Ana Sayfa » Okunacak Dualar » En Kuvvetli Ayırma Duası – En Etkili Dualar!

En Kuvvetli Ayırma Duası – En Etkili Dualar!

En Kuvvetli Ayırma Duası yazımız ile karşınızdayız. Bu içeriğimizde sizlerle ayırma duaları hakkında etkili bilgiler paylaşacağız. Birbirini seven iki kişi istemeden ya da mecburiyetten ilişkilerini bitirebilirler. Bu haliyle her iki tarafta da tutunacak dal arayabilir ve yanlış kararlar verebilir. Gerçek aşk olmadan bu ilişki eski sevgiliye zarar verebilir. Peki eski sevgilinizi geri istiyor musunuz? Eğer öyleyse bu yazımızda sizlerle bununla ilgili dualar paylaşacağız. Ayrıca çeşitli okunacak dualar arıyorsanız da kategorimize bakabilirsiniz.

Kolay Ve Etkili Ayırma Duası

Kolay Ve Etkili Ayırma Duası ayırma niyetiyle yapılmaktadır. Bu duaların okunma amaçları arasında, eşinden ya da onu seven birinden ayrılmak istemesi yer alır. Tek taraflı ilişkilerde boşanma duası ilişkinin gidişatını ve boyutunu değiştirmek için okurlar. Ayrılık duası insanların okuması gereken bir duadır. Bunun yanında dilerseniz 41 Vakıa Suresini Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tebbet Suresi Okunuşu:

 • Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb, mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb, seyeslâ nâren zâte leheb, vemraetühû hammâletelhatab, fî cî dihâ hablün min mesed.

Tebbet Suresi Anlamı:

 • Ebû Leheb’in elleri kurusun. Zaten kurudu. Ona ne malı fayda verdi, ne de kazandığı. O, bir alevli ateşe girecektir, Boynunda bükülmüş hurma liflerinden bir ip olduğu halde sırtında odun taşıyarak karısı da (o ateşe girecektir).
Kolay Ve Etkili Ayırma Duası
Kolay Ve Etkili Ayırma Duası

İki Kişiyi Ayırma Duası

İki Kişiyi Ayırma Duası en çok kullanılan dualardan biridir. İnsanlar bu duayı iyi veya kötü amaçlar için kullanırlar. Bu duayı hangi amaçla ve nasıl okuyacağınızı öğrenip ona göre uygulayabilirsiniz. Bunun yanında iki kişiyi ayırma duası hakkında bilmek istediklerinizi sizler için bu yazımızda topladık. İki kişiyi ayırmak için yapılan dua çoğu zaman kötü niyetli görünse de çare olarak da okuyabilirsiniz. Eşini veya çocuğunu kötü alışkanlıklardan kurtarmak isteyen kişiler bu dua ile şifa ararlar. Hayırlı bir amaç için veda duası okumak istiyorsanız doğru ve güvenilir bir hocadan yardım almanızda fayda var.

Fil Suresi Okunuşu:

 • Bismillahirrahmânirrahîm
 • Elem tera keyfe fe’ale rabbüke biashâbilfîl
 • Elem yec’al keydehüm fî tadlîl
 • Ve ersele aleyhim tayran ebâbîl
 • Termîhim bihicâratin min siccîl
 • Fece’alehüm ke’asfin me’kûl

Fil Suresi Anlamı:

 • Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle
 • Görmedin mi Rabbin ne yaptı fil sahiplerine!
 • Onların tuzaklarını boşa çıkarmadı mı?
 • Üzerlerine sürü sürü kuşlar saldı.
 • Onlara balçıktan pişirilmiş sert taşlar atıyorlardı.
 • Derken onları, yenilmiş ekin yaprağı gibi kılıverdi

İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası

İki kişiyi birbirinden ya da istemediğiniz birini sizden uzaklaştırmak için okuyabileceğiniz dualar var. Bu dualar, doğru ve imanla okunduğu takdirde etkisini gösterir. Bu nedenle, iki kişiyi birbirinden ayırmak için dua edecekseniz, bunu çok dikkatli ve gerçekleşeceğine inanarak yapmalısınız. İki Kişiyi Birbirinden Soğutma Duası, duayı okuduktan bir süre sonra başarılı sonuçlar vermeye başlayacaktır. Bu yüzden sabırlı olmalı, olmadı diye inanmaktan vazgeçmemelisiniz. Şimdi sizlere iki farklı dua önerisinde bulunacağız.

 • “Euzü billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerîke leh, Allahu ekberu kebîran, velhamdü lillâhi kesîran ve sübhânellâhi rabbe’l-âlemîn. Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhi’l-azîzi’l-hakîm.”
 • “Euzü billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim ente ya rabbi küllü şeyün ve varisühü la ilahe illa ente rafiu celle celalühü ya gıyasü inde küllü şiddetin ve mucibü inde küllü davetin ebhın ebhın sırrı ve bi sırrı ya Allah.”

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Okunacak Dualar kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

En Kuvvetli Ayırma Duası yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

3.6/5 - (11 Oy)
“En Kuvvetli Ayırma Duası – En Etkili Dualar!” üzerine 2 yorum
Yorum yapın