Ana Sayfa » Fiyatları » Singleton Viski Fiyatları 2024 – The Singleton Viski Fiyat – Güncel!

Singleton Viski Fiyatları 2024 – The Singleton Viski Fiyat – Güncel!

Singleton Viski Fiyatları ve Singleton Viski Fiyat ile alakalı yazımız ile karşınızdayız. En fazla tercih edilen ve tüketilen alkoller arasında yer alan The Singleton Viskisi ile alakalı fiyat bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyor olacağız. Bir İskoçya viskisi olan Singleton çeşitlerinin fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bunun yanında diğer viski ve alkol fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz. 

Singleton Viski Fiyat 2024

Singleton Viski Fiyat
Singleton Viski Fiyat

Çok meşhur bir İskoçya viskisi olan bu alkol çeşidi ülkemizde de tüketilmektedir. Özellikle mantar tıpası ve şişenin tasarımı çok fazla beğenilmesi bu içkiyi de ön plana getirmektedir. İçimi konusunda yumuşak içimlidir ve içme süresi orta uzun şeklindedir. Çok ağır bir tadı olmaması ile beraber fiyatları da ülkemiz şartlarında ortalama denilebilir. Singleton Viski Fiyat 2024 için aşağıda sizlerledir:

ÜrünFiyat
70 lik The Singleton Of Dufftown 12 Yıllık Single Malt1.250 TL – 1.500 TL
70 lik The Singleton Of Dufftown 15 Yıllık Single Malt1.750 TL – 2.000 TL

The Singleton Viski Fiyatı

The Singleton Viski Fiyatı
The Singleton Viski Fiyatı

Genellikle arkadaş ortamlarında viskinin yanına çikolata, kuruyemişler ve meyveler alınmaktadır. Dolayısıyla onlarla beraber tüketilmektedir. The Singleton Viski Fiyatı artış gösterdiğinden dolayı viskinin yan ürünleri konusunda daha özenli davranılmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan The Famous Grouse Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  • The Singleton Viski Fiyatı = 1250 TL’dir.

Singleton Viski Fiyat Migros

Bildiğiniz üzere Migros büyük bir zincir market mağazasıdır. Migros mağazalarında ara sıra migros indirimleri adıyla indirimli fiyatlar vatandaşlara sunulur. Singleton Viski Fiyat Migros alışveriş mağazasındaki şu anlık fiyatı 1250 TL olmaktadır.

Singleton 15 Fiyat

Oldukça değerli olan 15 yıllık bir mazizi olan bu viskinin içimi çok keyiflidir. Özellikle eşle veya sevgiliyle tercih edilen bu viskinin 15 yıllık fiyatı şu şekildedir:

  • Singleton 15 Fiyat: 1750 TL

The Singleton 12 Viski Fiyat

Arkadaş ortamlarına birebir olan bu viskinin yanına çerez, çikolata ve özellikle meyve viskinin en iyi arkadaşlarındandır. Bunun yanında The singleton glendullan Amerika pazarında görülebilirken, The Singleton Of Dufftown viskisini Avrupa pazarında rahatlıkla görebilirsiniz. Şu anlık The Singleton 12 Viski Fiyatı 1250 TL’dir.

Ayrıca, bu viski hakkındaki insanların düşüncelerine gelirsek, şişenin tasarımı ve tıpalı şişe olması kullanıcıların sevdiği özelliklerdendir. İçimi konusunda boğazı yakmayan, tadının güzel ve yumuşak içim olduğu, aynı zamanda fiyat performans bir viski olduğu da belirtiliyor.

Singleton Viski 70’lik Fiyat

İskoçya’da oldukça meşhur olan Singleton Viski Türkiye’de de oldukça sevilmektedir. Özellikle bu kadar sevilmesinin sebeplerinden biri de şişenin tasarımıdır. İçimi de yumuşak olduğu için kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Böylece Singleton Viski 70’lik Fiyat 1250 TL‘den satışa sunulmaktadır.

Ayrıca, bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Singleton Viski Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

4.7/5 - (3 Oy)
Yorum yapın