Singleton Viski Fiyatları 2022 – The Singleton Viski Fiyat – Güncel!

Singleton Viski Fiyatları ve Singleton Viski Fiyat ile alakalı yazımız ile karşınızdayız. En fazla tercih edilen ve tüketilen alkoller arasında yer alan The Singleton Viskisi ile alakalı fiyat bilgileri ve detayları sizlerle paylaşıyor olacağız. Bir İskoçya viskisi olan Singleton çeşitlerinin fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bunun yanında diğer viski ve alkol fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz. 

Singleton Viski Fiyat 2022

Çok meşhur bir İskoçya viskisi olan bu alkol çeşidi ülkemizde de tüketilmektedir. Özellikle mantar tıpası ve şişenin tasarımı çok fazla beğenilmesi bu içkiyi de ön plana getirmektedir. İçimi konusunda yumuşak içimlidir ve içme süresi orta uzun şeklindedir. Çok ağır bir tadı olmaması ile beraber fiyatları da ülkemiz şartlarında ortalama denilebilir. Singleton Viski Fiyat 2022 için aşağıda sizlerledir:

ÜrünFiyat
70 lik The Singleton Of Dufftown 12 Yıllık Single Malt644 TL
70 lik The Singleton Of Dufftown 15 Yıllık Single Malt685 TL

The Singleton Viski Fiyatı

The Singleton Viski FiyatıPin
The Singleton Viski Fiyatı

Genellikle arkadaş ortamlarında viskinin yanına çikolata, kuruyemişler ve meyveler alınmaktadır. Dolayısıyla onlarla beraber tüketilmektedir. The Singleton Viski Fiyatı artış gösterdiğinden dolayı viskinin yan ürünleri konusunda daha özenli davranılmaktadır.

  • The Singleton Viski Fiyatı = 644 TL’dir.

Singleton Viski Fiyat Migros

Bildiğiniz üzere Migros büyük bir zincir market mağazasıdır. Migros mağazalarında ara sıra migros indirimleri adıyla indirimli fiyatlar vatandaşlara sunulur. Singleton Viski Fiyat Migros alışveriş mağazasındaki şu anlık fiyatı 644 TL olmaktadır.

Singleton 12 Viski Fiyat

Arkadaş ortamlarına birebir olan bu viskinin yanına çerez, çikolata ve özellikle meyve viskinin en iyi arkadaşlarındandır. The singleton glendullan Amerika pazarında görülebilirken, The Singleton Of Dufftown viskisini Avrupa pazarında rahatlıkla görebilirsiniz. Şu anlık Singleton 12 Viski Fiyatı 644 TL’dir.

Ayrıca, bu viski hakkındaki insanların düşüncelerine gelirsek, şişenin tasarımı ve tıpalı şişe olması kullanıcıların sevdiği özelliklerdendir. İçimi konusunda boğazı yakmayan, tadının güzel ve yumuşak içim olduğu, aynı zamanda fiyat performans bir viski olduğu da belirtiliyor.

Ayrıca, bizdekalmasin.com bağlantısı ile ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın