Ana Sayfa » Okunacak Dualar » 40 Yıllık Büyüyü Bozan Dua – Kesinlikle Etkili

40 Yıllık Büyüyü Bozan Dua – Kesinlikle Etkili

40 Yıllık Büyüyü Bozan Dua yazımız ile karşınızdayız. Dua etmek insanın gerçekleşmesini istediği dileklerini Allah’tan istemektir. Bu yüzden dua dinimizde büyük bir öneme sahiptir. Fakat insanların ettiği duanın tabi ki de anında kabul edilmesi beklenmez. Sizin için her zaman hayırlısı olur. Bu yüzden dua ettikten sonra sabırla beklememiz gerekmektedir.

Üzerinde büyü yapıldığını öğrenen veya üzerinde büyü olduğunun düşünen insanlar büyü bozan duaların neler olduğunu merak etmektedir. Yazımız içerisinde sizlere uzun süren büyüleri bozan dualardan bahsedeceğiz. Ayrıca yazdığımız diğer okunacak dualar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bağlantıya tıklayabilirsiniz.

40 Yıllık Büyüyü Bozan Dua Kesinlikle Etkili

Büyü yaptırmak kesinlikle yanlış bir şeydir. Fakat üzerinizde bir büyü olduğunu düşünüyorsanız veya hissediyorsanız bunun için dua ederek kurtulabilirsiniz. Böyle bir şey düşünülmesinin sebebi ise işlerin yolunda gitmemesidir. Bunun için çok fazla dua bulunmaktadır. İşte 40 Yıllık Büyüyü Bozan Dua Kesinlikle Etkili yapmanız gereken şeyler şu şekildedir:

 1. Üç kere Fatiha suresi okumak
 2. Üç kere Elif-Lam-Mim okumak
 3. Ayete’l Kürsi okumak
 4. Ta-Ha Suresinin 67-69. ayetlerini okumak
 5. Üç defa İsra suresinin 81. ayetini okumak
 6. Üç kere İnşirah suresi okumak
 7. Üç kere İhlas suresi okumak
 8. Üç kere Felak suresi okumak
 9. Nas suresi okumak

Bu duaları sırasıyla okuduğunuz zaman büyüden kurtulabilirsiniz. Fakat kesinlikle büyüyü büyüyle bozmak gibi bir hata yapmayın. Bu son derece yanlış bir olaydır. Büyü yapmak kesinlikle yasaklanan bir şeydir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Nimeti Celilullah Bereketi Halilullah Yemek Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Uzun Süredir Olan Büyüyü Bozan Dua

Uzun Süredir Olan Büyüyü Bozan Dua
Uzun Süredir Olan Büyüyü Bozan Dua

Üzerinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü bunun basit bir çözümü bulunmaktadır. Bunun için Kur’an-ı Kerim okuyabilirsiniz. Dua ederek büyüleri kısa süre içinde bozabilirsiniz. Özellikle Fatiha suresini, Ayete’l Kürsi ve İnşirah suresini okumak çok etkilidir. İşte Uzun Süredir Olan Büyüyü Bozan Dualar şu şekilde okunmaktadır.

Fatiha Suresi

 • Elhamdulillâhi rabbil’alemin Errahmânir’rahim Mâliki yevmiddin İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în İhdinessirâtal mustakîm Sirâtallezine en’amte aleyhim Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Ayete’l Kürsi

 • Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

İnşirah Suresi

 • Bismillahirrahmânirrahîm. Elem neşrah leke sadrek Ve vada’na ‘anke vizreke Elleziy enkada zahreke Ve refa’na leke zikreke Feinne me’al’usri yüsren İnne me’al’usri yüsren Feiza ferağte fensab Ve ila rabbike ferğab

Büyüyü Kesin Bozan Dualar

Dua etmek insanın Allaha karşı olan inancını ve güvenini tam olduğunu göstermektedir. Dua etmenin asıl amacı gerçekleşmesini istediğimiz ve dilediğimiz olayların Allah’tan istemektir. Fakat bazı insanlar üzerlerinde büyü olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden internette Büyüyü Kesin Bozan Duaların neler olduğunu araştırmaktadırlar. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte o dualar şunlardır:

 • Bakara suresinden 1-2-3-4-5-163-164-255-256-257-285 ve 286. ayetleri okunmanız gerekmektedir.
 • Al-i İmran suresinden 18-19-26-27 ve 154. ayetleri okumak
 • Enam suresi 17. ayet
 • Araf suresi 54-55-56. ayetler
 • Tevbe suresi 51-128-129. ayetler

Okunacak dualar kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak 40 Yıllık Büyüyü Bozan Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın