Ana Sayfa » Okunacak Dualar » Salavatı Mecule Okuyanların Yorumları – Evlenenler Var!

Salavatı Mecule Okuyanların Yorumları – Evlenenler Var!

Salavatı Mecule Okuyanların Yorumları yazımız ile karşınızdayız. İnsanlar maddi sıkıntı çektiği zaman veya rızık, evlilik için salavat okumaktadır. Buna en güzel örnek olarak Salat-ı Mecule verilmektedir. Özellikle olmaz denilen her şeyi olur gale getiren çözülmesi güç olan problemleri çözen bir salavattır. Yazımız içerisinde sizlere salatı mecule faziletlerinden bahsedeceğiz. Ayrıca dilerseniz diğer okunacak dualar kısmına da göz atabilirsiniz.

Salavatı Mecule İle Evlenenler

Salavatı Mecule İle Evlenenler
Salavatı Mecule İle Evlenenler

Sevgili olup da evlenmek isteyen insanlar hayırlısıysa evlenmek için dua etmektedirler. Bu yüzden en çok okunan salavat ise Salavatı Mecule’dir. Çünkü bu salavatı okuyanların yorumlarını incelediğimizde insanlar mucize olarak görmektedir. Özellikle Salatı Mecule Evlilik için nasıl okunur? Diye merak ediyorsanız bunun için yatsı namazından sonra okumanız gerekmektedir.İşte Salavatı Mecule İle Evlenenler ile ilgili yorumlar şu şekildedir:

  • Nişanlımla evlenmek için okumuştum. Çok şükür kısa süre sonra evlendik.
  • Maddi durumum iyi değilken okuduğum bir salavattı. İyi ki de okumuşum.
  • Annemin rahatsızlığı için okuyorum. İnşallah o da düzelecektir bu salavat sayesinde.

Salavatı Mecule Fazileti

Özellikle her gün Salavatı Mecule 51 kez okuyan insanlar en kısa zamanda birçok hayırlı haber alacaktır. Bununla birlikte evlenmek isteyen insanlar kısa süre içerisinde evlenecektir. Ayrıca Allah bu salavatı okuyan kişinin bütün sıkıntılarını giderir. Bununla birlikte abdestli ve seccade başında okumanız daha uygundur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Nimeti Celilullah Bereketi Halilullah Yemek Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Salatı Mecule Kaç Gün Okunmalı?

Salatı Mecule Kaç Gün Okunmalı? Sorusu oldukça merak edilmektedir. Fakat bunun için bir gün sınırlaması yoktur. Kişi her yatsı namazından sonra ve sabah namazından önceki vakit arasında 51 kez okursa tüm dilekleri kabul olacaktır. Özellikle evlilik isteği olan, rızık için, hastalık için ve maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulmak için okunması gereken bir salavattır.

Salatı Mecule Sahih Mi?

Salavat-ı Mecule okuyanların yorumlarını incelediğimizde bu salavatın gerçek olduğunu fark ettik. Çünkü birçok insan sorunlarından kurtulmak için bu salavatı getirmiş. Sonucunda ise evlenmek isteyenler evlenmiş ve maddi sıkıntı çekenler huzura kavuşmuştur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Ayetel Kürsi İle Barışma Duası yazımızı da inceleyebilirsiniz. Böylece Salatı Mecule Sahih Mi? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Salavat-i Mecule Sırları

Salavatı Mecule’yi her gün 51 kez okuyan insanların duasının kabul olacağı söylenmektedir. Yaptığımız araştırmalara göre birçok insan bu duayı okuduktan sonra isteklerinin yerine getirildiğini belirtmiştir. İşte bu dua şu şekilde okunmaktadır:

  • ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN SALATEN TEHULLÜ BİHA UKTEDİ VE TÜFERRİCÜ BİHA KÜRBETİ VE TAKDIY BİHA HACETİ VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Okunacak dualar kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Salavatı Mecule Okuyanların Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.2/5 - (6 Oy)
Yorum yapın