Ana Sayfa » Maaşları » DFDS Maaşları 2023 – DFDS Stajyer Maaşı Nasıl?

DFDS Maaşları 2023 – DFDS Stajyer Maaşı Nasıl?

DFDS Maaşları 2023 ve DFDS Stajyer Maaşı yazımız ile sizlerleyiz. DFDS, dünyanın büyük denizcilik firmalarından bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Firmanın tam adı Det Forenede Dampskibs-Selskab’tır. Biz de bu yazımızda bu firmada çalışanların maaşlarına ve firma hakkındaki yorumlarına değineceğiz. Ayrıca maaşları kategorimizde yer alan diğer meslek maaşlarına bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

DFDS Maaşları 🚢

Öncelikle DFDS maaşları konusuna değinmeden birkaç bilgi vermek isteriz. 1860’lı yıllarda işletimde olan üç farklı buharlı gemi firmasının birleşmesiyle DFDS çalışmalarına başlamıştır. Firma merkezi Danimarka’da bulunmaktadır. Avrupa’da limanı olan birçok kente seferler yapmaktadırlar.

Tüm bunların yanı sıra DFDS, Türkiye’de gelişmekte olan denizcilik sektörüne bağlı olarak burada da önemli hamleler yapmışlardır. Hatta bu durum Türk denizciler açısından önem teşkil ederek büyük bir alternatif haline gelmektedir. Merak edilen DFDS maaşları ise gemi içerisinde çalışılan pozisyona göre değişiklik göstermektedir. İşte bu maaşlar şu şekildedir:

PozisyonMaaş (Ortalama)
Gemi Kaptanı 🔴3800$
Mühendis 🟠2250$
Zabit Maaşı 🟡2250$
Aşçı 🟢1400$
Reis 🔵1400$
Yağcı 🟣1250$
Usta Gemici 🟤1250$
DFDS Maaşları

Ayrıca dilerseniz Deniz ve Liman İşletmeciliği Maaşları yazımızı da bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

DFDS Stajyer Maaşı 🌊

DFDS Stajyer Maaşı
DFDS Stajyer Maaşı

DFDS, birçok kente belirli ve düzenli aralıklarla seferler düzenlemektedir ve bu sebeple yeni denizcilere olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Denizciler için köklü bir firmada çalışmak ise denizciler açısından oldukça avantaj sağlamaktadır. Bu avantaj ise bazı merak edilen soruları ortaya çıkarmaktadır. Hatta bunlardan bir tanesi DFDS Stajyer Maaşı olmaktadır.

DFDS Stajyer Maaşı aylık ortalama 800 $ civarındadır. Fakat stajyerlerin büyük çoğunluğu aylar boyunca staj yaptıkları için sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşme sayesinde ise maaşları neredeyse iki katına çıkmaktadır.

DFDS Çalışan Yorumları

Özellikle DFDS çalışan yorumları incelendiğinde genel olarak gemi içerisinde huzurlu bir ortamın olduğu söylenmektedir. Yolculuk başladığı andan itibaren tüm gemi çalışanları bir arkadaş havasında çalışmaktadır. İnternet erişiminin uydu alıcıları sayesinde gerçekleştiği ve çekim gücünün iyi düzeyde olduğu bilinmektedir. Hatta isteğe bağlı olarak denizciler başka ülkelere ulaştıklarında bir günlük izin de kullanabilmektedirler. İşte sizler için DFDS Çalışan Yorumları:

  • Çalışırken her zaman desteklendiğimi hissettim ve hatta çevremdeki insanlar işlerine tutkuyla bağlıydı. DFDS bünyesinde çalıştığım kısa sürede çok şey öğrendim ve aynı zamanda maaşı da tatmin edici.
  • Çalışma saatleri benim için çok uygun değildi bu nedenle işten ayrıldım. Fakat DFDS’de çalışmayı çok sevdim.

Son olarak DFDS Stajyer Maaşı ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

DFDS Maaşları 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer meslek maaşları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın