Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Thincal Kullananlar Yorumları – Ne İşe Yarar?

Thincal Kullananlar Yorumları – Ne İşe Yarar?

Thincal Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç obezite cerrahisi planlanırken, ameliyat öncesinde ya da sonrasında besin emilimini azaltmaktadır. İlacın içerisindeki etken madde Orlistat’dır.

İnsanlar almaları gereken kaloriden fazla kalori alırlarsa kilo alırlar. Fakat kendilerini durduramayıp yemeye devam eden insanlar obez olabilirler. Bu yüzden sağlık sorununuzun olmaması için fazla yemek yememeniz gerekir. Yazımız içerisinde ilacın ne olduğundan, ne işe yaradığından, kullananlar yorumlarından vs. bahsedeceğiz.

Thincal 120 mg Hap Nedir?

Günümüzde sık sık karşımıza çıkan obezite sorununu çözmek için yeni yöntemler aranmaktadır. Bunlardan biri de ilaçla obeziteyi engellemektir. Thincal hap ise bu tedavide en çok tercih edilen ilaçlardan biridir. Aşırı yüksek kilo problemi için düşük kalorili ve hafif bir diyet ile birlikte kullanıldığı zaman çok etkilidir. Böylece Thincal 120 mg Hap Nedir? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Thincal Ne İşe Yarar?

Thincal Ne İşe Yarar? Sorusunu cevaplayacak olursak düzenli kullanıldığı zaman birçok faydası olur. İdeal kilonuza kavuşarak sağlıklı bir hayat sürdürürsünüz. Bunun dışında kabızlık, hazımsızlık ve sindirim problemlerinde başvurulan ilaçların başında gelmektedir. Yağ emilimini %30 azaltır ve güzel bir diyet yaparsanız sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bricanyl Şurup Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Thincal Nasıl Kullanılır?

Thincal Nasıl Kullanılır?
Thincal Nasıl Kullanılır?

Özellikle Thincal Nasıl Kullanılır? Sorusunu cevaplamadan önce bu ilacı Endokrin uzmanı reçete etmediği sürece lütfen kullanmayınız. Çünkü Thincal zayıflama hapı olduğu için yan etkileri de oldukça ciddidir. Doktorunuz aksini söylemediği sürece kullanımı şöyledir. Her öğünde bir kapsül olmak üzere günde 3 kapsül bol su ile tüketilmelidir. Öğünlerden önce veya yemekle beraber alabilirsiniz. Fakat unuttuysanız yemekten en geç 1 saat sonra tüketmelisiniz.

Thincal 120 mg 84 Kapsül Kullanıcı Yorumları

Thincal 120 mg 84 Kapsül Kullanıcı Yorumlarını incelediğimizde kullanıcılar ilacın oldukça işe yaradığını belirtmişlerdir. Kilo vermek için tercih edilen en etkili ilaçlardan biri olduğunu da eklemişlerdir. İşte o kullanıcı yorumları sizlerle:

  • İlaç yediğini yemeklerdeki yağı atıyor, emilimini engelliyor böylece kilo vermiş oluyorsunuz.
  • Kendi çabamla kilo veremediğim için Endokrin uzmanı bu ilacı verdi. 105 kiloydum fakat şimdi 80 kiloyum.
  • 8 ay boyunca kullandım ve tam tamına 35 kilo verdim. Gerçekten harika bir ilaç.
  • Uzun bir süre kullandım çok etkili ama ilacı bıraktıktan sonra yemenize dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktirde verdiğinizden daha fazla kilo alırsınız.

Thincal Yan Etkileri Yorumlar

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da mevcut yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz ilacı kullanmayı bırakıp en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. Thincal Yan Etkileri Yorumları incelediğimizde birçok kişi korktuğu için kullanmamışlardır. Bununla birlikte yan etkileri hafif görünse de çok ciddi yan etkileri vardır. İşte o yorumlar şunlardır:

  • Kesinlikle kullanmayın kilo verdikten sonra 2 katı kilo alıyorsunuz.
  • Kullandıktan sonra midem çok bulandı ve karnıma ağrılar girdi.
  • Bir tek bana olduğunu sanmıştım ama yorumlara bakınca birçok kişiye olmuş. Mide bulantısı oldukça fazla.

Thincal Zayıflama Hapı Zararları

Son zamanlarda Thincal Zayıflama Hapı Zararları nelerdir? Sorusu çok merak edilmektedir. Fakat yan etkilerinin dışında çok fazla zararı yoktur. Görülen yan etkiler ise hafif bir şekilde atlatılır. Bunlara örnek olarak zayıflık, kaşıntı, sarılık, koyu renkli idrar verilmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Validol Damla Kullananların Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Thincal Kullanan Ünlüler

İnsanlar bu ilacı kullanmadan önce Thincal Kullanan Ünlüleri merak etmektedir. Fakat bu özel bir şey olduğu için bunu öğrenemeyiz. Ayrıca merak ediyorsanız çok kilolu olan ünlüler bir anda zayıflıyorsa muhtemelen bu ilacı kullanıyordur.

Thincal Ölüm Haberleri

İlacı kullanmaya başlayan hastalar Thincal Ölüm Haberlerinin nereden çıktığını merak etmektedir. Fakat bu düşündüğünüz gibi öldürücü bir ilaç değildir. Yalnız milli bir sporcunun zayıflama hapları nedeniyle kalp krizi geçirip hayatını kaybettiğini öğrendik. Bu yüzden böyle bir haber ortaya çıkmıştır.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz. 

Son olarak Thincal Kullananlar Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

3.9/5 - (10 Oy)
Yorum yapın