Ana Sayfa » Fiyatları » Nemiroff Votka Fiyat 2023 – Nemiroff Ballı Biberli Votka Fiyat

Nemiroff Votka Fiyat 2023 – Nemiroff Ballı Biberli Votka Fiyat

Nemiroff Votka Fiyat 2023 ve Nemiroff Ballı Biberli Votka Fiyat yazımız ile karşınızdayız. İnsanlar alkol içecekleri zaman genellikle votka tercih etmektedirler. Özellikle sert olmadığı için Nemiroff daha fazla tercih edilmektedir. Yazımız içerisinde sizlere nemiroff votka fiyatlarından bahsedeceğiz. Ayrıca diğer likör, viski ve alkol fiyatları ile alakalı yazılarımızı da bağlantı yardımı ile inceleyebilirsiniz.

Nemiroff Votka Fiyat 2023 Güncel

Nemiroff Votka Fiyat Güncel
Nemiroff Votka Fiyat Güncel

Resmi olarak Nemiroff, 150 yıllık yüksek kaliteli votka yapma mirasına sahiptir. Ancak, içki fabrikasının yazılı kayıtları 1752 yılına kadar uzanmaktadır. Nemyriv içki fabrikası, imparatorluk evlerinin tercih edilen tedarikçisiydi. 1872’de, içki fabrikası yenilendikten sonra, Kontes Maria Sherbatova, geleneksel patates yerine buğday ruhuna dayalı bir Ukrayna votkası tarifi geliştirdi. O zamandan beri pürüzsüzlüğü efsane oldu. Bugün dünya çapında 80’den fazla ülkede bulunan Nemiroff, Duty-Free Kategorisindeki tüm votka markaları arasında 3. sırada yer alıyor. İşte Nemiroff Votka Fiyat 2023 Güncel liste şu şekildedir:

  • 50’lik Nemiroff Votka = 275 TL
  • 70’lik Nemiroff Votka = 320 TL
  • Nemiroff Ballı Biberli Votka = 120 TL

Nemiroff Biberli Votka Fiyat

Oldukça meşhur olan ve bunun yanında Ukrayna taraflarında üretilen bu Votka, ülkemizde de çok revaçtadır. Özellikle içindeki biber esansını insanlar çok sevmektedirler. Ayrıca birçok baharatlı esansı ile de konuşulmaktadır. 2023’te Biberli Votka Fiyat 120 TL bandındadır.

Nemiroff Ballı Biberli Votka Fiyat

Nemiroff ürün grubu, en popüler “Biberli Ukrayna balı”, “Ukrayna huş spesiyalleri”, “Delikat yumuşak”, “Nemirovska kızılcık yaprağı”, “Nemiroff Premium dahil olmak üzere çeşitli fiyat kategorilerinde 60’tan fazla klasik ve aromalı ürün çeşidi içermektedir. 2013 yılında ürün yelpazesi Nemiroff “Baharatlı Çilek” ile genişletildi. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Volim Alkol Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

2021’de Nemiroff, uzaya adanmış yeni sınırlı “MOON EDITION”ı tanıttı. Sınırlı sayıda üretilen votka, ayı ziyaret eden 12 öncüyü kutlamak için eklenen ekstra 12. filtreleme aşamasıyla yapılır. İşte Nemiroff Ballı Biberli Votka Fiyat 120 TL‘dir.

Delikat Votka Fiyat

Ülkemizde zaman zaman alkol kullanırken en çok tercih edilen bu votka güzel bir esansa sahiptir. Özellikle kuzey ülkelerinde sevilen ve tercih edilen bu votka ülkemizde de market ve tekellerde mevcuttur. Delikat Votka Fiyat 120-280 TL aralığındadır.

Nemiroff Vodka Kaç TL?

Nemiroff, 5 kıtada 80’den fazla ülkede sunulan 150 yıllık bir geçmişe sahip bir markadır. Özellikle Nemiroff De Luxe, yürekli insanlar için yapılmış güçlü bir karaktere sahip birinci sınıf bir kadrodur. Votka üretimi, doğal içeriklere, saf suya ve birinci sınıf alkole dayanmaktadır. Ayrıca, yüksek basınç, sıcaklık ve 11 aşamalı filtreleme, Nemiroff De Luxe’yi hafif ıhlamur çiçeği aromasıyla rafine, zengin tadın bir senfonisi haline getirir. Son zamanlarda sıklıkla sorulan Nemiroff Vodka Kaç TL? Sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz. 100’lük Nemiroff Votka 280 TL‘dir.

Nemiroff Votka Nasıl İçilir?

Ukrayna yapımı hafif bir vodka olan Nemiroff sek de tüketilebilir. Fakat bunu yapamazsanız limon ve buzla da içebilirsiniz. Son zamanlarda ülkemizde de insanlar bu alkolü içmeye başlamışlardır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan yazımızı da inceleyebilirsiniz. Böylece Nemiroff Votka Nasıl İçilir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Nemiroff Hangi Ülkenin?

Nemiroff Hangi Ülkenin? Sorusunu çok merak edilmektedir. Diğer vodka fiyatlarına göre Nemiroff daha uygundur. Bu yüzden insanlar genellikle bunu tercih etmektedir. Ukrayna yapımı içkidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kıbrıs Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Nemiroff Votka Fiyat 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın