Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Zayon 30 mg Kullananlar Yorumları – En Etkili İlaç!

Zayon 30 mg Kullananlar Yorumları – En Etkili İlaç!

Zayon 30 mg Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Zayon 30 mg Kullanıcı Yorumları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Zayon nedir? ve yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Zayon 30 mg Nedir?

Önelikle Zayon 30 mg Nedir? Zayon, 30 mg aktif bileşen dapoksetin hidroklorür içerir. Zayon 30mg erken boşalma sorunları için kullanılan en etkili ilaçtır. Erken boşalma problemlerinize veda etmek için Zayon’u kullanmanız yeterli. Uzun süre devam etmesini istediğiniz cinsel aktivite sorunu olan erken boşalma, hayallerinizi yıkabilir.

Erkeklerde erken boşalma sorununu tedavi etmek için kullanılan en etkili geciktirici Zayon 30 Mg 6 Tablet miligramdır. Ülkemizde eczanelerde uzun yıllardır Sağlık Bakanlığı izni ile satışı yapılan Zayo 30 Mg gecikmeli salımlı hap Alman menşeili bir üründür. Üretimin ilk yıllarında ülkeler ithal etmeye başlamış, bu da büyük bir başarı ile tüm ülkelerin ilgisini çekmiştir. Ürün beyaz zemin üzerine mavi işlemeli kutu içerisinde tablet olarak gelmektedir.

Zayon 30 mg Ne İşe Yarar?

Çok merak edilen Zayon 30 mg Ne İşe Yarar? sorusunun cevabını verelim. Aşağıdaki durumlarda kullanılmaktadır.

Zayon, 30 mg aktif bileşen dapoksetin hidroklorür içerir. Zayon 30mg erken boşalma sorunları için kullanılan en etkili ilaçtır. Erken boşalma problemlerinize veda etmek için Zayon’u kullanmanız yeterli. Uzun süre devam etmesini istediğiniz cinsel aktivite sorunu olan erken boşalma, hayallerinizi yıkabilir.

Zayon 30 mg Kullanıcı Yorumları

Öncelikle Zayon 30 mg Kullanıcı Yorumları ve Zayon Kullananlar Yorumları bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Zayon 30 mg Kullanıcı Yorumları
Zayon 30 mg Kullanıcı Yorumları

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

Bunun yanında Zayon kullananların bu ilaç hakkındaki yorumları nelermiş diye forumlara veya çeşitli sitelere göz attığımızda hem olumlu hem de olumsuz yorumların olduğunu görebiliyoruz.

İlacı doktor tavsiyesi ve reçetesi ile aldım. Gayet işe yarayan bir ilaç. Ancak etkisi denildiği gibi 24 saat sürmedi bende, yaklaşık 5-6 saat kadar falan sürdü. Yan etkisini de görmedim.

Zayon 30 mg Kullanıcı Yorumu

Bir arkadaşım çok işe yaradığını efsane bir ilaç olduğunu falan söyledi. Evet ilacın etkisi biraz var ancak yeterli değil. Ayrıca yan etkileri var. Benim baya bi başımı döndürdü özellikle olay esnasında.

Zayon 30 mg Kullanıcı Yorumu

Zayon 60 mg Kullanıcı Yorumları

Zayon 60 mg, ağrı kesici bir ilaçtır ve aktif bileşeni tramadol hidroklorürdür. Bu ilaç, orta ve şiddetli ağrıların tedavisinde kullanılır. Ayrıca Zayon 60 mg, tablet formunda kullanılır ve genellikle günde 1-2 kez alınır.

Zayon 60 mg Kullanıcı Yorumları göz attığımızda, Zayon 60 mg’nin etkili bir ağrı kesici olduğu görülmektedir. Bazı kullanıcılar, ağrılarının hafifletilmesi için Zayon 60 mg’yi kullandıklarında hızlı bir şekilde rahatladıklarını belirtmişlerdir. Bazı kullanıcılar, ilacın yan etkileri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu yan etkiler arasında baş dönmesi, mide bulantısı, kusma, kabızlık, uyku hali ve bazen de bağımlılık yapabildiği belirtilmiştir.

Zayon 60 mg, doktorunuz tarafından reçete edildiği şekilde kullanılmalı ve dozaj talimatlarına uymalısınız. Ayrıca, diğer ilaçlarla etkileşime girebileceği için doktorunuza diğer ilaçlarınız hakkında bilgi vermelisiniz. Özetle, Zayon 60 mg, ağrıları hafifletmek için etkili bir ilaçtır, ancak yan etkileri ve bağımlılık riski nedeniyle dikkatli kullanılmalıdır.

Zayon 30 mg Geciktirici Fiyat

Eczanelerde satılan Zayon 30 mg Geciktirici Fiyat 180 TL‘dir. Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayın. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Stafine 500 mg Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Zayon Yan Etkileri

Zayon Yan Etkileri, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

 • Baş Ağrısı
 • Baş dönmesi
 • Ruh halinde değişiklikler
 • Bayılma ve düşük kan basıncı
 • Halsizlik
 • Şişkinlik
 • Mide ağrısı
 • Huzursuzluk
 • Sıcak basması
 • Uyuşukluk
 • Stres
 • Sinirlilik
 • Karıncalanma hissi
 • Aşırı terleme
 • İshal ve kabızlık

Zayon 30 mg Muadili Veya Eşdeğerleri

Dünya üzerinde satışı olan her ilacın muadili bulunmaktadır. Zayon 30 mg Muadili Veya Eşdeğerleri de mevcut ve ayrıca bu ilaçlar benzer tedavilerde endike. Zayon muadili ilaçlar ise şu aşağıdaki listede sıralanmıştır. Ayrıca benzer bir yazımız olan Rantudil Kullananlar Yorumları yazımıza da bakabilirsiniz.

 • DAPIGRA 30 mg 6 film kaplı tablet
 • DAPIGRA 30 mg 3 film tablet
 • DAPLONG 30 mg 18 film kaplı tablet
 • DAPLONG 30 mg 6 film kaplı tablet
 • DAPLONG 30 mg 3 film kaplı tablet
 • DAPORIN 30 mg 6 film tablet
 • DAPORIN 30 mg 3 film tablet
 • EXTENDA 60 mg 6 film kaplı tablet
 • PRILIGY 30 mg 6 film kaplı tablet
 • PRILIGY 30 mg 3 film kaplı tablet
 • ANKS 60 mg film kaplı tablet (6 tablet)

Zayon Hakkında En Sık Sorulan Sorular

İnsanlar Zayon kullananların yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar:

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan bu yazılarımıza da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son olarak Zayon 30 mg Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.3/5 - (9 Oy)
“Zayon 30 mg Kullananlar Yorumları – En Etkili İlaç!” üzerine 4 yorum
 1. İlişkiden 1 saat önce alıyorum. Yaklaşık yarım saat ilişki süresine ulaştım. Abartmamak kaydıyla bence ilaç etkili.

  Cevapla
 2. Kesinlikle kullanmayın faydasından çok yan etkileri var
  Kullandım çok pişmanim 1 hafta oldu hala dengem.yerine gelmedi

  Cevapla
 3. hiçbir işe yaramiyor bitane yut dediler gün içinde 2tane yuttum hiç işe yaramadı birde dünyanin parasini verdim

  Cevapla
Yorum yapın