Ana Sayfa » Fiyatları » Royal Salute 21 Fiyat 2024 – 1 Litre Fiyat

Royal Salute 21 Fiyat 2024 – 1 Litre Fiyat

Royal Salute 21 fiyat 2024 yılında da güncellenmiştir. Tüm viski ürünlerinde olduğu gibi Royal Salute 21 içerisinde de bu tip değişimler söz konusudur. Bununla beraber tüketicilerin Royal Salute 21 viski ürünlerine de yüksek fiyatlarla ulaşmaları gibi bir durum gelişme gösterecektir. Güncel fiyatları tüm market ya da bayilerde bulmak da mümkün olacaktır. Bunun dışında diğer bir viski fiyatlarına da bu tip yansımalar söz konusu olacaktır. Bunun yanında diğer viski ve alkol fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Royal Salute 21 Viski Fiyatı 2024 🥃

Royal Salute 21 Viski Fiyatı
Royal Salute 21 Viski Fiyatı

Son zamanlarda fiyatı merak edilen Royal Salute adı verilen bir şarap ve viski markasıdır. Bu marka, Chivas Brothers tarafından üretilen bir şişe içeriğine sahiptir ve dünya çapında tanınan bir premium viski markasıdır. Royal Salute 21 Yıllık Viski, dünya çapında özel ve özel olarak düzenlenen etkinliklerde sunulan bir viskidir. Bu viski, eşsiz bir tat ve kalitede üretilir ve en iyi malzemeler kullanılarak üretilir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Savoy Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Royal Salute 21 Viski Fiyatı 2024 şu şekildedir:

  • Royal Salute 21 Viski Fiyatı: 7010 TL

Chivas Regal Royal Salute

Royal Salute, Chivas Brothers Ltd tarafından Speyside, İskoçya’daki Strathisla Distillery’de üretilen ve şişelenen lüks harmanlanmış Scotch viski markasıdır. Bununla birlikte 2 Haziran 1953’te, taç giyme töreni gününde Kraliçe II. Elizabeth’in anısına piyasaya sürüldü, o zamandan beri ‘Kutlama için Yaratıldı’ viski olarak biliniyor. Ayrıca adını, özel kraliyet günlerini kutlamak için Londra Kulesi’nden atılan 21 silahlı törensel selamdan alan Royal Salute viskileri en az 21 yıl yıllandırılır. Koleksiyonuna yalnızca 21 yaşında başlayan tek Scotch yapıyor. Böylece sizlere Chivas Regal Royal Salute hakkında bilgiler vermiş olduk.

Royal Salute 21 Yıllık Fiyat

İskoçya’nın Dağlık Bölgesi’nde Chivas Brothers tarafından yıllar içinde ortaya konan istisnai derecede eski fıçılardan yola çıkılarak, en az 21 yaşında olan viskilerin bir karışımı, kraliyet ailesine uygun bir karışım için ustalıkla birleştirilir. 21 Yaşındaki Kraliyet Selamı, hükümdarlara ve ileri gelenlere saygı veya hoş geldiniz işareti olarak uzun süredir top ateşleme geleneğine atıfta bulunur: 21 Gun Royal Salute.

Yıllar geçtikçe, bu özel karışım köklerine sadık kalmıştır. Wade’deki dünyaca ünlü zanaatkarlar tarafından yapılan porselen sürahi, Jurassic döneminden kalma Cornish kiline yontulmuştur. Ardından doğal olarak havayla kurutulmuş ve değerli içeriğini korumak için çift kat camla elle bitirilmiştir. Sürahileri süslemek için kullanılan üç sır rengi – Yakut, Safir ve Zümrüt – İmparatorluk Devlet Tacı üzerindeki değerli taşları sembolize ediyor. Ülkemizde Royal Salute 21 Yıllık Fiyat 7010 TL‘dir.

Royal Salute 70′ cl Fiyat

Royal Salute 21 Yıllık Viski, çok yumuşak ve zengin bir tadı vardır. Viskinin içindeki farklı viski türlerinin birleşimi, bu viskinin benzersiz bir tat profilini oluşturur. Genellikle tatlar, vanilya, şekerli meyveler, tütsülen ağaç odunları, şekerli tütsü ve kırmızı meyveler gibi notalarla tanımlanır. Ayrıca, viski, düzenli bir şekilde yavaş bir şekilde madenlere maturasyon yapılması sayesinde, daha fazla aromatik ve yumuşak bir tat profiline sahip olur. Genel olarak, Royal Salute 21 Yıllık Viski, zengin, kompleks ve eşsiz bir tadı vardır ve özellikle viski meraklıları için bir zevktir. Ülkemizde sürekli fiyatı değişen Royal Salute 70′ cl Fiyat güncel olarak 7010 TL‘dir.

Royal Salute 21 1 litre Fiyat

Royal Salute 21 yıllık bir Scotch viskidir. Bu viski, Chivas Brothers tarafından ortaya çıkmıştır ve kraliyet ailesine adanmıştır. Royal Salute 21, en kaliteli malt ve grain viskilerin seçilmiş bir karışımından üretilir ve en az 21 yıl sert Orkney adalarındaki tünellerde bekletilir. Sonuç olarak, viski kızıl bir renk, zengin ve kompleks bir aroma ve tat profili ile karakterize edilir. Sık sık değişen Royal Salute 21 1 litre Fiyat 7010 TL‘dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Red Label Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna benzer olarak hazırlanan Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Royal Salute 21 Fiyat yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi fiyat yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

1/5 - (1 Oy)
Yorum yapın