Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua – Sevimli Olma Duası

Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua – Sevimli Olma Duası

Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. Özellikle çok fazla arkadaşı olmayan ve çevresindeki insanlara karşı daha samimi ve şirin gözükmek isteyen kişiler güzel görünmek için okunacak duaları merak etmektedir. Genellikle kadınların araştırdığı bu konu erkekler tarafından da ilgi çekmektedir. Yazımız içerisinde hangi duaları okumanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Ayrıca çeşitli okunacak dualar arıyorsanız da kategorimize bakabilirsiniz.

Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Esma🕋

Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Esma
Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Esma

Günümüzde insanlar sevdikleri insanlara karşı her zaman daha güzel daha şirin gözükmek istemektedir. Özellikle kadınlar erkek arkadaşlarına karşı bunu daha çok istemektedir. Fakat yalnızca kadınlar değil erkeklerde kız arkadaşlarının onları daha çok sevmesi için dua etmektedir. İşte Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Esma şu şekildedir:

  • “Gulutullahe evirrahman ey yamen tedu felahül esmail hüsna ve la techer bi selatike ve la tu ha fid biyha vep deği beyne zalike sebile ve gulul hamdi lillla illezi lem yeddehiz veleden velem ye kül lehü şerikül fil mülk ve liyyü minez zillü ve kebbürü tek bira.”

Şirin Ve Güzel Görünme Duası

Çevresindeki insanlara karşı daha güzel ve şirin gözükmek için birçok dua bulunmaktadır. Kadınlar başta olmak üzere birçok insan da bunu araştırmaktadır. Çünkü sevgililerine ve arkadaşlarına güzel görünmek isterler. Bunun dışında arkadaşı olmayan kişiler de bu dualar sayesinde arkadaşlık kurabilirler. Şirin Ve Güzel Görünme Duası şu şekildedir:

Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka*
İlla tezkiraten limen yehşa*
Tenziylen mimmen halekal erda ves semavatil ula*
Errahmanü alel arşisteva*
Lehu ma fis semavati ve ma fil erdi ve ma beynhüma ve ma tahtes sera*
Ve in tevher bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa*
Allahü la ilahe illa hu lehül esmaül husna

Sevimli Görünmek İçin Etkili Dua

Dualarınızın kabul olmasını istiyorsanız öncelikle doğru bir şekilde dua etmeniz gerekmektedir. Abdestli bir şekilde dua etmek her zaman daha faydalıdır. Bu yüzden abdest alarak dua ederseniz sizin için daha iyi olur. Özellikle insanlar çevresindeki insanlara karşı sevimli görünmek için etkili dua aramaktadır. Yaptığımız araştırmalara göre en etkili cazibe ve çekicilik duası bir kağıda daire içinde 8 kere Besmele-i Şerifeyi yazdıktan sonra etrafına Fetih suresinin son ayetini yazması gerekmektedir.

Başkalarına Güzel Görünmek İçin Dua

Genellikle kadınların internette araştırdığı Başkalarına Güzel Görünmek İçin Dualar çok fazladır. Bunu okumalarının sebebi ise hoşlandıkları erkeklerin gözünde daha güzel görünmek içindir. Yaptığımız araştırmalara göre birçok insan bunun faydalı olduğunu düşünmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Günde 10 Defa Oku Herkes Seni Sevsin

Son zamanlarda çok merak edilen Günde 10 Defa Oku Herkes Seni Sevsin duası gerçek mi? Sorusu sık sık karşımıza çıkmaktadır. “Rabbenâ âtina fiyddünyâ haseneten ve fiyl’âhireti haseneten ve kınâ azâbennâr.” duasını 10 kere okuyanların herkes tarafından sevileceği söylenmektedir. Bu şekilde sizde birinden sevgi görmek istiyorsanız bunu okuyabilirsiniz.

Karşı Cinse Şirin Görünmek İçin Dua

Herkes karşı cinse daha şirin görünmek için birçok şey denemektedir. Örneğin bazıları kıyafetlerini değiştirir. Bazıları ise espri yapar. Fakat bunlar çare olmuyorsa Karşı Cinse Şirin Görünmek İçin Dua okuyabilirsiniz. Bu şekilde okuduğunuz dualar sonucunda karşınızda hoşlandığınız insanla aranızda olumlu şeyler yaşanacaktır.

Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası

Kadınlar başta olmak üzere erkeklerde üzerlerinde şirinlik olmasını istemektedir. Böylece karşılarındaki insanın gözünde daha tatlı ve sevimli gözükeceklerdir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Üzerinde Taşınacak Şirinlik Duası şu şekildedir:

  • Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka İlla tezkiraten limen yehşa Tenziylen mimmen halekal erda ves semavatil ula Errahmanü alel arşisteva Lehu ma fis semavati ve ma fil erdi ve ma beynhüma ve ma tahtes sera Ve in tevher bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa Allahü la ilahe illa hu lehül esmaül husna

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Okunacak Dualar kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Herkese Şirin Görünmek Kendini Sevdirmek İçin Dua yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

2.3/5 - (3 Oy)
Yorum yapın