Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Biosteron Kullananlar Yorumları – DHEA 25 MG Yan Etkileri!

Biosteron Kullananlar Yorumları – DHEA 25 MG Yan Etkileri!

Biosteron Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ürün Polonya merkezli bir markanın ürünüdür. Asıl adı Biosteron DHEA‘dır. Hormonların dengelenmesini sağlayan DHEA gıda takviyesiyle ön plana çıkmaktadır. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne olduğundan, ne işe yaradığından vs. bahsedeceğiz.

Biosteron Nedir?

Kısaltılmışı DHEA olan dehidroepiandrosteron bir steroid hormonudur. İnsan vücudunun doğal olarak üretebildiği bu hormon hem erkek hormonlarına hem de kadın hormonlarına dönüşebilmektedir. DHEA; depresyon, kilo kaybı ve cinsel işlev bozukluğu gibi rahatsızlıkların tedavisinde doktorlar tarafından önerilmektedir. Biosteron Nedir? Sorusunun cevabı bu şekildedir. Yani bitkisel bir gıda takviyesidir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Differin Jel Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Biosteron Faydaları

DHEA olarak kısaltılan bir steroid hormonudur. Biosteron içinde takviyeci olarak bu madde bulunmaktadır. Bu madde bebeklerde birçok faydası bulunmaktadır. İşte bazı biosteron faydaları:

 • Depresyona çözüm
 • Kilo kaybına çözüm
 • Adrenalin yetmezliğine çözüm
 • Cinsel işlev bozukluğu tedavisi

Biosteron Ne İşe Yarar?

Biosteron Ne İşe Yarar?
Biosteron Ne İşe Yarar?

Biosteron’un içerisindeki DHEA hormonu kadınlarda yumurtalık fonksiyonlarının kalitesini artırmaktadır. Düşük riskini azaltır ve hamile kalma ihtimalini artırır. Fakat bu ilacı çok fazla kullanırsanız karaciğer sorunu gibi problemler ortaya çıkabilir. Bu yüzden doktorunuzun size önerdiği dozda kullanın. Biosteron Ne İşe Yarar? Sorusu son zamanlarda oldukça fazla aratılıyordu. Bu yüzden bizde sizlere ne işe yaradığını açıkladık.

Biosteron Fiyat

İnternet üzerinden de satışı bulunan Biosteron 25 Mg Fiyatı 420 TL‘dir. İlacı alırken ilacın açılmamış olduğundan ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Andazol Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Biosteron Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz ilacı kullanmayı bırakın ve en yakın hastaneye gidiniz. Biosteron kullananlar yan etkileri şunlardır;

 • Baş ağrısı
 • Mide bulantısı
 • Erkeklerde göğüs büyümesi
 • Kadınlarda saç uzaması
 • Baş dönmesi
 • Kilo kaybı

Biosteron dhea 25 mg yan etkileri kapsamında yazmadığımız çokça yan etki bulunmaktadır. Sizin de yaşadığınız ve üst kısımda belirtilmeyen yan etkileri yorum kısmına yazmanızı rica ediyoruz. Böylece bu yan etkiler kısmına ekleyeceğiz.

Biosteron Dhea 25 Mg Faydaları

Bu ilacın birçok yararı vardır. Bunlardan bazıları depresyon, kilo kaybı, cinsel işlev bozuklukları ve adrenal yetmezlik gibi farklı sorunların tedavisinde yardımcı olmaktadır. Bu ürün bir tür hormon içerdiği için doktor gözetimi altında alınmalıdır. Fazlası alınırsa size sorunlar yaşatabilir. Bununla birlikte biosteron kullanarak hamile kalanlar da vardır Böylece Biosteron Dhea 25 Mg Faydalarını bu şekilde sıralayabiliriz.

Biosteron Kullananlar Yorumları

Biosteron Kullananlar bu ilaç hakkında genellikle olumlu yorum yapmışlardır. Fakat bazı kullanıcılarda yan etkiler görüldüğü için bazı kullanıcılar memnun kalmamıştır. Size de fikir olması için Biosteron Kullananlar Yorumları şu şekildedir;

Gebe kalmak için kullanmıştım ve etkisini gösterdi, doktor hamile olduğumu söyledi.

Kullanıcı Yorumu

Çocuk sahibi olmak istiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumu

Etkili bir ilaç olduğunu söylemişlerdi fakat ben kullandıktan sonra bende yan etki yaptı.

Kullanıcı Yorumu

Biosteron Kullananlar 2023

Biosteron Kullananlar
Biosteron Kullananlar

Her insanda Biosteron farklı etkiler yapmaktadır. Bu yüzden Biosteron Kullananlar yorumları çok önemlidir. Bu yorumlar sayesinde ilacın ne gibi etkiler yapacağını anlamış olacaksınız. Siz de bu ilacı kullanmaya başladıysanız yorum kısmına yaşadıklarını yazmayı unutmayınız.

 • Doktorun belirttiği dozda kullanılmazsa kalpte ritim bozukluğu yapıyor. Kullanırken dikkatli olun!
 • Tüp bebek tedavisinde doktorum tarafından kullandığım hormon. Etkisi olacak mı zaman gösterecek.
 • Uzun süreli kullanımından dolayı kötü etkiler yaşamış arkadaşım var.

Dhea 25 Mg Hamile Kalanlar

Özellikle ülkemizde tüp bebek tedavisinde DHEA takviyesi sonucunda olumlu sonuçlar alınmıştır. Ancak bu tarz takviyeler doktor kontrolünde olması gerekmektedir. Doğurganlık konularında kendiniz fayda ararken çok daha fazla zarara uğrayabilirsiniz. Dhea 25 Mg Hamile Kalanlar varsa yorum kısmına yorumlarınızı yazmayı unutmayınız.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Biosteron Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

3.7/5 - (26 Oy)
“Biosteron Kullananlar Yorumları – DHEA 25 MG Yan Etkileri!” üzerine 4 yorum
 1. Her adet dönemi sinirli olurdum bir hafta öncesinden başlardı herşeyi dert ederdim küçücük şeyleri bütük problemler haline getirirdim ama bir aydır kullanıyorum bu takviyeyi ben meğer depresyondaymışım o kadar iyiyimki şimdi anlatamam

  Cevapla
Yorum yapın