Zoretanin Kullananlar

Zoretanin Kullananlar yazımız ile karşınızdayız. Şiddetli sivilce problemlerinin giderilmesinde kullanılan en etkili ilaçlardan biri Zoretanindir. Sivilce problemi yaşayan çoğu insan sivilcelerinden kurtulmak için ilaç kullanmak ister fakat bu ilaçların oldukça fazla yan etkisi vardır. Bu ilaçlar doktorunuz tarafından gerekli görüldüğü zamanlarda kullanılmalıdır. Bu yazımızda sizlere Zoretanin’in ne olduğundan, fiyatından, ne işe yaradığından vs. bahsedeceğiz.

Zoretanin Nedir?

Zoretanin insanların sivilcelerinden kurtulmak için kullandığı bir ilaçtır. Bu ilaç başta karaciğer olmak üzere çok fazla yan etkisi olan bir ilaçtır. Zoretanin’in zararlı etkilerinden korunmak için ilacı doktorunuzun söylediği talimatlara uyarak, düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yoksa vücudunuzda ki sivilce sayısı artar ve çok ciddi sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Zoretanin Ne İşe Yarar?

Zoretanin, ciltteki yağ bezlerinden salgılanan salgı miktarını azaltarak, cildin kendini daha hızlı yenilemesini sağlamaktadır. Bu sayede sivilceleriniz azalmış olacaktır. Tedaviden iyi sonuç almak istiyorsanız ilacı lütfen doktorunuzun önerdiği dozda ve düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Zoretanin Kilo Aldırır Mı?

Zoretanin’in kilo alıp vermeyle ilgisi yoktur. Genel olarak kişinin bünyesine göre değişiklik gösterebilir. Fakat zoretanin kullanan bazı kişiler genellikle kilo kaybı yaşadıklarını söylemektedirler. Yani kilo alıp verme ilaç etkisinde olan bir şey değildir.

Zoretanin Lekeleri Geçirir Mi?

Doktorunuzun önerdiği dozda ve düzenli kullanımda ilaç etkisini göstermiş olacaktır. 4-5 ay içerisinde vücudunuzdaki lekeler temizlenmiş olacaktır. İlacı kullanmaya başladıktan 1-2 ay sonra vücudunuzdaki lekeler değişiklik göstermezse sabırlı olmanız gerekmektedir. Bu ilaç bir anda lekeleri temizlememektedir. Doktorunuzun önerdiği sürede lekeleriniz temizlenecektir.

Zoretanin 20 Mg Kullananlar

Doktorunuz tahlil sonuçlarınıza bakıp, vücudunuzdaki sivilcelere bağlı olarak size doz söyleyecektir. Zoretanin 20 mg 10 mg’a göre daha etkili bir ilaçtır. Yani zoretanin 20 mg vücudunuzdaki sivilceleri temizlemede daha etkin bir rol oynamaktadır.

Zoretanin Kullananlar
Zoretanin Kullananlar

Zoretanin 20 Mg Fiyat

Eczanelerde satılan kırmızı reçeteli zoretanin 20 Mg ilacın fiyatı 110 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. Fiyat eczaneden eczaneye değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen doktorunuz onay vermeden kullanmayın çok ciddi yan etkileri vardır.

Zoretanin Kullananlar Ne Yememeli?

Zoretanin kullanırken ne yememeniz gerektiğini doktorunuz size söyleyecektir. Genel olarak çikolata, asitli içecekler, baharatlı, yağlı yiyecekler yenmemelidir. Bol bol su için ve doktorunuzun size önerdiği nemlendiricileri düzenli olarak kullanın.

Zoretanin Kullananlar

Birçok kullanıcı yorumlarını göz önüne aldığımızda ilacın işe yaradığını fakat bazılarında ciddi yan etkilerinin görüldüğünü fark ettik. Zoretanin Kullananlar yorumları sizlerle:

Zoretanin 6 ay kullanımımdan sonra sivilcelerden beni yalnızca 1,5 sene kurtarabilmiş ilaç. daha uzun süreye bir başkasında da şahit olmadım.

Yeliz Hanım

Benim de yüzümdeki sivilce probleminden sonra doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladığım bu ilaç hayatımı küçük bir cehenneme dönüştürmüştü. Ama sivilcelerimi ciddi anlamda temizledi.

Murat Bey

Bu ilacı 4 aydır kullanıyorum dudak kuruluğu dışında çok sorunum olmadı.

Kübra Hanım

Zoretanin Kaç Ay Sonra Etkisini Gösterir?

Zoretanini doktonuzun önerdiği talimatlarda ve düzenli olarak kullanırsanız daha kısa sürede de olabilir. Fakat ortalama olarak 4-5 ay sonra vücudunuzdaki sivilceler azalmış olacaktır.

Zoretanin Kullanmak Zararlı Mı?

Zoretanin Kullanmak oldukça zararlıdır. Başta karaciğer olmak üzere birçok yan etkisi görülmektedir.

Zoretanin Tedavisi Bittikten Sonra Ne Yapılmalı?

Tedaviniz bittikten sonra sağlıklı beslenmeye devam etmeli ve el, yüz, vücut temizliğinize dikkat etmelisiniz.

Zoretanin Yan Etkileri Ne Zaman Başlar?

Bu ilacın yan etkileri yaklaşık 1 hafta ile 10 gün arasında etkisini göstermeye başlar.

Zoretanin En Az Kaç Ay Kullanılır?

Doktorunuzun size söylediği talimatlara uyup, düzenli bir şekilde kullanırsanız en kısa sürede sivilceleriniz azalacaktır. Zoretanin kullanan kişiler genellikle 4-5 ayda sorunlarının çözüldüğünü ve normal hayata döndüklerini söylemektedirler.

Zoretanin Kullananlar yazımızın sonuna geldik. Bu tarz Kullananlar ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Sağlık ve ilaç kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın