Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Bütün Büyüleri Bozan Dua – Büyüden Korunma Duası

Bütün Büyüleri Bozan Dua – Büyüden Korunma Duası

Bütün Büyüleri Bozan Dua yazımız ile karşınızdayız. Kötü insanların birine zarar vermesinin en popüler yolu Büyüdür. Büyü insanları çok çabuk etkileyen bir uygulamadır. Büyüyü kaldırmak için aşağıda belirttiğimiz ipuçlarını uyguladığınızdan emin olun. Büyü çok güçlü bir enerjidir. Büyülü bir insanın üzerine fazla gitmeyin. Lütfen sabırlı olun. Bu yazımızda size veya başkasına yapılan art niyetli bir kara büyünün etkisinden kurtulmak için okuyabileceğiniz duaları bulabilirsiniz. En etkili okunacak dualar arasında bulunan bu dualar ile alakalı tüm soruları sizin için topladık…

Büyüyü Kesin Bozan Dualar 🤲

Büyü, birbirini seven insanları ayırıp ayırmak, insanlar arasına kin ve düşmanlık sokmak, malları kapamak gibi kötülükler için kullanılan yöntemlerden biridir. Kötü amaçla yapılan bu büyü çeşidine kara büyü denir. Büyüler, iyi niyet ve iyi işler içindir. İyi niyetle yapılan bu tür büyülere ak büyü denir.

Örneğin konuşma büyüsü, bir erkek ve bir kadın arasındaki ilişkiyi geliştirmek için yapılan büyü bir ak büyüdür. Bir de kara büyüler vardır ki bunlar art niyettir ve yapılan kişiye olumsuz etkileri vardır. Bu yazımızda sizlere bu tarz büyüleri bozabilmeniz için Büyüyü Kesin Bozan Dualar örneğini verdik.

Nas Suresi Türkçe Okunuşu:

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
Gul e’ûzu bi-Rabbi’n-nâs. 2- Meliki’n-nâs. İlâhi’n-nâs. Min şerri’l-vesvâsi’l-hânnâs. Ellezî yuvesvisu fî sudûri’n-nâs. Mine’l-cinneti ve’n-nâs.

Nas Suresi Anlamı:

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
De ki: İnsanların Rabbine sığınırım. İnsanların malikine,
İnsanların (gerçek) ilahına; İnsanlara kötü şeyler fısıldayan o sinsi vesvesecinin şerrinden. O ki, insanların göğüslerine (kötü düşünce, şüphe) vesvese verir. Gerek cin, gerekse insanlardan (olan vesvesecilerin şerrinden Allah’a sığınırım.)

Büyü Bozmak İçin Okunacak Dua

Büyü Bozmak İçin Okunacak Dua
Büyü Bozmak İçin Okunacak Dua

Kara büyü, kötü amaçlarla kullanıldığında, kişinin hayatını çok ciddi şekilde olumsuz etkiler. Kişinin iyi giden evliliğinde sorunlar yaratır, işleri kötüye gider, dolayısıyla sorunlar baş gösterdiğinde hayatında maddi ve manevi sorunlar başlar ve hayatı alt üst olur. Allah tüm Müslümanları kötü niyetli insanların şerrinden korusun. Ancak kara büyü herkesin başına gelebilecek bir şeydir. Önemli olan kendinizi bundan korumak için hangi duaları okumanız gerektiğini bilmektir.

Felak Suresi Türkçe Okunuşu:

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
Gul e’ûzu bi-Rabbi’l-felak. 2- Min şerri mâ halak. Ve min şerri ğâsikın izâ vekab. Ve min şerri’n-neffâsâti fi’l-ukad ve min şerri hâsidin izâ hased.

Felak Suresi Anlamı:

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
De ki: ben, karanlığı yarıp sabahı ortaya çıkaran Rabbe sığınırım, Yarattığı şeylerin şerrinden, Karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden, Düğümlere üfleyenlerin şerrinden, Ve hased ettiği zaman hasedçinin şerrinden. (Allah’a sığınırım).

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Okunacak Dua

Büyülenen kişi büyü yapıldığını asla kabul etmez veya inkar etmez. Hayatında var olan psikolojik ve fiziksel farklılıkları görmez. Bunun yanında büyünün belirtilerinin başında aniden ortaya çıkan olumsuzluklar gelir. Kişinin yakınları ve çevresindekiler bu olumsuzluğu fark ederler ama büyü yapılan kişiye “Değişikliklerin var, eskisi gibi değilsin” deseniz bile umursamaz ve içerisinde bulunduğu zihinsel ve fiziksel geçişin farkına varamaz.

İçine kapanıklık, sinirlilik, uykusuzluk, kabuslar, halüsinasyonlar, aileden ve çevreden ayrılma, garip ve görünmeyen sesler duyma ve illüzyonlar gibi durumlar kendini göstermeye başlar. Bunun yanında evliler bir anda sorunlar yaşar, aile içi karışıklıklar çıkar ve evlilik kötü bir hal alır. İş hayatında hiçbir sorun olmamasına rağmen bir anda işleri ters gitmeye başlar. Bu tip durumlarda elbette ki profesyonel yardım almak en iyi seçenektir. Bunun yanında bu amaçla okuyabileceğiniz en etkili dualardan birisi de Ayetel Kürsi Duasıdır

Mucize Dua Büyü Bozma

İslam dini, en büyük günahlardan biri olarak gördüğü büyüyü şiddetle yasaklamış, Kuran’da büyü yapanların ahirette hiçbir paylarının bulunmadığını ve Allah’a sığınmaları gerektiğini vurgulamıştır. Buna rağmen eski zamanlardaki kadar yaygın olmasa da kara büyü halen bazı art niyetli insanlar tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında konuyla ilgili olarak Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu kategorideki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Son olarak Bütün Büyüleri Bozan Dua yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın