Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu – Kesin Okuyun!

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu – Kesin Okuyun!

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu ve Nihat Hatipoğlu Eşimin Beni Sevmesi İçin Dua yazımız ile karşınızdayız. Bir insanın başka birini sevmesi dünyadaki en güzel duygulardan biridir. Fakat karşısındaki insan kendisini sevmiyorsa bu çok üzücü bir olaydır.

Bu yüzden platonik olan bazı insanlar sevdiğinin sevi sevmesi için duaları araştırmaktadır. Böylece karşısındaki insanın da kendisine aşık olmasını sağlayacak ve birlikte olacaklardır. Yazımız içerisinde sizlere bu dualardan bahsedeceğiz. Ayrıca çeşitli okunacak dualar arıyorsanız da kategorimize bakabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu Eşimin Beni Sevmesi İçin Dua

Tabi ki dua ederek bir anda karşısındaki insanı kendine aşık etmek diye bir şey yoktur. Özellikle dua ederek böyle bir şey gerçekleşeceğini sanan birçok insan vardır. Dua etmek insanın istek ve dileklerini Allah’tan istemesi anlamına gelmektedir. Fakat evli olan insanlar eşlerinin kendilerini daha çok sevmesi için sürekli dua etmektedir. Bu yüzden Nihat Hatipoğlu’nun televizyon programında söylediği kendine aşık etme duası çok fazla merak edilmektedir. İşte Nihat Hatipoğlu Eşimin Beni Sevmesi İçin Dua şu şekildedir:

  • Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî. Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh. Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel .
  • Kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb. Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn.
  • Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah.

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Sevdiğinin seni sevmesi için yapabileceğin birçok dua vardır. İşte Nihat Hatipoğlu’nun da bahsettiği dualardan bir tanesi:

“Allâhümme innî es’elüke bi-hakkılladzî la ilahe illâ hû, er-rahmânir-rahimil-lazî lâ yahûmu hilmuhû şey’en ve huvel-kaviyyul-azizül-cebbârül-mutakabbirül-muqaddirul-fâtihel-alîmel-bediıye ves-samiıl-basıyr. Yâ zel-celali vel-ikrami, ya hayyu ya kayyumu ya daimu ya rahimu! Es’elüke en tukallib kalbi fülân ibni fülân ala hubbi fâtima binti meryem kema tekallabe kalbu hammete ilel habibe Muhamedin salla Allahu aleyhi ve sellem.”

Bu duayı okurken niyet etmen gereken şey sevdiğinin seni sevmesi için yardım istemektir. Ancak unutma ki Allah her zaman en doğru olanı bilir ve bizim hayrımızda olan şeyleri verir.

Ayrıca belirtmek isterim ki dua etmek, sorunlarımızın çözümünde büyük bir rol oynar ancak bu sürece sabır da eklenmelidir. Duaların kabul olması bazen zaman alabilir ama sabredip inanarak devamlı dua etmek önemlidir.

Sevdiğin Kişinin Seni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğin Kişinin Seni Sevmesi İçin Dua
Sevdiğin Kişinin Seni Sevmesi İçin Dua

Bir insanın sevdiği insanın kendisini sevmesi için dua etmesi gayet normal bir olaydır. Çünkü sonunda hayırlı bir şey olacaksa Allah katında kabul görebilir. Fakat eğer ettiğiniz dua sonucunda bir karşılık alamıyorsanız. Kesinlikle şikayetçi olmayın. Çünkü Cenabı Hak sizin için en doğru kişiyi bilir. Bu yüzden sabırlı bir şekilde beklemeniz gerekmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sevgilinin Pişman Olup Araması İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Sevdiğin Kişinin Seni Sevmesi İçin Dua şu şekildedir:

  • Fe-in tevellev fe-kul hasbiyellahü lailahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azim.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Nihat Hatipoğlu

Genellikle tek taraflı ilişki yaşayan insanların sık sık kullandığı bir yöntem kendisine karşı aşık etme duasıdır. Bu şekilde dua okuyarak sevdikleri insanların kendileri gibi sevmelerini istemektedir. Bu yüzden internette birçok dua bulunmaktadır. Fakat hangisinin gerçekten aşık etme duası olduğu bilinmemektedir. Yaptığımız araştırma sonucunda en çok okunan ve gerçekleşen Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Nihat Hatipoğlu‘nun duasıdır.

Kendini Sevdirme Duası Nihat Hatipoğlu

Özellikle sevgi görmemiş insanların tercih ettiği bir yöntem dua ile kendini sevdirme yöntemidir. Çünkü kendilerini yalnız hissettikleri için ve kimsenin kendilerini seveceklerini düşünmedikleri için sık sık dua etmektedirler. Bu yüzden birinden hoşlansa bile acaba beni sevecek mi diye düşünüp platonik bir şekilde hayatlarına devam etmektedirler. Kendini Sevdirme Duası Nihat Hatipoğlunun söylediği dua yazımız içerisinde mevcuttur.

Birinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmaül Hüsna

Birinin sizi sevmesi için zikir getirebilirsiniz. Çünkü insanlar özellikle sevdikleri ve hoşlandıkları insanların kendilerini sevmesi için bunu tercih etmektedir. Birinin Seni Sevmesi İçin Okunacak Esmaül Hüsna Ya Vedud zikridir. Bu dua sayesinde insanlar sevdikleri insanların kendilerini sevmesini sağlayabilir. Zikrinizi çektikten sonra Allah’a inanarak dua etmeniz gerekmektedir. Çünkü Ya Vedud esmasının gücü oldukça fazladır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Okunacak Dualar kategorimizdeki son yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sevdiğinin Seni Sevmesi İçin Dua Nihat Hatipoğlu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımız sizlerle olacak. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın