Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Zararı Dokunan Kişiyi Uzaklaştırmak İçin Dua – Sizinle Uğraşan Birinden Kurtulmak İçin Dua

Zararı Dokunan Kişiyi Uzaklaştırmak İçin Dua – Sizinle Uğraşan Birinden Kurtulmak İçin Dua

Zararı Dokunan Kişiyi Uzaklaştırmak İçin Dua ve Sizinle Uğraşan Birinden Kurtulmak İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. İnsanlar kendilerine zarar verdiklerini düşündükleri kişileri dua ederek uzaklaştırabilirler. Özellikle sevmedikleri, kendileriyle çıkar arkadaşlığı için birlikte olduğunu düşündükleri insanlar için kesinlikle bu duaları okumalıdırlar. Yazımız içerisinde hangi duayı okumanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Ayrıca çeşitli okunacak dualar arıyorsanız da kategorimize bakabilirsiniz.

Kötü İnsanları Uzaklaştırma Duası🙏

İnsanlar sevmedikleri kendilerine kötü davranan komşu, akraba veya arkadaşlarına karşı onlardan uzaklaşmak için dua etmektedirler. Böylece kötü insanları uzaklaştırarak kendilerini daha güvende hissedebilirler. Bunun için en etkili Kötü İnsanları Uzaklaştırma Duası 110 defa “Ya Aliyyü Celle Celalühü” demektir. Bu duayı okuyarak dua eden insanların duası kabul olacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Birinden Sonsuza Kadar Kurtulma Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz

Kötü İnsanlardan Korunmak İçin Dua

Kötü İnsanlardan Korunmak İçin DuaPin
Kötü İnsanlardan Korunmak İçin Dua

Sizlere sürekli zararı dokunan kötü insanları kendinizden uzaklaştırmak için dua edebilirsiniz. Böylece Yüce Allah onları cezalandırır ve sizden uzaklaştırır. Kötülük yapanların cezasını bulması için dua etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aşağıdaki duayı her gün 99 defa okursanız dualarınız kabul olacaktır. İşte Kötü İnsanlardan Korunmak İçin Dua şu şekildedir:

  • “Hasbünallahu ve nimel vekil, Hasbünallahu ve nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir”

Kötülük Yapanların Cezasını Bulması İçin Dua

Her insan kendilerine kötülük yapan kişilerin cezalandırılmasını ister. Fakat bunu birinin yapmasını değil Yüce Allah’ın cezalandırmasını istemektedir. Bunun için Kötülük Yapanların Cezasını Bulması İçin Dualar bulunmaktadır. Eğer sizde, sizlere kötülük yapan birinin cezasını bulup ahlaklarının düzelmesini istiyorsanız 75 kere Ya Müntekim Ya Allah okuyup ardından Ya Zül Celali Vel İkram derseniz Yüce Allah onları cezalandıracaktır.

Elbette herkesin hayatına kötü insanlar girmiştir. Fakat bu tarz insanlardan en kısa sürede uzaklaşmak gerekir. Bu yüzden kötülük yapanlar için sürekli dua etmekte fayda vardır. Böylece Yüce Allah onları cezalandırır ve sizin hayatınızdan uzaklaştırır. Yaptığımız araştırmalara göre birçok insan bu dualar sayesinde huzurlu bir yaşam sürdürmektedir.

İstemediğin Birini Uzaklaştırmak İçin Esma

Sizden uzaklaşmasını istediğiniz birinin gitmesi için çok etkili dualar bulunmaktadır. Bu dualar sayesinde sizlere kötülük yapan insanlar sizden uzaklaşır ve huzurlu bir hayat yaşarsınız. Mutlaka herkesin hayatına istemediği biri girmiştir. Maalesef bunun önüne geçemeyiz. İşte İstemediğin Birini Uzaklaştırmak İçin Esma şu şekildedir:

  • Bismillahirrahmanirrahim
  • Ya Mâni
  • Kale haza firaku beynı ve beynik se ünebbiüke bi te’vıli ma lem testetı’ aleyhi sabra.
  • Ya Cebbâr
  • Vasbir li hukmi rabbike fe inneke bi a’yuninâ, ve sebbih bi hamdi rabbike hîne tekûm.
  • Ya Hakîm
  • Ma yeftehıllahü lin nasi mir rahmetin fe la mümsike leha ve ma yümsik fe la mürsile lehu mim ba’dih ve hüvel azızül hakım. (amin)

Denenmiş Uzaklaştırma Duaları

Eğer size kötülüğü dokunan bir insanı kendinizden uzak tutmak istiyorsanız bunun için dua edebilirsiniz. Çünkü bu dualar sayesinde birçok insan kendilerini rahatsız eden insanlardan uzaklaşmışlardır. Bu yüzden mutlaka denemeniz gerekir. Bunun için sabahları 3 kere “‘BİSMİLLAHİLLEZİ la yedurru ma’asmihi şeyün fil ardi ve la fissemai ve hüves-semi’ul alim.” demeniz gerekmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Tuz İle Uzaklaştırma Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Okunacak Dualar kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Zararı Dokunan Kişiyi Uzaklaştırmak İçin Dua yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın