Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Trivag Ovül Kullananlar Yorumları – Vajinal Enfensiyonu Olanlar!

Trivag Ovül Kullananlar Yorumları – Vajinal Enfensiyonu Olanlar!

Trivag Ovül Kullananlar Yorumları yazımız ile beraberiz. Bu ilaç vajina bölgesinde içine yerleştirilmek suretiyle uygulanan ovül formunda bir ilaçtır. Asıl görevi bakterilere karşı etkili olması, parazitlere karşı etkili olması ve mantarlara karşı etkili olmasıdır. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne işe yaradığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Trivag Ovül Nedir? 🌟

Trivag ovül‘ün içerisindeki etken madde 200 mg tiokonazol, 300 mg tinidazol ve 100 mg lidokain’dir. Beyaz renge yakın özel şekilli ovül’dür. Vajina bölgesindeki kaşıntı, yanma, akıntı ve şişme gibi sorunların çözümünde kullanılmaktadır. Trivag Ovül Nedir? Sorusunun cevabı bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Fulsac Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Trivag Ovül Ne İşe Yarar?

Trivag Ovül Ne İşe Yarar?
Trivag Ovül Ne İşe Yarar?

Son zamanlarda Trivag Ovül Ne İşe Yarar? Sorusunu çok görüyoruz. Bu ilaç vajina iltihabının tedavisinde kullanılmaktadır. Bununla birlikte vajina da yaşanan şişme, kızarma ve aşırı akıntı gibi sorunların da tedavisinde de kullanılır. Bunun yanında bakteri yok ederek rahat bir şekilde yaşamanızı sağlar. Kısacası Trivag Ovül Vajinal fitil ne işe yarar? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Trivag Ovül Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz lütfen ilacı kullanmayı bırakıp en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. Trivag Ovül Kullananlar bu yan etkilerin hafif bir şekilde atlatıldığını belirtmişlerdir. İşte Trivag Ovül Yan Etkileri şunlardır:

 • Ciddi deri döküntüleri
 • Boğazda şişme
 • Nefes almada güçlük
 • Epilepsi
 • Uyuşukluk
 • Depresyon

Trivag Ovül Kullananlar

Trivag Ovül Kullananlar
Trivag Ovül Kullananlar

İnsanlar genel olarak bir ilacı kullanmadan önce bu ilacı kullanan kişilerin deneyimlerini okumak veya dinlemek isterler. Biz de sizler için Trivag Ovül Kullananlar yorumlarını bir araya getirdik.

 • Doktorum tarafından önerildi. Vajinal mantar enfeksiyonumu tedavisi için kullanıyorum.
 • Eğer kullanacaksanız ilişkiden 30 dakika önce kullanıp iyice eridiğinden emin olmalısınız. Aceleniz var ise hiç ilişkiye girmeyi düşünmeyin bence. Çünkü fitilin erimesi bitmeden ilişkiye girmeniz iki taraf içinde iyi olmayabilir.

Trivag Fitil Kullananlar

Bir ilaç kullanılmadan önce daha önceden o ilacı kullanan kişinin söyledikleri genelde merak edilir. Acaba gerçekten işe yarıyor mu? gibi soruları ve diğer benzzer sorular hakkında bilgi sahibi olunur. İşte Trivag Fitil Kullananlar yorumlarını sizler için derledik.

 • Kullandıktan sonra 15 dakika boyunca emin olmak için yattım ve erimesini bekledim. Eriyene kadar böyle kullanıyorum.
 • Ben fitili kullandıktan sonra kalçama yastık koyuyorum böylelikle dışarı çıkma gibi bir durum olmuyor.

Trivag Ovül Yorumları

Trivag Ovül Yorumları genellikle olumlu yöndedir. Fakat bazı hastalar işe yaramadığını düşündükleri için olumsuz yorum yapmışlardır. Trivag Ovül Kullananlar Yorumları içerisinden birkaç tanesini seçtik ve sizinle paylaşmak istedik:

 • Bende yanma ve kaşıntı olduğu için doktora gitmiştim, işime yaradı.
 • Vajina bölgemde anormal bir şekilde akıntı olduğu için doktora gitmiştim, çok da faydasını görmedim.
 • Kaşıntı, şişme, yanma, akıntı gibi sorunları hemen çözen harika bir ilaç.

Trivag Ovül Nasıl Kullanılır?

Bu ilacı kullanırken 3 adet ovül ve ilacın vajina içine yerleştirilmesi esnasında kullanılan 3 adet parmaklık içeren ambalajlarda satışa çıkarılmaktadır. Doktorunuz tarafından size söylenen şekilde kullanınız. Günde 1 kere 3 gece boyunca yatmadan önce kullanılır. Son zamanlarda merak edilen Trivag Ovül Nasıl Kullanılır? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Trivag Ovül Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Trivag Ovül Fiyat 43 TL‘dir. İlacı satın alırken açılmamış ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Muscoflex Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, Trivag Ovül Kullananlar ile alakalı sıkça sorulan soruları sizle için hazırladık.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Trivag Ovül Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.4/5 - (8 Oy)
“Trivag Ovül Kullananlar Yorumları – Vajinal Enfensiyonu Olanlar!” üzerine 5 yorum
Yorum yapın