Ana Sayfa » Maaşları » Getir Kurye Maaşları 2023 – Yenilenen Ücretler!

Getir Kurye Maaşları 2023 – Yenilenen Ücretler!

Getir Kurye Maaşları 2023 ve Getir Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyor? yazımız ile sizlerleyiz. Covid-19 dönemi ile birlikte yaygınlaşan online market siparişi uygulaması Getir’de çalışan kuryelerin maaşları, yorumları gibi birçok konuyu bu yazımızda ele alacağız. Hatta Getir yalnız online market ile kalmayıp, getiryemek, getirçarşı, getirbitaksi, getirbüyük gibi birçok alanda ön plana çıkıyor. Bu nedenle bünyesinde çok fazla personel çalıştırıyor. Peki Getir çalışan maaşları bu yüksek istihdamdan nasıl etkileniyor? Tüm sorularınız için yazımıza geçebiliriz. Ayrıca dilerseniz diğer mesleklerin maaşları hakkındaki bilgiye bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Getir Kurye Maaşları 2023🛵

Online siparişlerin artışı, yeni bir istihdam alanını ortaya çıkarmıştır. Bu bağlamda Getir, Yemeksepeti, Migros Hemen gibi hizmet sunan birçok marka bulunmaktadır. Biz de bunlardan biri olan Getir Kurye Maaşları 2023 yılında nasıl, bunu inceleyeceğiz. Getir kuryeleri saatlik olarak ücret almaktadır. Ortalama 12-15 saat arası çalışan kuryeler için maaşların biraz daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Yalnız saat ücreti ile kalmayıp, sipariş başına ücret, bahşiş gibi farklı ödeme sistemleri de bulunmaktadır.

 • Saatlik ücret : 30 TL
 • Paket başı ücret : 1,5 TL
 • Müşteri bahşişi : Değişkenlik göstermektedir.

Getir Moto Kurye Maaşları

Az önce de bahsettiğimiz gibi Getir Personel Maaşları çok değişkendir. Moto kuryeler farklı ücretlendirilirken, araçlı kuryeler de farklı ücretlendirmeyle karşılaşmaktadır. Aynı zamanda getiryemek kısmı da farklı paket başı ücret vermektedir. Saatlik ücretleri 30 TL civarında olan Getir Moto Kurye maaşları çalışılan saate, teslim edilen siparişe ve bahşişlere göre değişmektedir. Motor ehliyeti olanlar moto kuryelik yaparken B sınıfı ehliyetle de araçlı şekilde çalışılabilmektedir.

Ayrıca Sağlık Kurumları İşletmeciliği Maaşları yazımızı da bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Getir Araçlı Kurye Maaşları

Araçlı kuryeleri moto kuryeden ayıran en büyük özellik ehliyet tipidir. Getir Araçlı Kurye Maaşları, moto kuryelere çok yakındır. Saatlik 5 TL gibi bir fark bulunmaktadır. Ortalama olarak aynı sürede çalışmaktadırlar fakat yine de değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki liste ortalama maaşları göstermektedir:

 • Saatlik Ücret : 25 TL
 • Paket Başı Ücret : 1,5 TL
 • Müşteri Bahşişi ve çeşitli hediye yemek kuponları bulunmaktadır.

Getir Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyor?

Getir Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyor
Getir Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyor

En çok merak edilen Getir Kurye Maaşları 2023 sizler için yukarıda listelemiştik. Şimdi ise diğer bir merak edilen hususa geldik. Getir’de çalışan kuryeler araç bakımlarını ve bazı masrafları maaşlarından karşılamaktadır. Bu nedenle aldıkları maaş genellikle asgari ücret bandında olmaktadır. Getir Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyor? sorusunun yanıtı için net bir ücret olmasa da, 5 Bin TL ile 15 Bin TL aralığında kazandıklarını söylemek mümkündür. Çalışılan lokasyona, bahşişlere ve siparişlere göre ücretler çok fazla değişkenlik gösterir.

Ayrıca Trendyol Kurye Maaşları yazımızı da bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Getir Kurye Olmak İçin Gerekli Belgeler

Sizlere yukarıda Getir kuryeleri ne kadar kazanıyor? sorusunun cevabını verdik. Sıra geldi Getir Kurye Olmak İçin Gerekli Belgeler konusuna. Eğer bu karlı işi yapmaya karar verdiyseniz almanız gereken evraklar aşağıdaki gibidir;

 • Fotoğraf
 • Sağlık belgesi
 • Sigorta fotokopi
 • Kimlik fotokopisi
 • İkametgah kayıt belgesi
 • Ehliyet belgesi fotokopisi
 • Sabıka kaydı belgesi

Getir Çalışan Yorumları

Moto kurye olmak isteyenler buraya! Getir Çalışan yorumları kısmında sizler için çalışanlardan aldığımız verileri derledik. Olumlu ve olumsuz tüm yorumları bulabileceğiniz gibi, soru işaretlerinizi gidermenize de yardımcı olmaya çalışacağız. İşte en çok merak edilen Getir kurye yorumları :

 • “Maaşı, verilen değer gibi konularda beni çok fazla tatmin ediyor. Fakat hava koşulları nedeniyle bazen zorlanıyorum.”
 • “İnsanları çok fazla strese sokan bir iş. Ben bu stresi ne yazık ki kaldıramıyorum.”
 • “Tüm personel arkadaşlarım ve patronum çok güler yüzlü. İnsanın işini sevmesi için çevresini de sevmesi gerekiyor. Ben bu konuda çok şanslıyım.”

Son olarak Getir Kuryesi Maaş ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Getir Kurye Maaşları 2023 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer meslek maaşlarını da aşağıdan takip edebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

3/5 - (2 Oy)
Yorum yapın