Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Degra 100 mg Kullananlar Yorumları – Ne İşe Yarar?

Degra 100 mg Kullananlar Yorumları – Ne İşe Yarar?

Degra 100 mg Kullananlar Yorumları nasıl? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Degra nedir? yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Degra 100 mg Nedir?🟢

Degra 100 mg Nedir? Degra, cinsel aktivitenin tam performansı için gerekli olan penis ereksiyonunun sağlanamaması veya sürdürülememesi olarak tanımlanan erektil disfonksiyonun semptomatik tedavisi için endikedir. Degra’nın etkili olması için cinsel uyarım gereklidir. Degra kadınlarda endike değildir.

Degra 100 mg Ne İşe Yarar?🔴

Çok merak edilen Degra 100 mg Ne İşe Yarar? sorusunun cevabı şu şekildedir; DEGRA, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak bilinen bir ilaç grubuna dahildir. Cinsel uyarılma sırasında penisteki kan damarlarını gevşetmeye ve penise kan akışını sağlamaya yardımcı olarak çalışır. DEGRA, yalnızca cinsel olarak uyarıldığınızda doğal olarak ereksiyon oluşmasına yardımcı olur. Sertleşme sorununuz yoksa DEGRA kullanmamalısınız. Erektil disfonksiyon, erkeklerde cinsel performans için gerekli olan penisin ereksiyonunun sağlanamaması veya sürdürülememesidir. DEGRA kadınlar için değildir.

Degra 100 mg Hap Bayan Kullanıcı Yorumları

İnsanlar bu ilacı kullanmadan önce ilaç hakkında yapılan yorumları oldukça merak etmektedir. İşte Degra 100 mg Hap Bayan Kullanıcı Yorumları şu şekildedir:

 • Arkadaşlar doktora sordum, bu ilaç kadınlar için değilmiş. Bu yüzden kullanmayın.
 • Partnerim kullanıyordu, biz kadınlar için değil, internette öyle yazıyordu.

Degra 100 mg Fiyatı

Eczanelerde reçeteli olarak verilen Degra 100 mg Fiyat 324.96 TL‘dir. Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayın. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Magnezi Kalsine Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Degra 100 mg Yan Etkileri Yorumlar

Degra 100 mg yan etkileri yorumlar, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

Degra 100 mg Yan Etkileri Yorumlar
Degra 100 mg Yan Etkileri Yorumlar
 • Kol ve omuz kısmında ağrı,
 • Mide bulantısı,
 • Terleme,
 • Nefes almada zorluk,
 • Göğüs ağrısı,
 • ağırlık hissi,
 • Görme değişiklikleri veya ani görme kaybı,
 • Kulaklarda çınlama veya ani görme kaybı,

Degra Kullananların Yorumları

Degra 100 mg Yan Etkileri Yorumlar incelendiğinde yukarıdaki listelenen birçok yan etkinin kişilerde gözlendiği belirlenmiştir. Siz de bu ilacı kullandıktan sonra yaşadığınız yan etkileri yorum kısmında belirmeyi unutmayınız. İşte sosyal medyalardan edindiğimiz Degra Kullananların Yorumları:

 • Değra cinsel performans artırıcısı olarak pazarlanan oldukça etkili bir ilaçtır.
 • Sadece reçete ile alınan etkili bir ilaç.
 • Kullandıktan sonra Değra’nın baş ağrısı yaptığını söyleyebilirim.
 • İshal, karın ağrısı veya mide bulantısı gibi semptomlar yaşadım.
 • Degra Kullandıktan sonra gün boyu Burun tıkanıklığı yaşadım.

Degra Kullanıcı Yorumları

Degra ilacı, erkeklerde cinsel performans sorunlarına yönelik olarak kullanılan bir ilaçtır. İşte Degra Kullanıcı Yorumları:

 1. Bazı kullanıcılar, ereksiyon problemlerinde çok etkili olduğunu belirtmiştir.
 2. Birkaç kişi baş ağrısı gibi hafif yan etkiler yaşamış olsa da genellikle yan etki açısından oldukça güvenli kabul edilir.
 3. Bazı kullanıcılar ise, diğer benzer ilaçlara göre daha uzun süre etki gösterdiği konusunda olumlu görüş bildirmişlerdir.
 4. Ancak bazı durumlarda Degra’nın işe yaramadığını ve istenilen sonucu vermediği de rapor edilmiştir.

Degra 100 mg Kullananların Yorumları

Öncelikle Degra 100 mg kullananların yorumları, bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

İlk defa böyle bir şey kullandım. İşe yarıyor. Fakat orta şiddetli bir baş ağrısı ve burunda küçük bir kızarıklık oluşuyor.

Degra Kullanıcı Yorumu

Kesinlikle işe yarıyor. Bu zamana kadar açık ara en iyisiydi. Ağrı acı da hiç olmadı. Aldıktan yarım saat sonra falan etki etti. etkisi de baya sürdü. Tek kelimeyle efsane bir ilaç.

Degra Kullanıcı Yorumu

Degra Geciktirir mi?

Değra, erken boşalma (prematür ejakülasyon) tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İlacın etken maddesi olarak dapoksetin bulunur. Dapoksetin, serotonin geri alım inhibitörü olarak adlandırılan bir ilaç sınıfına aittir ve beyinde serotonin seviyelerini arttırarak erken boşalma sorununu kontrol altına almaya yardımcı olur.

Değra’nın, ereksiyon problemlerini tedavi etmek için kullanılan sildenafi veya tadalafil (Cialis) gibi başka ilaçlar gibi cinsel performansı arttırıcı bir etkisi yoktur. Ancak, erken boşalma sorununuz varsa, doktorunuzun önerisi doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kullanan kişiler bu ilacın geciktirdiğini söylemektedir. Böylece Degra Geciktirir mi? Sorusunu bu şekilde cevap verebiliriz.

Degra Kaç Dakikada Etkisini Gösterir?

Öncelikle ilaç hakkında birkaç bilgi vermemiz gerekiyor. Bu ilacı günde bir kereden fazla almamanız gerekir. Bunun dışında cinsel ilişkiye girmeden 1 saat önce ilacı almanız gerekmektedir. Böylece etkisini tam olarak gösterecektir. Ayrıca unutmayın ki ilacın etkisi 4 saat sürmektedir. Böylece Degra Kaç Dakikada Etkisini Gösterir? Sorusuna bu şekilde cevap verebilirsiniz.

Degra 100 mg Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Degra kullanıldıktan 1 saat sonra etkisini gösterecektir. Bununla birlikte etkisi 4 saat boyunca sürmektedir. Fakat kesinlikle günde 1 kereden fazla kullanmayınız. Çünkü kişiye zarar verebilir. Böylece Degra 100 mg Ne Zaman Etkisini Gösterir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Degra 100 mg Hakkında Sık Sorulan Sorular

İnsanlar Degra 100 mg kullananlar yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar:

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Degra 100 mg Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.1/5 - (19 Oy)
Yorum yapın