Migros Viski Fiyatları 2022 – Migros Alkol Fiyatları

Migros Viski Fiyatları yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Ülkemizdeki alkol tüketicilerinin özellikle doğru, yani sahte olmayan alkol fiyatları hakkında bilgi alması gerekiyor. Biz de bu yazımızda elimizden geldiğince sizlere Migros’da Alkol Fiyatları hakkında bilgiler sunacağız.

Son zamanlarda tüketiciler, istedikleri alkolü her zaman her alkol satılan yerlerde bulamayabiliyorlar. Bu yüzden genelde internete başvurarak nereden temin edebileceklerini bakabiliyorlar. Bundan ötürü Migros marketlerde genellikle çoğu market zincirinden daha fazla çeşit alkol bulunmaktadır. Tüketiciler de bu yüzden öncelik olarak Migros Alkol Fiyatlarına bakmaktadır. Şimdi sizlere Migros Viski Fiyatları 2022 ile alakalı tüm detayları paylaşacağız:

Bunun yanında diğer viski fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Migros Viski Fiyatları

Migros Viski FiyatlarıPin
Migros Viski Fiyatları

Market zinciri olan Migros, ülkemizde alkol çeşitlerinin çoğunluğunun bulunabildiği bir market zinciridir. Özellikle viski fiyatları araştırması yapan bir tüketici, istediği viskiyi Migros markette bulabiliyor. O halde Sizlere bu yazımızda Migros Viski Fiyat Listesi ileteceğiz.

35’lik Viski Fiyatları Migros

Daha önce viski içmeyen herhangi bir kişinin en başta 35 lik yani en düşük boyda ve en ucuz olan boyda almasını tavsiye ederiz. Zaten fiyatları gördükten sonra da kaçlık viski daha ucuz veya pahalı olduğunu sizler de anlayacaksınız. Bu başlık üzerinde 35’lik Viski Fiyatları Migros marketlerde nasıl bunları sizlere iletiyoruz.

Migros 35 lik Chivas Regal 12 Fiyat275₺
Migros 35 lik Jack Daniels Fiyat205₺
Migros 35 lik Johnnie Walker Black Label Fiyat245₺
Migros 35 lik Ballantines Fiyat205₺
Migros 35 lik Red Label Fiyat219₺

Migros’un 50 lik Viski Fiyatları

Tüketici için ne az ne de çok diyebileceğimiz bir boyutta olan 50 lik viskiler hakkında fiyat bilgisi aşağıda yer almaktadır.

  • Migros 50 lik Chivas Regal 12 Fiyat : 354₺
  • Migros 50 lik Jack Daniels Fiyat : 279₺
  • Migros Johnnie Walker Black Label 50 lik Fiyat : 339₺
  • Migros 50 lik Ballantines Fiyat : 285₺
  • Migros 50 lik Red Label Fiyat : 285₺

70’lik Viski Fiyatları Migros

Birçok market ve tekel marketlerde bazen bulamayacağınız viski boyutlarındandır. Fakat büyük market zincirlerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. O yüzden Bunlardan bir tanesi de Migros markettir. Migros 70’lik Viski Fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Migros 70 lik Chivas Regal 12 Fiyat : 476₺
  • Migros 70 lik Jack Daniels Fiyat : 380₺
  • Migros 70 lik Johnnie Walker Black Label Fiyat : 449₺
  • Migros 70 lik Ballantines Fiyat : 415₺
  • Migros Red Label Fiyat 70 lik : 379₺

100’lük Migros Viski Fiyatları 2022

Özellikle bu boyuttaki bir viskinin market zincirlerinde bulunması biraz zordur. Bu yüzden tüketici internette araştırmak durumunda kalır. Genellikle Migros market zincirinde aradığımızı bulabiliyoruz. O halde 100’lük Migros Viski Fiyatları 2022 yılında nasıl olduğunu sizler ile paylaşıyoruz.

Migros 100 lük Chivas Regal 12 Fiyat650₺
100 lük Jack Daniels Fiyat Migros515₺
Migros 100 lük Johnnie Walker Black Label Fiyat639₺
Migros Ballantines Fiyat 100 lük550₺
Migros 100 lük Red Label Fiyat539₺

Görmüş olduğunuz üzere büyük zincir marketinde viski fiyatları bu şekilde fiyatlandırılmış. Sadece viski olarak değil diğer alkol türlerinin de farklı çeşitlerini Migros marketlerde bulabilirsiniz. Aynı zamanda şunu da söylemekte fayda var, herhangi bir zam geldiğinde zam öncelikle tekel marketlerde yansırken büyük zincir marketlere sonradan yansıdığını gözlemleyebiliriz.

Ayrıca, bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

O halde yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederiz. Bunun gibi daha fazla yazımız için bizi lütfen takip edin.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın