücretlere sahip olan Ethereum ile rekabette temel bir noktadır. 
 • Yeni bir sürüm, merkezi olmayan bir dosya depolama çözümü ve yeni bir yönetişim mekanizması içerecek . Yeni yönetim kapsamında, NEO sahipleri Konseyde oy kullanabilecekler. 
 • N3, değiştirilemez belirteçler oluşturmak için iyi bir seçenek olabilir.

Kullanıcılar, NEO projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

NEO Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın NEO hakkında coin yorumları sizlerle. İşte NEO Coin ile alakalı uzman görüşleri;

“NEO kripto para birimi ilginç bir yatırım seçeneği olabilir. “

“N3’ün piyasaya sürülmesi, NEO fiyatı için bir sıçrama tahtasıdır.”

“Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.”

“NEO oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.”

NEO Coin Geleceği

NEO Coin Geleceği
NEO Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında NEO coin fiyat tahmini 2022 sizlerle… Böylece NEO Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

NEO ile alakalı gelecek yılların NEO coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece NEO Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
202226.04227.0732.47
202336.85338.2144.20
202456.36458.2765.94
202583.16585.4998.68
2026116.381120.65142.24
2027165.916171.94203.45
2028251.105259.70292.13
2029357.11370.10436.90
2030428.18442.98481.18

NEO Coin Geleceği 2022

NEO Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular NEO ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 27.07$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

NEO Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 38.21$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

NEOCoin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 58.27$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

NEO Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 85.49$ değerine ulaşabilir.

NEOCoin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan NEO için 2030 yılında en düşük 528.18$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

NEO Coin Güvenilir mi?

NEO coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası NEO Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • NEO coin projesi

NEO Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda NEO Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate.io
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Bitfinex
 • Coinone
 • OKX
 • ZB.COM
 • FMFW.io
 • LBank

Bu içeriğimize benzer olan Ava Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

NEO Coin Nasıl Alınır?

NEO Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek NEO Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz NEO Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet NEO alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada NEO Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

NEO Coin Fiyat

Aşağıdaki grafikten NEO Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece NEO Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Burger Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

NEO Coin Fiyat Tahmini 2022

Coinin Fiyat tahminine gelecek olursak. Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan NEO , oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak NEO Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 32.47 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

NEO Coin Grafik Yorum ve Analizi

NEO Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan NEO Coin, belirli tarihlerde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

NEO Coin Yükselir Mi, Düşer Mi?

NEO Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

NEO Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

NEO Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Bu gibi durumlarda NEO Coin Fiyat Tahmini yapmakta zor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden NEO Coin’de de aynı durum söz konusudur.

NEOCoin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi NEO Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak NEO Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak NEO Coin Yorum – NEO Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın