Ayetel Kürsi İle Barışma Duası – [Kesinlikle Etkili]

Ayetel Kürsi İle Barışma Duası yazımız ile karşınızdayız. Barışmak için insanların en çok kullandığı duaların başında Ayetel Kürsi gelmektedir. Oldukça etkili olan bu duayı en ufak bir sorunla karşılaşsak bile hemen okuruz. Bu yüzden hemen hemen her insanın ezberinde olan bir duadır. İnsanlar arasına bazen soğukluk girebiliyor. Buna bağlı olarak araları bozulan insanlar barışmak için dua etmektedir.

Genellikle küslüğü konuşarak açamayan veya özür dilemekten çekinen insanlar için dua etmek çok iyi bir seçenektir. Küslük sevgiliye, aileye veya herhangi birine karşı olabilir. Küs kalmamak için yapmanız gereken ilk şey karşı taraftan hatalıysanız özür dilemektir. Eğer özrünüzü kabul etmiyorsa dua ederek onun sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Döndürme

Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri DöndürmePin
Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Döndürme

Müslümanların isteklerini yerine getirmek için en çok başvurduğu yollardan biri dua etmektir. Özellikle sevgililerinden ayrılan kızlar ve erkekler geri dönmeleri için birçok yola başvururlar. Fakat hiçbir şeyin fayda etmediğini fark edince dua etmeye başlarlar. Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Döndürmek için dua etmeye başlarlar. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ana Baba Sözü Dinlemesi İçin Etkili Dualar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu dua genellikle ayrılmak istemeyen ve aralarında oluşan bağın güçlenmesini isteyen insanların ettiği duadır. Yaşanılan tartışmalar sonucu aralarına soğukluk girmiş olabilir. Fakat bu soğukluğun geçmesi için ve ayrılığın önlenmesi için Ayetel Kürsi okunmaktadır. Ayetel Kürsi şu şekildedir:

Bismillahirrahmânirrahîm.

Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

170 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirme

170 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Getirmek için ne yapılmalı sorusu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Genellikle araları bozulan insanlar bu duayı etmektedir. Çünkü sevdikleri insanın kısa sürede yanına gelmesini isterler. Bununla birlikte uzun süren ilişkilerini tartışma veya araya giren soğukluk yüzünden bitirmek istemeyen insanlar için birçok dua mevcuttur. Fakat Ayetel Kürsi’yi 170 kere okuyan insanların genellikle duası kabul olmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan 11 İsmi Azam Duası Okuyanların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Ayetel Kürsi İle Barışma Duası yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
“Ayetel Kürsi İle Barışma Duası – [Kesinlikle Etkili]” üzerine bir yorum
  1. Merhabalar hocam arkadaşım benimle küstü konuşmuyor benden nefret ediyor görüşmek konuşmak bile istemiyor sesimi bile duymak istemiyor engelledi her yerden ben arkadaşımla barışmak istiyorum Allah rızası için bana yardım edebilir misiniz barisma duasi için ne okumaliyim

    Cevapla
Yorum yapın