Ana Sayfa » Genel Kültür » Dizi ve Film Önerileri » Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman? – Net Tarih!

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman? – Net Tarih!

Jujutsu Kaisen 2. sezon ne zaman tarzında bir soru bu animeye ilgi duyanların aktif olarak yönlendirdiği bir konumdadır. İlk sezonu 2020 yılında yayınlanan Jujutsu Kaisen, kısa süre içerisinde geniş kitleler tarafından beğenildi. Ayrıca bu durum da Jujutsu Kaisen yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair konular da ilgi çekmeye başladı. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman?

Jujutsu Kaisen hakkında ikinci sezonun ne zaman başlayacağı herkesin ilgisini çekiyor. Doğaüstü konuları içeren bir aksiyon animesi olan Jujutsu Kaisen dizisinin hayran kitlesi giderek artış göstermektedir. Ayrıca Naruto ve Bleach gibi popüler shounen animeleri gibi adından sıklıkla söz ettiriyor. Sınırları zorlayan bir olay örgüsüne sahip olması da Jujutsu Kaisen animesi de son zamanlarda gündemde kalmaya devam edecektir. Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman sorusu çok sık sorulmaktadır. Sizlere bu konu ile alakalı tahminleri sunalım:

  • Jujutsu Kaisen 2. Sezon: Mayıs-Haziran 2023

Gege Akutami tarafından yazılan ve çizilen manga serisine bağlı olarak Jujutsu Kaisen animesi öne çıkmaktadır. Ayrıca Jujutsu Kaisen animesi hususunda Ryomen Sukuna adlı laneti kaldırmak için Jujutsu büyücülerine katılan lise öğrencisi Yuta Okkotsu’nun hikayesini baz almaktadır. İlk sezonun yayınlanmasının ardından ana karakterin ne gibi oılaylar yaşayacağı da merak konusu haline gelmeyi sürdürüyor. Öte yandan Jujutsu Kaisen ikinci sezonunun ne zaman başlayacağı da merak konusu haline gelmektedir.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman Gelir?

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman Gelir
Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman Gelir

Jujutsu Kaisen 2. sezonun yayın tarihi henüz resmi olarak açıklanmamıştır. Ancak, Japon animasyon sektöründeki ortalama üretim sürelerine göre, 2. sezonun 2023 yılında yayınlanması bekleniyor. Ancak, bu tarih değişebilir ve resmi bir açıklama yapılmadığı için kesin bir tarih verilemez. Netflix veya diğer platformlar gibi Jujutsu Kaisen’i sunan yayıncılar, 2. sezonun yayın tarihini açıklamadan önce duyuracaktır. Güncel bilgiler için yayıncıların resmi web sitesini veya sosyal medya hesaplarını takip edin.

Bunun yanında Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak? içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Çıkacak Mı?

Anime severlerin Jujutsu Kaisen 2. Sezon çıkacak mı türünde bir soruyu yaygın olarak yöneltmesi normal bir durumdur. Bununla beraber bu dizinin ikinci sezon onayını aldığından bahsediliyor. Ayrıca mangasının ön bölümü olan Jujutsu Kaisen 0 adlı proje de Aralık 2021 tarihinde sinema salonlarında yerini almıştı. Sinemadaki varlığının sonrasında Jujutsu Kaisen animesinin 2. Sezonunun ne zaman geleceği de resmen onaylanan bir durum oldu.

Jujutsu Kaisen mangasının yaratıcısı olan Gege Akutami, anime karakteri Yuta Okkotsu ve onun lanetli ruh arkadaşı Rika’nın resmini sosyal medya üzerinden paylaşmıştı.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Neleri Kapsayacak?

Jujutsu Kaisen animesinin 2. Sezonunun ilk üç bölümünün arka arkaya yayınlanacağı belirtilmişti. Ayrıca animenin manga kısmında yer alan Gogo’s Past ve Shibuya Incident bölümlerini kapsadığını da içerecek. Jujutsu Kaisen 2. Sezon neleri kapsayacak şeklinde var olan sorular bu şekilde yanıt bulmaktadır.

2021 yılında filmi çekilen Jujutsu Kaisen 0 adlı yapımda yer alan olaylar bu sezon animede de varlık gösterecektir. Ayrıca Jujutsu Kaisen 2. Sezonunun 24 bölümden oluşacağı da gelen haberler arasında yerini almaktadır.

Bunun yanında Demon Slayer 4 Sezon Ne Zaman? içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Jujutsu Kaisen dizisinin yeni sezonunun Temmuz 2023 itibarıyla çıkacağı belirtiliyor. Ancak Jujutsu Kaisen 2. Sezon ne zaman çıkacak konusunda da net bir tarih gündeme gelmemektedir. 17 Aralık 2022 tarihinde Jujutsu Kaisen fragmanı yayınlanarak içerisinde Satoru Gojo ve Suguru Geto’nun karakterlerine de yer verilmişti. Ayrıca ikinci sezonda Ruji Amanai ve Toji Fushiguro gibi karakterler de animeye giriş yapacak.

Jujutsu Kaisen, 12’şer bölüm halinde 2 part biçiminde yayınlanacak. Bu da Jujutsu Kaisen animesinin Temmuz ayında başlayarak Aralık ayında son bulacağı manasını içeriyor.

Jujutsu Kaisen Yeni Sezonu Nerede Yayınlanacak?

Anime severler Jujutsu Kaisen yeni sezonu nerede yayınlanacak kapsamında bir soruya da yer veriyor. Ayrıca sadece Netflix Japonya üzerinden yayınlanması da izleyicilerin rahatlıkla ulaşamayacağı manasını taşıyor. VPN ile Netflix Japonya’ya ulaşmak söz konusu olsa bile İngilizce altyazısı Jujutsu Kaisen animesi içinde yer almıyor. Bu yüzden alternatif olarak Jujutsu Kaisen animesini takip etmek adına Crunchyroll sitesinden yararlanmak da etkili bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Ayrıca, Genel Kültür kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Jujutsu Kaisen 2. sezon ne zaman yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın