Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Daflon 500 Kullanıcı Yorumları – Daflon Cinsellik Faydası Var Mı?

Daflon 500 Kullanıcı Yorumları – Daflon Cinsellik Faydası Var Mı?

Daflon 500 Kullanıcı Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Daflon, hemoroid yani halk arasında adı “basur” olan hastalığın tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Her bir tablette 450 mg Diosmin ve 50 mg Hesperidin etken madde bulunmaktadır.

Bu tablet damarın büzülme işlevini düzenleyen ve toplar damar yapısını koruyan bir yapıya sahiptir. Yazımız içerisinde Daflon’un ne işe yaradığından, ne kadar süre kullanıldığından, ne olduğundan ve daflon kullananlar yorumları hakkında bilgilerden bahsedeceğiz. Diğer önemli ilaçlar için kullananlar neler söylemiş görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Daflon 500 Nedir?🟢

Günümüzde en çok maruz kalınan sağlık sorunlarından biri Hemoroid’dir. Halk arasında basur olarak bilinen hemoroid, hareket halinde veya otururken çok ciddi ağrılar yapmasından dolayı kişinin hayatını olumsuz etkilemektedir. Peki Daflon 500 Nedir? Daflon 500 mg ne işe yarar? Daflon Nedir? Bu soruların tedavisinde kullanılan ilaçlardan biri de Daflon basur hapıdır. Bunun yanında hemoroid toplar damar yetersizliğinden kaynaklanan ağrıların, şişkinliklerin tedavisinde de kullanılan bir ilaçtır.

Bu içeriğimize benzer olan Validol Damla Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Daflon 500 Ne İşe Yarar?💊

Daflon 500 genel olarak toplar damarı koruyucu ve güçlenmesine yardımcı olan bir ilaçtır. Bununla birlikte basur sorunu yaşan kişilerin o bölgedeki toplar damar genişlemesi önlenmekte ve damar duvarı sağlam bir şekilde korunabilmektedir. Gece oluşabilecek kramplarda, ağırlık ve şişkinlik oluşan bölgelerin iyileşmesini sağlayan etkili bir ilaçtır.

Daflon 500 Kullanıcı Yorumları

Daflon 500 Kullanıcı Yorumları size bu ilaç hakkında kesin bilgiler sunmaz, unutmayın. Bu tarz ilaçların herkesin vücudunda farklı etkileri olabilmekte, bu nedenle yorumlardan etkilenerek tedavinizi aksatmayın veya kendi kendinize bu ilacı kullanmaya başlamayın.

Daflon kullananlar yorumları içerisinden birkaç tanesini seçtik ve sizinle paylaşmak istedik:

 1. İlaç dediğin böyle etkili olmalı. bu kadar güçlü olmalı. süper.
 2. Daflon 500 almakta zorlanıyorum. Fiyatı çok zamlanmış.
 3. Uzun süre Daflon kullanmıştım. Süper etkili muhteşem ilaç,
 4. İlk içmeye başladığımdan itibaren harika bir etki yaptı.
 5. Daflon içtim, ertesi sabah ishal oldum. Ne biçim ilaç bu, anlamadım.
 6. Yemek ile birlikte alınması tavsiye edilen, basur probleminde güçlü ilaçtır.
 7. Son 3 gündür Daflon kullanıyorum, basur sebebiyle günde 6 adet 500mg alınan ama almaya değer ilaç, yan etkisi olarak biraz kaşıntı yaşadım.
 8. Daflon 500 kullanmak bana iyi gelmedi. Bünyeme dokundu.
 9. Yıllardır tam olarak geçmek bilmeyen, özellikle ara sıra tekrar edip duran hemoroid sorunuma bu ilaç çözüm oldu.

Daflon 500 Yan Etkileri

Sıradaki konumuz Daflon 500 Yan Etkileri. Daflon 500 kullanımında nadiren de olsa yan etkiler görülebilmektedir. Yan etkilerinin görülmesinin sebebi hastanın daflon’un içindeki etken maddeye ya da yardımcı maddelerden birine alerjisi olmasıdır. Bu yan etkiler şu şekilde sıralanabilir:

 • Hazımsızlık
 • Bulantı
 • Kusma
 • İshal
 • Bağırsak problemi
 • Mide rahatsızlığı

Daflon 500 mg Kullananlar Yorumları

Daflon 500 mg hakkındaki yorumlar kişisel deneyimlere dayanır ve farklı insanlar için farklı sonuçlar verebilir. Ancak genel olarak, Daflon 500 mg’nin varis tedavisinde etkili olduğu ve yan etkilerinin nadir olduğu rapor edilmiştir. İşte Daflon 500 mg Kullananlar Yorumları şu şekildedir:

 • Basur problemim için harika bir ilaç, kesinlikle herkese tavsiye ederim.
 • Oğlum da hemoroid hastası kaç kere ameliyat oldu sayamam. İnşallah bu ilaç etki eder.
 • Allahtan ameliyat olmadan bu ilaçla hastalığı atlattım.

Daflon 500 Ne Kadar Süre Kullanılır?

Dafon 500 ne kadar süre kullanılır, daflon 500’ü doktor tavsiyesi üzerine kullanıyorsanız doktorunuz size ne kadar süre kullanılması gerektiğini söylecektir. Fakat reçetesiz olarak kullanan hastalar şöyle kullanabilmektedir. İlacı kullanmaya başladıktan sonra ilk 4 gün günde sadece 6 tablet sonraki 3 gün ise 4 tablet şekilde kullanımda fayda görmektedir. Hastalar tableti tok karınla ve bir bardak su ile almaları gerekmektedir.

Daflon 500 mg Günde Kaç Tane İçilir?

Daflon tablet’i kullanım şekillerine göre içmeniz gerekmektedir. Bunun yanında Daflon kullanımı eğer Hemoroid yani basur probleminiz için kullanıyorsanız ilacı almaya başladıktan sonra ilk 4 gün günde 6 tablet daha sonra 3 günde 4 tablet şeklinde kullanılmaktadır. Fakat venöz yetersizliği için kullanıyorsanız öğle ve akşam olmak üzere günde 2 tane kullanılmaktadır.

Bu içeriğimize benzer olan Limon Kabuğu Yağı Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Daflon 500 Mg Fiyat

Eczanelerde satılan Daflon 500 mg bir zamanlar reçetesiz olarak satılabilmekteydi, fakat artık reçeteli olarak satılmaktadır. Daflon 500 mg ilacın fiyatı 86 TL‘dir. İlacı alırken lütfen açılmadığından emin olun.

Daflon Kullananlar Yorumları

Daflon Kullananlar YorumlarıPin

Daflon Kullananlar Yorumları genel olarak bu ilaçtan memnun kalmışlardır ve hastalıklarının çözümünü bu ilaç sayesinde olduğunu söylemektedirler. Bazı kişilerde yan etki yapmış olmasından dolayı memnun kalmayanlarda var tabi. İşte kullanıcı yorumları;

Doktorum basur tedavisi için önermişti, artık rahat hareket edebiliyorum.

Süleyman Bey

Ne lanet bir ilaç almaya başladıktan sonra bacaklarım ağrımaya başladı, kimseye tavsiye etmem.

Seçil Hanım

Söylenildiği gibi Hemoroid hastalığımda çok yardımcı oldu, eskiden koltuğa bile oturamazdım şimdi rahatlıkla oturabiliyorum.

Meral Hanım

Daflon Basurda Faydası Nedir?

Daflon 500’ün basur tedavilerinde bol bol kullanıldığını biliyoruz. Peki bu ilacın basur tedavisinde bu kadar etkili olmasının sebebi nedir? Hemen açıklayalım. Özellikle makat bölgesindeki damarları geçici olarak daraltmaya yarar. Bu daraltma ile ağrıları azaltır. Şişlikleri ve kanamayı önler.

Daflon Cinsellik Faydası Var Mı?

Daflon bir cinsellik ilacı değildir. Basur tedavilerinde kullanılan damar yoluyla oluşan sıkıntılara çözüm olmaya çalışır. Herhangi bir cinsel katkı sağlamak için kullanılması kesinlikle önerilmez. Bu durumun başınıza ciddi yan etkiler açabileceğinizi unutmayınız.

Daflon Zayıflatır Mı?

Son zamanlarda Daflon Zayıflatır Mı? Sorusuyla sık sık karşılaşıyoruz. Fakat Daflon’un kilo almaya veya vermeye bir etkisi yoktur. Fazla kilolarınız var ise bu ilacı kullanmak için kilo vermeniz gerekmektedir. Çünkü fazla kilolar toplar damar yetmezliğine sebep olmaktadır.

Daflon Kan Dolaşımı

Özellikle basur sorunu olanlar için önerilen bir ilaç olan Daflon Kan Dolaşımını iyileştirmektedir. Bununla birlikte aşınmasını ve yıpranmasını da önlenmektedir. Ayrıca sertliğini ve kırılganlığını da önlemektedir. Dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Piyeloseptyl Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Daflon Ödem Atar Mı?

Daflon oldukça etkili olan damar rahatsızlıklarını geçirmeye odaklanan bir ilaçtır. Ödem sebebiyle oluşan damar çatlakları ve bacak ödemleriniz için doktora şikayet etmeye giderseniz sizlere Daflon adlı ilacı önerecektir. Yani Evet, Daflon ödem problemlerinizi gidermenize yardımcı olur.

Daflon 500 Hakkında Sık Sorulan Sorular

İnsanlar Daflon 500 kullananlar yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar;

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Sağlık ve ilaç kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daflon 500 Kullanıcı Yorumları yazımızın sonuna geldik. Bu tarz Kullananlar ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.6/5 - (8 Oy)
“Daflon 500 Kullanıcı Yorumları – Daflon Cinsellik Faydası Var Mı?” üzerine bir yorum
Yorum yapın