Ana Sayfa » Fiyatları » Passport Viski Fiyat – Passport Viski Fiyatları 2024 – Zamlı Fiyatlar!

Passport Viski Fiyat – Passport Viski Fiyatları 2024 – Zamlı Fiyatlar!

Passport Viski FiyatPassport Viski Fiyatları 2024 yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda kişiler tarafından çok beğenilen ve aynı zamanda çok tercih edilen Passport viski fiyatlarını inceleyeceğiz. Bunun yanında viski severlerin Passport ile ilgili yorumlarını da sizlerle paylaşmış olacağız. Farklı alkol markalarının da bulunduğu fiyatları kategorimize bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Kısacası gelin hep birlikte fiyatlara ve yorumlara göz atalım.

Passport Viski Alkol Oranı ⭐

Yazımızın konusu olan Passport viski ile alakalı güncel bilgi tablosu aşağıda belirtilmiştir.

Viski Adı:Passport Scotch 🟢
Alkol Oranı:%40
Köken:İskoçya
Tipi:Harman Viski

Passport Scotch Viski Fiyat 2024

Passport Scotch Fiyat
Passport Scotch Fiyat

1960’lı yıllarda satışa sunulmaya başlayan ve aynı zamanda İskoçya kökenli olan Passport Viski günümüzde varlığını sürdürmektedir. Farklı viskilerin harmanlanmasıyla ortaya çıkan Passport, Brezilya’da çok satan viskiler listesinde ikinci sırada bulunmaktadır. %40’lık alkol oranı bulunmaktadır ve bunun yanında daha çok narenciye tadını damakta bırakmaktadır. Kısacası sizler için özel olarak hazırladığımız tüm detaylarıyla Passport Scotch Fiyat listesi şu şekilde:

Ayrıca Savoy Viski Fiyatları yazımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Passport Scotch 35’lik Fiyat

En az 35’lik olarak satılan Passport Viski Fiyatları, tıpkı diğer alkol ürünlerinde olduğu gibi sürekli artış göstermektedir. Ortalama 1,5 su bardağı kadardır. Daha keskin içimi ve aynı zamanda baharat aromalarıyla kişilerde hoş bir damak lezzeti bırakmaktadır. Diğer viski markalarına göre daha uygun fiyatlı olmakla birlikte tam bir fiyat performans ürünüdür. Kısacası:

  • Passport Scotch 35’lik Fiyat 305 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Passport Scotch 50’lik Fiyat

Birçok işlemden geçerek kullanıcıya ulaşan viskilerin serüveni oldukça ilginçtir. Aynı zamanda birden fazla çeşit üretim şekilleri bulunmaktadır. Malt, tahıl, harman gibi farklı çeşitte viski vardır. Passport ise harman viskiler sınıfında yer almaktadır. Uzun süre bekletilmeden satışa sunulmaktadır. Kısaca:

  • Güncel Passport Scotch 50’lik Fiyat 445 TL’dir.

Passport Viski 70’lik Fiyat

Herkesin en çok tercih ettiği viski şişesi 70’lik boyutudur. Passport Scotch viskisinin 70’lik boyutu da vardır. Fiyat konusunda bilgi verecek olursak 2024 yılının güncel fiyatı şöyledir:

  • 2024 Passport Viski 70’lik Fiyat 595 TL’dir.

Passport Viski 100’lük Fiyat

Passport, kişilerin çok beğendiği, tam bir fiyat performans ürünü olarak görülmektedir. En uygun viski markalarından biridir çünkü Passport Scotch fiyat 300-600 TL bandındadır. Ucuz olmasına rağmen çok sevilen viski için en çok yapılan yorum tatlı olduğu yönündedir. Son olarak fiyat şu şekildedir:

  • Passport Viski 100’lük Fiyat 845 TL’dir.

Passport Scotch Viski Yorumları

Tıpkı diğer İskoç viskileri gibi çok sevilen Passport Scotch Viski hakkında kullanıcıların birbirinden çeşitli yorumları bulunmaktadır. İçiminin daha hafif olması nedeniyle tercih edenlerin sıklıkta olması bu yorumu bizim için önemli kılmaktadır. Viskiyi keyfinize göre için tavsiyeleri de gözden kaçmamaktadır. En sık göze çarpan Passport Scotch Viski Yorumları ise şu şekildedir:

  • “Tam bir fiyat performans ürünü, beni çok şaşırttı.”
  • “Kokteyllerde kullanmayı tercih ediyorum, sek içmek için tadı hiç hoş değil.”
  • “Piyasadaki en ucuz viski olması çok muhtemel. Fiyatı beni kendine çekiyor.”
  • “Sadece biraz kafanızı rahatlatmak istiyorsanız bunu denemelisiniz.”

Yazımızın sonuna yaklaşırken sizler için son olarak Passport Viski Fiyat ile ilgili soruları yanıtladık:

Son olarak güncel paylaşılan diğer fiyatları yazılarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tüm merak ettikleriniz için bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı görüntüleyebilirsiniz.

Passport Viski Fiyat yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyatları yazılarımız için takipte kalınız!

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın