Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua – Tesirli Dua!

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua – Tesirli Dua!

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua yazımız ile karşınızdayız. Bazı evlerde kadınlar kocalarını kendilerine bağlamak için dua etmektedir. Bunun sebebi ise kocalarının kendilerinden başka birine bakmamalarını istemektir. Yalnızca kendileriyle ilgilenip huzurlu bir hayat yaşamak istemektedirler.

Özellikle eşleriyle ilgilenmeye kocalar için birkaç dua okunmaktadır. Bu dualar sayesinde kocalar evlerine ve eşlerine bağlanacak ve sürekli onlarla zaman geçirecektir. Yazımız içerisinde sizlere bu dualardan bahsedeceğiz. Ayrıca dilerseniz diğer okunacak dualar kısmına da göz atabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Her kadın kocasının kendilerinden başka birisine bakmamasını istemektedir. Bu yüzden Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Duaların neler olduğunu merak etmektedir. Çünkü bu dualar sayesinde kocalar evlerine bağlanırlar ve eşlerinden başka birine bakmazlar. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Nimeti Celilullah Bereketi Halilullah Yemek Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte bu dua şu şekildedir:

  • “Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed.”

Kocanın Sana Bağlanması İçin Dua

Kocanın Sana Bağlanması İçin Dua
Kocanın Sana Bağlanması İçin Dua

Bir ailede en önemli şey birbirilerine karşı olan sevgi ve saygıdır. Bu yüzden karı kocalar birbirlerine karşı son derece saygılı olmak zorundadır. Aksi taktirde ayrılıkla sonuçlanabilir. Fakat ayrılmayı düşünmeyen eşler genellikle kocaları için Kocanın Sana Bağlanması İçin Duaları okumaktadır. İşte o dua şu şekildedir:

  • İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.

Kocamı Nasıl Kendime Bağlarım Dua

Kadınlar kocalarının evlerine ve kendiler sadık olması için birçok yol aramaktadır. Bu yüzden en mantıklı yöntem dua etmektedir. Kocamı eve nasıl bağlarımla ilgili edilen dualar genellikle evin huzurunu korumaktadır. Bunun için en güzel dua Tebbet Suresi’dir. Bu dua bir bardak suyun üzerine 41 defa okunduktan kocasına içirilmelidir. Böylece duanız kabul olacaktır.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Esmaül Hüsna

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Esmaül Hüsna son zamanlarda sık sık aratılmaktadır. Bunun sebebi ise son dönemlerde boşanmaların artmasıdır. Eşler birbirlerinden ayrılmamak için bu duayı edebilirler. Fakat bu duayı doğru bir şekilde okuyup yapmalısınız. Tebbet suresini 41 defa bir bardak suyun üzerine okumanız gerekmektedir. Daha sonra bu suyu içmelisiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Celcelutiye Duası Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

Kocalarının kendilerine bağlı olmasını isteyen eşler genellikle dua ederek dileklerini Allah’a iletmektedir. Çünkü eşlerini çok sevmelerinden dolayı ayrılmak istememektedirler. Bu yüzden Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua ederek hayatlarını mutlu mesut bir şekilde devam etmek isterler. İşte okunması gereken dua şu şekildedir:

İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Okunacak dualar kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın