Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua – Birinin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua – Birinin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. Genellikle kadınlar sevdiği erkekler tarafından ilgisiz kaldığı zaman huzursuz olurlar. Bu yüzden sevdiği erkeğin kendilerini sevmesi için dua etmektedirler. Böylece erkeklerde onları sevecek ve mutlu mesut yaşayacaklardır. Fakat bazen kadınlar hoşlandıkları erkeklerden olumsuz bir yanıt aldıktan sonra da bu duaları etmektedirler. Yazımız içerisinde sizlere bu dualardan bahsedeceğiz. Ayrıca çeşitli okunacak dualar arıyorsanız da kategorimize bakabilirsiniz.

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua?

Sevdiğin kişinin seni sevmesi için dua etmek birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Özellikle ilişki durumunda bir tarafın diğer tarafa doğru soğuk davranması sonucu sık sık Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua edilmektedir. Bu dualar sayesinde karşınızdaki insana karşı davranışlarınız olumlu yönde değişecektir. Bunun için genellikle 7 defa şu dua okunmaktadır:

  • Fe-in tevellev fe-kul hasbiyellahü lailahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azim.

Birinin Seni Sevmesi İçin Zikir

Birinin Seni Sevmesi İçin Zikir
Birinin Seni Sevmesi İçin Zikir

Sizin sevdiğiniz bir kişi eğer sizi sevmiyorsa bunun için Ya Vedud zikrini okuyabilirsiniz. Fakat bu zikri yerine getirirken doğru bir şekilde okumanız gerekir. Bunun için zikre başlamadan önce sevdiğiniz kişiyi niyet etmelisiniz. Ardından Ya Vedud zikrini dile getirebilirsiniz. Ayrıca abdest almadan da bunu okuyabilirsiniz. Böylece Birinin Seni Sevmesi İçin Zikir bu şekildedir.

Sevdiğimiz Kişinin Bizi Sevmesi İçin Dua

Sevdiğimiz Kişinin Bizi Sevmesi İçin Dua ettikten sonra hayırlısıyla en kısa sürede olumlu gelişmeler yaşanacaktır. Fakat kesinlikle sizi sevecek diye bir şey yoktur. Bu yüzden dua ettikten sonra sevdiğiniz kişiyle aranız düzelmezse isyan etmenize gerek yoktur. Sizin için hayırlısı bu değildir demek ki. Fakat yaptığımız araştırmalara göre birçok insan aşağıdaki duayı okuyarak istediklerine ulaşmıştır. İşte sevdiğim kişinin beni sevmesi için dua şu şekildedir:

  • Ehetmü feşezze bedûhun bedûhun Iehezzü tahhin ata-hin eslih seleylehin tevekkelû yâ huddâmü hazihi’l esmâi ve ente yâ ahmerü bi tehyiyicin kezâ ve kezâ bi muhabbetin kezâ ve kezâ ehtemfeşüzzü ehtemfeşezzü merkesün merke-sün natasün natasün ehiyyen şerâhiyyen âli îlün bedûhin bedûhin el acele essâ’ate.

Birinin Seni Sevmesi İçin Dua

Elbette hayatımızda birçok insan ile duygusal bir bağ kurmak isteriz. Bu yüzden Birinin Seni Sevmesi İçin Dua arıyorsanız doğru yerdesiniz. İnsanlar hayatları boyunca zor durumda kaldıkları zaman sürekli Allah’a dua ederek ondan yardım istemektedir. Birinin sizi sevmesi için dua olarak aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Eşinin Seni Sevmesi İçin 44 Kere Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

“Allâhumme innî es’elüke bienne leke’l-hamdu lâ ilâhe illâ entel Hannânül Mennân, yâ Bedî’assemâvati vel-ardı yâ Zelcelâli vel-ikram. Es’elükel cennete ve eûzu bike minennâri.

Sevdiğinin Seni Deliler Gibi Sevmesi İçin Dünyadaki En Etkili Dua

Sevdiğinin Seni Deliler Gibi Sevmesi İçin Dünyadaki En Etkili Dua internette sık sık aratılmaktadır. Genellikle ergenlik döneminde olan insanlar sevgililerinden ayrıldıktan sonra onların tekrar geri dönmesi için bu tarz dualar edilmektedir. Bunun dışında karı kocalarda birbirlerini daha çok sevmek için bu duayı etmektedir. Bu dua Ya Vedud duasıdır.

Birinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmaül Hüsna

Ya Hayyum, Ya Kayyum, Ya Rahman ve Ya Vedud esmasıyla sevdiğiniz kişi sizi sevebilir. Özellikle Ya Vedud zikrini çeken kişiler olumlu geri dönüşler almışlardır. Bu yüzden genellikle sadece ya Vedud zikri çekilmelidir. Böylece Birinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmaül Hüsna bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Okunacak Dualar kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

4.1/5 - (10 Oy)
“Sevdiğin Erkeğin Seni Sevmesi İçin Dua – Birinin Seni Sevmesi İçin Dua” üzerine 2 yorum
Yorum yapın