Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Biogaia Damla Kullananlar

Biogaia Damla Kullananlar

Biogaia Damla Kullananlar yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda size Biogaia Damla Nedir? Biogaia Damla fiyat, kimlerin kullanabileceğini, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz. Biogaia Damla içerisinde probiyotik bulunduran bir gıda takviyesidir. Probiyotikler ise sindirim ve bağışıklılık sistemimiz için gerekli organizmalardır.

Biogaia Damla Nedir?

Biogaia Damla bağırsakta iyi mikroorganizmaların kalmasına yardımcı olur. Bu damlanın içerisinde probiyotik adında bir gıda takviyesi bulunmaktadır. Bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerinde kullanabileceği bir ilaçtır. Bağırsak florasında dengeyi sağlayarak, ishal, kabızlık gibi sindirim sistemi ve bağırsak sistemi bozukluklarının tedavisinde kullanılan etkili bir ilaçtır.

Biogaia Damla Kullananlar

Biogaia Damla Kullananlar
Biogaia Damla Kullananlar

Tüm yaş gruplarında kullanılan gaz çıkarma ilacı olan Biogaia Damla genellikle memnun kalınan bir ilaçtır. Ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir. Şimdi sizlere birkaç tane Biogaia Damla Kullananlar yorumundan bahsedeceğiz:

Benim bebegimde gaz problemini çok büyük seviyede halletti. ancak her bebekte ise yaramayabilir. biz bir yan etki görmedik.

Serpil Hanım

Kabız olan çocuğuma sabırla kullandım yaklaşık 1 hafta sonra düzene girmeye başladı.

Rabia Hanım

Doktorumuz hangi ilacı önerdiyse çocuğumuzda işe yaramamıştı fakat bu damlayı düzenli kullanınca işe yaradı.

Sercan Bey

Bizde kullandık Biogaia damla muhteşem bir şey, eşim almış eczaneden hemen etkili oldu herkese tavsiye ederim.

Tuğrul Bey

Biogaia Damla Fiyat

Damla’nın fiyatı anlık değişimler gösterebiliyor. Fakat şuan da eczanelerde reçetesiz olarak satılan 5 ml Biogaia Damla’nın fiyatı 130 TL’dir. İnternet üzerinden satışı şuan da yapılmamaktadır.

Biogaia Damla Kimler Kullanabilir?

Tüm yaş grupları için Biogaia Damla kullanılabilmektedir. Genellikle bebekler için kullanılan bu ilaç çocuklar ve yetişkinler içinde kullanılabilmektedir. Biogaia Damla Kullananlar bunu destekler niteliktedir. Tüm yaş grupları için güvenlidir.

Biogaia Damla Yorum

Bağırsak hareketlerini düzenleyen ve gaz sıkışması yaşayan kişileri rahatlatmaya yarayan bir ilaçtır. Özellikle her yaşın kullanabildiği bu ilaç ağız yoluyla alınan bir damladır. Bizde Biogaia Damla Yorumları inceleyerek çeşitli sorulara yanıt bulabilirsiniz.

  • 2 Haftadır düzenli alıyorum, artık gazım yok rahatladım yani. 34 yaşındayım.
  • Alıyorum ama ne fayda. Başka ilaç lazım, doktora danışacağım.

Biogaia Damla Yan Etkileri

Biogaia Damla’nın içerisinde bulunan bakteriler insan vücudunda bulunan faydalı bakteriler olduğu için şu ana kadar kimsede yan etki görülmemiştir. Fakat içerisinde bulunan liyoflize lactobacillus kültürüne alerjisi olan kişiler kullanmamalıdır. Damla’nın içerisinde bulunan diğer maddelere alerjisi olan kişilerde alerjik reaksiyonlar görülebilmektedir. Bebeklerde alerjisi olup olmadığını bilmediğimiz için ilk kullanımdan sonra alerjik reaksiyon verip vermediklerine dikkat etmelisiniz. Herhangi bir reaksiyon gösterdiği taktirde lütfen doktorunuza başvurun.

Biogaia Damla Etkisini Ne Zaman Gösterir?

İnsandan insana değişik gösterebilir fakat Biogaia Damla Kullananlar genellikle 2-3 hafta arasında çözüme kavuştuğunu söylüyorlar. Bir anda gaz sorununuzu çözeceğini düşünmeyin. Böyle düşünüyorsanız bir anda etki gösteremeyebilir. Damlayı düzenli olarak kullanırsanız etkiyi doğru şekilde görebilirsiniz.

Biogaia Ne Kadar Süre Kullanılır?

Biogaia Damla ağız yoluyla alınan bir damladır. Şişeyi iyice çalkaladıktan sonra 5 damla ağzınıza damlatarak, kaşıkla, yiyecekle veya içecekle kullanabilirsiniz. Aç veya tok karınla fark etmez kullanabilirsiniz. Probleminiz çözüme kavuşuna kadar kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Biogaia Damla Yeni Doğan Bebeklerde Kullanımı

Biogaia Damla’nın bebeklerde kullanımı şu şekildedir; Bebeklerin genel olarak mamasına veya ağzına 5 damla sıkılarak kullanılmaktadır. Ayrıca Biogaia Damla’nın herhangi bir yan etkisi olmadığı için her gün kullanımında sakınca yoktur.

Biogaia Damla Kullananlar yazımızın sonuna geldik. Bu tarz Kullananlar ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Sağlık ve ilaç kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

5/5 - (6 Oy)
Yorum yapın