Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Ya Latif Mucizesi Yaşayanlar – Mucize Dua!

Ya Latif Mucizesi Yaşayanlar – Mucize Dua!

Ya Latif Mucizesi Yaşayanlar yazımız ile karşınızdayız. Ya latif isminin anlamı En güzel amellerin bütün inceliklerini bilen, kullarına anlaşılmaz bir şekilde çeşitli nimetler ihsan eden, rahmeti ve lütfu sınırsız, bilinen, bilinmeyen, görünen ve görünmeyen, her türlü nimetleri ihsan eden Allah demektir ve kullarına her şekilde ve her sebeple faydalıdır.

Bizler de sizler için bu esmanın faziletlerini, 16641 ya latif nasıl yapılır sorusunun cevabını ve bu esmayı okuyanların yorumlarını bir araya getirdik. Eğer siz de Ya latif duası hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Ya Latif Mucizesi Yaşayanlar

Ya Latif duası, Müslümanların Allah’tan yardım istemek için yaptığı bir dua olarak bilinmektedir. Bu duada “Ey Latif olan Rabbimiz! Bize merhamet et ve bizi kendi lütfunla koru” denilmektedir.

Ya Latif mucizesi yaşayanlar hakkında pek çok rivayet bulunmaktadır. Örneğin, hasta olan bazı kişiler bu duayı okuduktan sonra sağlıklarına kavuşmuştur. Ayrıca zorlu durumlarda olan insanlar da Ya Latif duasının gücünden faydalanarak çözüm bulmuşlardır.

Ya Latif Okuyanların Yorumları 

Latif, “en gizli ve ince şeyleri bilen”, alim ve habir isimleri, ber, rahman, Rauf ve Kerim isimleri “kullarına iyilik ve merhamet eden”, batın ismi ise “kullarına iyilik ve merhamet eden” anlamına gelir. Bunlardan bazıları zatı duygularla algılanamaz.

Ya Latif Okuyanların Yorumları 
Ya Latif Okuyanların Yorumları 

Şerif Ya Latif çok sık zikrettiğim ve meydana gelen mucizelerine hayran kaldığım bir isim. Bu yüzden özellikle paylaşmak istiyorum. Yıllardır aşağıda yazdıklarımı bizzat yaşadım ve çevremdekilerin yaşadığı mucizelere de tanık oldum. Kanser olmasına rağmen Ya Latif ismini söyleyerek sağlığına kavuşan insanlar tanıyorum. Bu isim, çaresiz kaldığımızda bize mucizeler sağlayan Allah’ın tüm insanlığa en güzel armağanlarından biridir. Bu hediyeyi kabul etmenizi ve Allah’ı büyük bir sükunet ve teslimiyetle Ya Latif olarak hatırlamanızı dilerim. Yaşadığınız mucizeye inanamayacaksınız.

16641 Ya Latif Mucizesi

Zor durumda kalan biri çaresini bilmiyorsa, rahatsız ediyorsa bu ismi 16641 defa okursa dertleri ortadan kalkar ve duaları kabul olur. Maddi sıkıntısı olanlar, rızkı az olan kişiler, 16641 defa dua edip 16641 Ya Latif Mucizesi için Allah’a dua ederlerse rızıkları artar, dertleri biter.

Selavat’ın Türkçe Okunuşu:

Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin.”

Anlamı:

salat ve Selam senin üzerine olsun,ey Allah’ın Resulü! Ey Efendimiz! Elimden tut.Halimi sana arzettim,beni bırakma!”

Ya Latif Mucize Dualar

Alemlerin rabbi olan yüce Allah’ın en kutsal isimlerinden birisi de Latif ismidir. Latif, yaratılan her şeyin içinde var olan, fakat görülemeyendir. Yaratılan her şeydeki güzellik, iyilik, lütuf ve bunların adına her ne olup bitiyorsa bu adın hikmetiyle gerçekleşir. Bunun yanında dilerseniz bu içeriğimize benzer olan 11 İsmi Azam Duası Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bismillahil Latif Faziletleri

9 defa “Ya Latif” ismini uzun süre okuyanlar zengin olur, evleri bereketlenir. Bütün işlerinin iyi gitmesini ve iyi bitmesini isteyenler, 133 defa “Ya Latif” zikrini tekrar ederler. Derdine derman ve Allah’tan şifa arayanlar, “Ya Latif” diye zikretmeye devam etsinler. Yapması zor olan ve ne yapacağını bilemeyen kişiler 16641 129 defa “Ya Latif” zikrederler.

İhtiyacı olanlar zikir sırasında 129 defa “Ya Latif” okumalıdır. Zor bir durumdan kurtulmak isteyenler, namazdan sonra 129 defa “Ya Latif” okuyabilirler. Hastalıklara ve zorluklara karşı bağışık olmak için de 129 defa zikredilmelidir.

Buna benzer diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Ya Latif Mucizesi Yaşayanlar yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4/5 - (10 Oy)
“Ya Latif Mucizesi Yaşayanlar – Mucize Dua!” üzerine 2 yorum
Yorum yapın