Degra 100 mg Kullananlar Yorumları

Degra 100 mg Kullananlar Yorumları nasıl? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Degra nedir? yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Degra 100 mg Nedir?

Degra 100 mg Nedir? Degra, cinsel aktivitenin tam performansı için gerekli olan penis ereksiyonunun sağlanamaması veya sürdürülememesi olarak tanımlanan erektil disfonksiyonun semptomatik tedavisi için endikedir. Degra’nın etkili olması için cinsel uyarım gereklidir. Degra kadınlarda endike değildir.

Degra 100 mg Ne İşe Yarar?

Çok merak edilen Degra 100 mg Ne İşe Yarar? sorusunun cevabı şu şekildedir;

DEGRA, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak bilinen bir ilaç grubuna dahildir. Cinsel uyarılma sırasında penisteki kan damarlarını gevşetmeye ve penise kan akışını sağlamaya yardımcı olarak çalışır. DEGRA, yalnızca cinsel olarak uyarıldığınızda doğal olarak ereksiyon oluşmasına yardımcı olur. Sertleşme sorununuz yoksa DEGRA kullanmamalısınız. Erektil disfonksiyon, erkeklerde cinsel performans için gerekli olan penisin ereksiyonunun sağlanamaması veya sürdürülememesidir. DEGRA kadınlar için değildir.

Degra 100 mg Fiyatı

Eczanelerde reçeteli olarak verilen Degra 100 mg Fiyat 324.96 TL‘dir. Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayın. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Magnezi Kalsine Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Degra 100 mg Yan Etkileri Yorumlar

Degra 100 mg yan etkileri yorumlar, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

Degra 100 mg Yan Etkileri YorumlarPin
Degra 100 mg Yan Etkileri Yorumlar
  • Kol ve omuz kısmında ağrı,
  • Mide bulantısı,
  • Terleme,
  • Nefes almada zorluk,
  • Göğüs ağrısı,
  • ağırlık hissi,
  • Görme değişiklikleri veya ani görme kaybı,
  • Kulaklarda çınlama veya ani görme kaybı,

Degra 100 mg Hakkında Sık Sorulan Sorular

İnsanlar Degra 100 mg kullananlar yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar:

Degra 100 mg Kullananların Yorumları

Degra 100 mg kullananların yorumları, bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

İlk defa böyle bir şey kullandım. İşe yarıyor. Fakat orta şiddetli bir baş ağrısı ve burunda küçük bir kızarıklık oluşuyor.

Degra Kullanıcı Yorumu

Kesinlikle işe yarıyor. Bu zamana kadar açık ara en iyisiydi. Ağrı acı da hiç olmadı. Aldıktan yarım saat sonra falan etki etti. etkisi de baya sürdü. Tek kelimeyle efsane bir ilaç.

Degra Kullanıcı Yorumu

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Degra 100 mg Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.4/5 - (7 Oy)
Yorum yapın